VIII Pomorska Gala Ślubna - nie możesz tego przegapić!

VIII Pomorska Gala Ślubna odbędzie się już 23 listopada! Jest to niepowtarzalna okazja dla Par planujących organizację ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Swoje stoiska wystawiennicze będzie prezentować wiele Firm. Narzeczeni będą mogli znaleźć stoiska fotografów, makijażystek, stoisko z zaproszeniami ślubnymi, stoisko z dekoracjami, a przede wszystkim stoisko z sukniami ślubnymi. Czyż każda Panna Młoda o tym nie marzy?

VIII Pomorska Gala Ślubna, Foto: DecoratifStudio.com

Najatrakcyjniejszą atrakcją będzie z pewnością pokaz sukien ślubnych. Nie zabraknie znanych marek! Pojawią się projekty Pronovias, Rosa Clara czy Cymbeline. Jeśli chcesz znaleźć swoją wymarzoną kreację, musisz tu być!

Oprócz tego poznasz najnowsze trendy wśród zaproszeń ślubnych, dekoracji weselnych czy kompozycji florystycznych. Poznasz stoiska najlepszych cukierni oraz fotografów. Bez wątpienia zainteresuje Cię pokaz makijażu!

Nie zapominajmy również o Panach. Pojawią się również stoiska z modą męską.

Poza tym, Panowie, powinniście wytrwale wspierać partnerkę we wszystkich etapach przygotowań. Targi ślubne to jeden z takich etapów, które pomogą Wam dokonać dobrych wyborów, którymi będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Ceremonia ślubna i przyjęcie weselne to w końcu najważniejszy dzień w Waszym życiu. Każdy się ze mną zgodzi, że warto zadbać aby ten dzień był niepowtarzalny i szczególny!

VIII Pomorska Gala Ślubna, Foto: DecoratifStudio.com

 Tegoroczna, VIII Pomorska Gala Ślubna odbędzie się 23 listopada 2014 roku w Hotelu SPA Faltom w Rumi. Na przybyłych gości przygotowaliśmy wiele pokazów oraz poczęstunek.

Mamy niezwykłe doświadczenie w organizacji targów ślubnych. Jest to już VIII edycja! Dla Par Młodych jest to niezwykłe wydarzenie. Nie może Was zabraknąć!

Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Truskawkowe wesele - nie możesz tego przegapić!
Truskawkowe wesele - nie możesz tego przegapić!
Truskawki jako temat przewodni ślubu i wesela. Zobacz, jak można wykorzystać truskawki w weselnych dekoracjach. W artykule znajdziesz zdjęcia bukietów ślubnych z truskawkami, dekoracji stołu weselnego z truskawkami, zaproszeń ślubnych z truskawkami i wiele innych...
Suknie ślubne Desirer 2015! Nie możesz tego przegapić!
Suknie ślubne Desirer 2015! Nie możesz tego przegapić!
Suknie ślubne Desirer! Koniecznie zobacz galerię zdjęć!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji