• Magazyn
  • VII Pomorska Gala Ślubna w Rumii - 24 listopada 2014

VII Pomorska Gala Ślubna w Rumii - 24 listopada 2014

  • Organizacja

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić na już VII, Pomorskie Targi Ślubne. Dnia 24 listopada w Rumii będzie czekało na Państwa wiele atrakcji, dzięki którym znacznie łatwiej i szybciej zorganizują Państwo wymarzone wesele.

W poprzednich latach mogliśmy podziwiać m.in wytworne suknie, ciekawe dekoracje, biżuterię jak również skosztować czekolady płynącej z pięknej fontanny, degustować tort weselny czy podziwiać piękne auta do ślubu, zdjęcia ślubne, przepiękne wiązanki ślubne.
Organizowana przez nas Pomorska Gala Ślubna to przede wszystkim elegancka forma, kameralne wnętrza hotelu, wiele atrakcji i duża ilość wartościowych nagród takich jak np. nagrody główne na poprzednich Galach suknia ślubna Cymbeline Paris do wartości 5000 zł.

zapisz
Pomorska Gala Ślubna

Atrakcje takie jak pokazy sukni ślubnych renomowanych światowych firm, występy artystów, konkursy z wspaniałymi nagrodami.
Dodatkowym atutem jest możliwość porozmawiania i ewentualnego podpisania umowy z wystawcami w spokojnym miejscu przy kawie, herbacie i kruchym ciasteczku. W tym dniu wielu wystawców oferuje korzystne rabaty na swoje usługi.

zapisz
Pomorska Gala Ślubna
zapisz
Pomorska Gala Ślubna

W tym roku również nie zabraknie atrakcji w postaci pokazów makijażu, tańca, najnowszych kolekcji sukni ślubnych i dodatków ślubnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII Pomorskiej Gali Ślubnej, która odbędzie się w Hotelu SPA FALTOM w Rumii 24 listopada 2013.

Zapraszamy zatem wszystkich dotychczasowych i nowych wystawców do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.
Zachęcamy wszystkie salony ślubne do zaprezentowania sukni na modelkach a inne firmy do prezentacji na scenie najnowszych trendów, zespoły muzyczne do niezapomnianych występów, barmanów do zrobienia show!

więcej na www.PomorskaGalaSlubna.pl

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!