VII Pomorska Gala Ślubna w Rumii - 24 listopada 2014

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić na już VII, Pomorskie Targi Ślubne. Dnia 24 listopada w Rumii będzie czekało na Państwa wiele atrakcji, dzięki którym znacznie łatwiej i szybciej zorganizują Państwo wymarzone wesele.

W poprzednich latach mogliśmy podziwiać m.in wytworne suknie, ciekawe dekoracje, biżuterię jak również skosztować czekolady płynącej z pięknej fontanny, degustować tort weselny czy podziwiać piękne auta do ślubu, zdjęcia ślubne, przepiękne wiązanki ślubne.
Organizowana przez nas Pomorska Gala Ślubna to przede wszystkim elegancka forma, kameralne wnętrza hotelu, wiele atrakcji i duża ilość wartościowych nagród takich jak np. nagrody główne na poprzednich Galach suknia ślubna Cymbeline Paris do wartości 5000 zł.

Pomorska Gala Ślubna

Atrakcje takie jak pokazy sukni ślubnych renomowanych światowych firm, występy artystów, konkursy z wspaniałymi nagrodami.
Dodatkowym atutem jest możliwość porozmawiania i ewentualnego podpisania umowy z wystawcami w spokojnym miejscu przy kawie, herbacie i kruchym ciasteczku. W tym dniu wielu wystawców oferuje korzystne rabaty na swoje usługi.

Pomorska Gala Ślubna
Pomorska Gala Ślubna

W tym roku również nie zabraknie atrakcji w postaci pokazów makijażu, tańca, najnowszych kolekcji sukni ślubnych i dodatków ślubnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII Pomorskiej Gali Ślubnej, która odbędzie się w Hotelu SPA FALTOM w Rumii 24 listopada 2013.

Zapraszamy zatem wszystkich dotychczasowych i nowych wystawców do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.
Zachęcamy wszystkie salony ślubne do zaprezentowania sukni na modelkach a inne firmy do prezentacji na scenie najnowszych trendów, zespoły muzyczne do niezapomnianych występów, barmanów do zrobienia show!

więcej na www.PomorskaGalaSlubna.pl

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1.
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Wedding Planner jest niezwykle pomocnym specjalistą, który może pomóc Wam w stworzeniu wymarzonej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, dlatego warto jest przemyśleć kwestię jego zatrudnienia.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Po wprowadzeniu w świat weselnej etykiety przyszedł czas na kontynuację tematu - tym razem skupimy się na szczegółach. Jak właściwie wprowadzić gości w klimat przyjęcia? I jak stać się idealnym weselnikiem w oczach Pary Młodej?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji