VI Śląskie Targi Weselne w Gliwicach - 30% zniżki na udział w wydarzeniu

Już 17 listopada w sali bankietowej MAG ul. Świętokrzyskiej 6 w centrum Gliwic . odbędą się VI Śląskie Targi Weselne, na które mamy zaszczyt Państwa zaprosić.

Na targach będzie można poznać najnowsze trendy w usługach weselnych. Od mody i biżuterii przez film, fotografię, limuzyny i kompleksowe usługi organizacji ślubów. Nie zabraknie degustacji produktów restauracji i cukierni. Będzie można podziwiać występy zespołów na żywo. Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska w regionie Gliwic- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku.

Pierwsze 100 Par, które odwiedzi targi otrzyma prawdziwą perłę.

Z pewnością będzie można skorzystać ze specjalnych ofert targowych, zasięgnąć rady czy uzyskać rabat. Śląskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących śluby i wesela oraz inne imprezy okolicznościowe takie jak komunie św., chrzciny lub studniówki na Śląsku, wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz rozmowy biznesowe.  Konkurs partnerów Film-wesele.pl i firmy zajmującej się sprzedażą pereł  Adamas

Polub   Facebook.com/Weselne, wyślij sms o treści MAG na nr 601 58 11 98  i zamów  usługę AllinOne na stoisku firmy Film-wesele.pl a otrzymasz plener w innym dniu  wraz z wersją Hd na Blu- Ray lub albumem z 100 zdjęciami gratis. Pierwsza Para, która zamówi  usługę AllinOne otrzyma dodatkowo  zestaw biżuterii:naszyjnik, bransoleta i kolczyki z prawdziwych pereł wykończone elementami ze srebra.

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl specjalizująca się w organizacji targów i produkcji filmów promocyjnych i kampanii promocyjnych event&film. Zapraszamy do polubienia imprezy na www.facebook.com/Weselne oraz portalu
www.gliwice-wesele.eu

Organizator Agencja Bimage, tel.793750790, www. gliwice-wesele.eu

Tekst i zdjęcia: Organizator Targów Weselnych.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.
Kinga Herok
Najlepszy wedding planner w Warszawie!
Sprawdź najlepszego wedding plenera z Warszawy według Zankyou!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji