VI Śląskie Targi Weselne w Gliwicach - 30% zniżki na udział w wydarzeniu

Już 17 listopada w sali bankietowej MAG ul. Świętokrzyskiej 6 w centrum Gliwic . odbędą się VI Śląskie Targi Weselne, na które mamy zaszczyt Państwa zaprosić.

Na targach będzie można poznać najnowsze trendy w usługach weselnych. Od mody i biżuterii przez film, fotografię, limuzyny i kompleksowe usługi organizacji ślubów. Nie zabraknie degustacji produktów restauracji i cukierni. Będzie można podziwiać występy zespołów na żywo. Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska w regionie Gliwic- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku.

Pierwsze 100 Par, które odwiedzi targi otrzyma prawdziwą perłę.

Z pewnością będzie można skorzystać ze specjalnych ofert targowych, zasięgnąć rady czy uzyskać rabat. Śląskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących śluby i wesela oraz inne imprezy okolicznościowe takie jak komunie św., chrzciny lub studniówki na Śląsku, wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz rozmowy biznesowe.  Konkurs partnerów Film-wesele.pl i firmy zajmującej się sprzedażą pereł  Adamas

Polub   Facebook.com/Weselne, wyślij sms o treści MAG na nr 601 58 11 98  i zamów  usługę AllinOne na stoisku firmy Film-wesele.pl a otrzymasz plener w innym dniu  wraz z wersją Hd na Blu- Ray lub albumem z 100 zdjęciami gratis. Pierwsza Para, która zamówi  usługę AllinOne otrzyma dodatkowo  zestaw biżuterii:naszyjnik, bransoleta i kolczyki z prawdziwych pereł wykończone elementami ze srebra.

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl specjalizująca się w organizacji targów i produkcji filmów promocyjnych i kampanii promocyjnych event&film. Zapraszamy do polubienia imprezy na www.facebook.com/Weselne oraz portalu
www.gliwice-wesele.eu

Organizator Agencja Bimage, tel.793750790, www. gliwice-wesele.eu

Tekst i zdjęcia: Organizator Targów Weselnych.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji