• Magazyn
  • VI Śląskie Targi Weselne w Gliwicach - 30% zniżki na udział w wydarzeniu

VI Śląskie Targi Weselne w Gliwicach - 30% zniżki na udział w wydarzeniu

  • Organizacja

Już 17 listopada w sali bankietowej MAG ul. Świętokrzyskiej 6 w centrum Gliwic . odbędą się VI Śląskie Targi Weselne, na które mamy zaszczyt Państwa zaprosić.

Publikacja

Na targach będzie można poznać najnowsze trendy w usługach weselnych. Od mody i biżuterii przez film, fotografię, limuzyny i kompleksowe usługi organizacji ślubów. Nie zabraknie degustacji produktów restauracji i cukierni. Będzie można podziwiać występy zespołów na żywo. Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska w regionie Gliwic- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku.

zapisz
Pierwsze 100 Par, które odwiedzi targi otrzyma prawdziwą perłę.

Z pewnością będzie można skorzystać ze specjalnych ofert targowych, zasięgnąć rady czy uzyskać rabat. Śląskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących śluby i wesela oraz inne imprezy okolicznościowe takie jak komunie św., chrzciny lub studniówki na Śląsku, wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz rozmowy biznesowe.  Konkurs partnerów Film-wesele.pl i firmy zajmującej się sprzedażą pereł  Adamas

Polub   Facebook.com/Weselne, wyślij sms o treści MAG na nr 601 58 11 98  i zamów  usługę AllinOne na stoisku firmy Film-wesele.pl a otrzymasz plener w innym dniu  wraz z wersją Hd na Blu- Ray lub albumem z 100 zdjęciami gratis. Pierwsza Para, która zamówi  usługę AllinOne otrzyma dodatkowo  zestaw biżuterii:naszyjnik, bransoleta i kolczyki z prawdziwych pereł wykończone elementami ze srebra.

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl specjalizująca się w organizacji targów i produkcji filmów promocyjnych i kampanii promocyjnych event&film. Zapraszamy do polubienia imprezy na www.facebook.com/Weselne oraz portalu
www.gliwice-wesele.eu

Organizator Agencja Bimage, tel.793750790, www. gliwice-wesele.eu

Tekst i zdjęcia: Organizator Targów Weselnych.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!