VI Pomorska Gala Ślubna - 25 listopada 2012 Wygraj suknię ślubną PRONOVIAS o wartości do 6000 zł

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Pomorskiej Gali Ślubnej, która odbędzie się w Hotelu SPA FALTOM w Rumii 25 listopada 2012.

VI Pomorska Gala Ślubna

Pomorską Galę Ślubną co roku odwiedza coraz większa liczba przyszłych Par Młodych.
Z każdym rokiem przybywa także wystawców.
Liczne pokazy, prezentacje i konkursy z rekordową ilością atrakcyjnych i wartościowych nagród jak również kameralna i elegancka forma imprezy wpływa na jej coraz większą atrakcyjność i niepowtarzalność.

Nagrody główne jakie mieliśmy w roku poprzednim to między innymi Suknia Cymbeline PARIS o wartości 5000 zł, Suknia Ślubna Sincerity o wartości 4000 zł i Suknia Ślubna o wartości 3000 zł. Dodatkowo były nagrody w postaci kompletów bielizny ślubnej marki Simone Perele, biżuterii ufundowanej przez OnyxART, zaproszenia ślubne, sesje fotograficzne, rabaty i wiele innych.
W tym roku nagrodą główną będzie suknia PRONOVIAS z kolekcji 2013 o wartości do 6000 zł.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym pięknym wydarzeniu jakim jest VI Pomorska Gala Ślubna. Będziecie mogli wybrać wymarzoną suknię, obrączki, porozmawiać na temat dekoracji, znaleźć też zespół, który zapewni Waszym Gościom niezapomnianą zabawę. Porozmawiacie z fotografem aby dobre wspomnienia z tej uroczystej chwili pozostały na zawsze.
Panny Młode będą mogły zasięgnąć informacji na temat makijaż ślubnego oraz fryzury. Będzie to też okazja do porozmawiania o tym, z jakich zabiegów SPA skorzystać przed ślubem aby wyglądać szczególnie pięknie.
Wstęp bezpłatny.
Więcej na www.PomorskaGalaSlubna.pl
Relacja z  V Pomorskiej Gali Ślubne

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1.
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji