VI Pomorska Gala Ślubna - 25 listopada 2012 Wygraj suknię ślubną PRONOVIAS o wartości do 6000 zł

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Pomorskiej Gali Ślubnej, która odbędzie się w Hotelu SPA FALTOM w Rumii 25 listopada 2012.

VI Pomorska Gala Ślubna

Pomorską Galę Ślubną co roku odwiedza coraz większa liczba przyszłych Par Młodych.
Z każdym rokiem przybywa także wystawców.
Liczne pokazy, prezentacje i konkursy z rekordową ilością atrakcyjnych i wartościowych nagród jak również kameralna i elegancka forma imprezy wpływa na jej coraz większą atrakcyjność i niepowtarzalność.

Nagrody główne jakie mieliśmy w roku poprzednim to między innymi Suknia Cymbeline PARIS o wartości 5000 zł, Suknia Ślubna Sincerity o wartości 4000 zł i Suknia Ślubna o wartości 3000 zł. Dodatkowo były nagrody w postaci kompletów bielizny ślubnej marki Simone Perele, biżuterii ufundowanej przez OnyxART, zaproszenia ślubne, sesje fotograficzne, rabaty i wiele innych.
W tym roku nagrodą główną będzie suknia PRONOVIAS z kolekcji 2013 o wartości do 6000 zł.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym pięknym wydarzeniu jakim jest VI Pomorska Gala Ślubna. Będziecie mogli wybrać wymarzoną suknię, obrączki, porozmawiać na temat dekoracji, znaleźć też zespół, który zapewni Waszym Gościom niezapomnianą zabawę. Porozmawiacie z fotografem aby dobre wspomnienia z tej uroczystej chwili pozostały na zawsze.
Panny Młode będą mogły zasięgnąć informacji na temat makijaż ślubnego oraz fryzury. Będzie to też okazja do porozmawiania o tym, z jakich zabiegów SPA skorzystać przed ślubem aby wyglądać szczególnie pięknie.
Wstęp bezpłatny.
Więcej na www.PomorskaGalaSlubna.pl
Relacja z  V Pomorskiej Gali Ślubne

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy: jakie są opłaty, jakie dokumenty są wymagane i gdzie można zawrzeć ślub konkordatowy. Informacje na temat ślubu konkordatowego w Polsce.
Kinga Herok
Najlepszy wedding planner w Warszawie!
Sprawdź najlepszego wedding plenera z Warszawy według Zankyou!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji