Publikacja
  • Magazyn
  • V Śląskie Targi Weselne w Chorzowie

V Śląskie Targi Weselne w Chorzowie

  • Organizacja

Rozpoczęliście przygodę z planowaniem ślubu? Szukacie najlepszych usługodawców ślubnych na Śląsku? Koniecznie odwiedźcie V Śląskie Targi Weselne.

Publikacja

Targi odbędą się 9 listopada w sobotę w stylowych wnętrzach Hotelu****Arsenal Palace  w Chorzowie (vis-a-vis. Oś. Tysiąclecia) w godz.10-17. Targi maja charakter regionalny i są organizowane w formie nowoczesnego eventu, podczas którego będzie można poznać najnowsze trendy w branży ślubnej.

zapiszślub na śląsku
V Śląskie Targi Weselne

Podczas Targów zobaczą Państwo występy zespołów ślubnych, pokazy najnowszych kolekcji sukien ślubnych i prezentacje zdjęć i filmów śląskich fotografów i kamerzystów. To także okazja do degustacji produktów śląskich cukierni, restauracji i domów weselnych. Tylko w tym dniu będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów na produkty i usługi ślubne!
W czasie Targów odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku. Zespoły będą się prezentować na najpiękniejszej sali wystawowej w Katowicach w Hotelu Arsenal Palace gdzie również będą miały miejsce inne pokazy.
Śląskie Targi Weselne to także doskonała propozycja dla usługodawców- możliwość wymiany doświadczeń, zawarcia kontaktów biznesowych i oczywiście- zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom.
Organizator imprezy: Agencja Bimage.pl. Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Arsenal na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 2000 tys.zł., które przygotował nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w innym dniu w prezencie wraz z wersją Hd na Blu- Ray extra lub albumem z 100 zdjęciami wartości 2000 zł. dla zamówień FOTO+FILM. 

Kontakt: www.katowice-wesele.eu

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!