V Śląskie Targi Weselne w Chorzowie

Rozpoczęliście przygodę z planowaniem ślubu? Szukacie najlepszych usługodawców ślubnych na Śląsku? Koniecznie odwiedźcie V Śląskie Targi Weselne.

Targi odbędą się 9 listopada w sobotę w stylowych wnętrzach Hotelu****Arsenal Palace  w Chorzowie (vis-a-vis. Oś. Tysiąclecia) w godz.10-17. Targi maja charakter regionalny i są organizowane w formie nowoczesnego eventu, podczas którego będzie można poznać najnowsze trendy w branży ślubnej.

ślub na śląsku
V Śląskie Targi Weselne

Podczas Targów zobaczą Państwo występy zespołów ślubnych, pokazy najnowszych kolekcji sukien ślubnych i prezentacje zdjęć i filmów śląskich fotografów i kamerzystów. To także okazja do degustacji produktów śląskich cukierni, restauracji i domów weselnych. Tylko w tym dniu będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów na produkty i usługi ślubne!
W czasie Targów odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku. Zespoły będą się prezentować na najpiękniejszej sali wystawowej w Katowicach w Hotelu Arsenal Palace gdzie również będą miały miejsce inne pokazy.
Śląskie Targi Weselne to także doskonała propozycja dla usługodawców- możliwość wymiany doświadczeń, zawarcia kontaktów biznesowych i oczywiście- zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom.
Organizator imprezy: Agencja Bimage.pl. Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Arsenal na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 2000 tys.zł., które przygotował nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w innym dniu w prezencie wraz z wersją Hd na Blu- Ray extra lub albumem z 100 zdjęciami wartości 2000 zł. dla zamówień FOTO+FILM. 

Kontakt: www.katowice-wesele.eu

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wedding planner Waszym sojusznikiem!
Wedding planner Waszym sojusznikiem!
Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zapamiętywany jako ten wyjątkowy, do którego wraca się bardzo często. Co więcej, wspominają go nie tylko pary młode, ale również sami goście. Dlatego tak ważnym jest, aby zadbać o piękne wspomnienia.
Polish and cookies
Najlepsze prezenty dla gości weselnych
Bardzo miłą formą podziękowania dla gości weselnych, jest wręczenie im drobnego podarunku. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, aby pochodził prosto z serca.
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji