V Śląskie Targi Weselne w Chorzowie

Rozpoczęliście przygodę z planowaniem ślubu? Szukacie najlepszych usługodawców ślubnych na Śląsku? Koniecznie odwiedźcie V Śląskie Targi Weselne.

Targi odbędą się 9 listopada w sobotę w stylowych wnętrzach Hotelu****Arsenal Palace  w Chorzowie (vis-a-vis. Oś. Tysiąclecia) w godz.10-17. Targi maja charakter regionalny i są organizowane w formie nowoczesnego eventu, podczas którego będzie można poznać najnowsze trendy w branży ślubnej.

ślub na śląsku
V Śląskie Targi Weselne

Podczas Targów zobaczą Państwo występy zespołów ślubnych, pokazy najnowszych kolekcji sukien ślubnych i prezentacje zdjęć i filmów śląskich fotografów i kamerzystów. To także okazja do degustacji produktów śląskich cukierni, restauracji i domów weselnych. Tylko w tym dniu będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów na produkty i usługi ślubne!
W czasie Targów odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku. Zespoły będą się prezentować na najpiękniejszej sali wystawowej w Katowicach w Hotelu Arsenal Palace gdzie również będą miały miejsce inne pokazy.
Śląskie Targi Weselne to także doskonała propozycja dla usługodawców- możliwość wymiany doświadczeń, zawarcia kontaktów biznesowych i oczywiście- zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom.
Organizator imprezy: Agencja Bimage.pl. Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Arsenal na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 2000 tys.zł., które przygotował nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w innym dniu w prezencie wraz z wersją Hd na Blu- Ray extra lub albumem z 100 zdjęciami wartości 2000 zł. dla zamówień FOTO+FILM. 

Kontakt: www.katowice-wesele.eu

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Śląskie Targi Weselne 04.11.2012 + KONKURS
Śląskie Targi Weselne 04.11.2012 + KONKURS
Śląskie Targi Weselne są organizowane w nowoczesnej formie eventu w desinerskich wnętrzach głównego sponsora- Hotelu Angelo. Zwiedzający zapoznają się z pełną ofertą branży ślubnej i panującymi w niej najnowszymi trendami. Uczestnicy targów zobaczą pokazy mody ślubnej firmy M & N BRIDAL, która jest partnerem targów obok Film-wesele.pl, specjalizującego się w realizacji reportaży ze Ślubów.
II Jurajskie Targi Weselne 9.XI.2014
II Jurajskie Targi Weselne 9.XI.2014
Nie możesz przegapić tego wydarzenia! Każda Para Młoda powinna wziąć udział w Tegorocznych Jurajskich Targach Ślubnych!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji