• Magazyn
  • V Śląskie Targi Weselne- 9 listopada 2013

V Śląskie Targi Weselne- 9 listopada 2013

  • Organizacja
  • 2013

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne, ślubne wydarzenie w 2013 roku!

V Śląskie Targi Weselne odbędą się 9 listopada 2013 w sobotę w stylowych wnętrzach Hotelu****Arsenal Palace w Chorzowie vis-a-vis. Oś. Tysiąclecia w godz.10-17.

W czasie trwania targów będą się prezentowali najlepsi usługodawcy ślubni z regionu.  Na scenie zobaczymy pokazy sztuki barmańskiej Krzysztofa Drabika trzykrotnego Mistrza Polski, Mistrza Europy, Chin i Dalekiego Wschodu. Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku.

zapisz
V Śląskie Targi Weselne

Zaprezentują się tam firmy prezentujące modę ślubną, biżuterię, hotele i sale weselne, cukiernie, limuzyny, fotografie i film, wizaż, kosmetykę, zespoły, barman, firma oferującą expresy do kawy oraz inne, na które czekają ostatnie wolne stoiska. Nie zabraknie degustacji produktów oferowanych przez restauracje.

Załatwienie prawie wszystkiego, co wiąże się z organizacją ślubu w jednym miejscu to duży komfort oraz oszczędności czasu i pieniędzy na dojazdy a dodatkowo można zyskać rabaty lub wygrać świetne nagrody!

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl specjalizująca się w organizacji targów i produkcji filmów promocyjnych i kampanii promocyjnych event&film&internet.

Konkurs!
Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Arsenal na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 2000 tys. zł., które przygotował nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w innym dniu w prezencie wraz z wersją Hd na Blu- Ray extra lub albumem z 100 zdjęciami wartości 2000 zł. dla zamówień FOTO+FILM.

Naszymi partnerami są
Hotel Arsenal Palace
Sala Bankietowa Zacisze
Film-wesele.pl

Organizator Agencja Bimage,
www.katowice-wesele.eu

Zobacz najlepszych usługodawców na Śląsku w Katalogu Ślubnym Zankyou.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!