V Śląskie Targi Weselne- 9 listopada 2013

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne, ślubne wydarzenie w 2013 roku!

V Śląskie Targi Weselne odbędą się 9 listopada 2013 w sobotę w stylowych wnętrzach Hotelu****Arsenal Palace w Chorzowie vis-a-vis. Oś. Tysiąclecia w godz.10-17.

W czasie trwania targów będą się prezentowali najlepsi usługodawcy ślubni z regionu.  Na scenie zobaczymy pokazy sztuki barmańskiej Krzysztofa Drabika trzykrotnego Mistrza Polski, Mistrza Europy, Chin i Dalekiego Wschodu. Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku.

V Śląskie Targi Weselne

Zaprezentują się tam firmy prezentujące modę ślubną, biżuterię, hotele i sale weselne, cukiernie, limuzyny, fotografie i film, wizaż, kosmetykę, zespoły, barman, firma oferującą expresy do kawy oraz inne, na które czekają ostatnie wolne stoiska. Nie zabraknie degustacji produktów oferowanych przez restauracje.

Załatwienie prawie wszystkiego, co wiąże się z organizacją ślubu w jednym miejscu to duży komfort oraz oszczędności czasu i pieniędzy na dojazdy a dodatkowo można zyskać rabaty lub wygrać świetne nagrody!

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl specjalizująca się w organizacji targów i produkcji filmów promocyjnych i kampanii promocyjnych event&film&internet.

Konkurs!
Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Arsenal na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 2000 tys. zł., które przygotował nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w innym dniu w prezencie wraz z wersją Hd na Blu- Ray extra lub albumem z 100 zdjęciami wartości 2000 zł. dla zamówień FOTO+FILM.

Naszymi partnerami są
Hotel Arsenal Palace
Sala Bankietowa Zacisze
Film-wesele.pl

Organizator Agencja Bimage,
www.katowice-wesele.eu

Zobacz najlepszych usługodawców na Śląsku w Katalogu Ślubnym Zankyou.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji