V Śląskie Targi Weselne- 9 listopada 2013

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne, ślubne wydarzenie w 2013 roku!

V Śląskie Targi Weselne odbędą się 9 listopada 2013 w sobotę w stylowych wnętrzach Hotelu****Arsenal Palace w Chorzowie vis-a-vis. Oś. Tysiąclecia w godz.10-17.

W czasie trwania targów będą się prezentowali najlepsi usługodawcy ślubni z regionu.  Na scenie zobaczymy pokazy sztuki barmańskiej Krzysztofa Drabika trzykrotnego Mistrza Polski, Mistrza Europy, Chin i Dalekiego Wschodu. Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Śląska- nagrodą będzie realizacja profesjonalnego teledysku.

V Śląskie Targi Weselne

Zaprezentują się tam firmy prezentujące modę ślubną, biżuterię, hotele i sale weselne, cukiernie, limuzyny, fotografie i film, wizaż, kosmetykę, zespoły, barman, firma oferującą expresy do kawy oraz inne, na które czekają ostatnie wolne stoiska. Nie zabraknie degustacji produktów oferowanych przez restauracje.

Załatwienie prawie wszystkiego, co wiąże się z organizacją ślubu w jednym miejscu to duży komfort oraz oszczędności czasu i pieniędzy na dojazdy a dodatkowo można zyskać rabaty lub wygrać świetne nagrody!

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl specjalizująca się w organizacji targów i produkcji filmów promocyjnych i kampanii promocyjnych event&film&internet.

Konkurs!
Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Arsenal na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 2000 tys. zł., które przygotował nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w innym dniu w prezencie wraz z wersją Hd na Blu- Ray extra lub albumem z 100 zdjęciami wartości 2000 zł. dla zamówień FOTO+FILM.

Naszymi partnerami są
Hotel Arsenal Palace
Sala Bankietowa Zacisze
Film-wesele.pl

Organizator Agencja Bimage,
www.katowice-wesele.eu

Zobacz najlepszych usługodawców na Śląsku w Katalogu Ślubnym Zankyou.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Śląskie Targi Weselne 04.11.2012 + KONKURS
Śląskie Targi Weselne 04.11.2012 + KONKURS
Śląskie Targi Weselne są organizowane w nowoczesnej formie eventu w desinerskich wnętrzach głównego sponsora- Hotelu Angelo. Zwiedzający zapoznają się z pełną ofertą branży ślubnej i panującymi w niej najnowszymi trendami. Uczestnicy targów zobaczą pokazy mody ślubnej firmy M & N BRIDAL, która jest partnerem targów obok Film-wesele.pl, specjalizującego się w realizacji reportaży ze Ślubów.
II Targi Ślubne we Włocławku - 18 listopada 2012
II Targi Ślubne we Włocławku - 18 listopada 2012
Informacje dotyczące II Targów Ślubnych we Włocławku!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji