Publikacja
  • Magazyn
  • V Podhalańskie Targi Weselne! Znajdź firmę na swoje wesele i spraw by Wasz dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy!

V Podhalańskie Targi Weselne! Znajdź firmę na swoje wesele i spraw by Wasz dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy!

  • Organizacja

V Podhalańskie Targi Weselne odbędą się w niedzielę, 4. stycznia w Nowym Targu, w Ośrodku sportowym „Gorce” przy alei Tysiąclecia 74 w godzinach 10 -17. Będzie to największa impreza regionalna na Podhalu o tym charakterze.

zapisz
Targi weselne Nowy Targ
Publikacja

Targi Weselne organizowane przez agencję Bimage.pl obchodzą na Podhalu mały jubileusz. Od wielu lat są doskonałą szansą na zaprezentowanie firm z branży weselnej. Podhalańskie Targi to też miejsce, gdzie przyszli nowożeńcy, mogą w jednym miejscu załatwić wiele spraw towarzyszących uroczystości ślubno-weselnej.

Zapraszamy, już po raz piąty, do udziału w targach weselnych, narzeczonych oraz przedstawicieli firm z Podhala, które kierują swoją ofertę do osób poszukujących efektywnej organizacji lub obsługi doniosłych imprez.

zapisz
Targi weselne Nowy Targ
zapisz
Targi weselne Nowy Targ

Nasze doświadczenie zdobywane przez XVIII edycji targów na Śląsku i w Małopolsce, potwierdza, że narzeczeni podczas organizacji wesela, szukają firm z bliskiego sobie otoczenia – działamy, więc po to, by zaprezentować firmy z Podhala.

Naszym atutem jest również swojska atmosfera wydarzenia weselnego panująca podczas targów. Sprzyja to ogólnej promocji firm oraz przede wszystkim umożliwia nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z zainteresowanymi klientami.

zapisz
Targi weselne Nowy Targ
zapisz
Targi weselne Nowy Targ

To nie będzie również nudna impreza halowa, z której człowiek wychodzi zdezorientowany z plikiem ulotek od firm z całej Polski… W ośrodku „Gorce” będzie można poczuć się jak na prawdziwym weselu!

Zaprezentujemy firmy na żywo – degustacje dań oraz słodkości z menu weselnego, to nie wszystko. Będzie można posłuchać zespołów weselnych oraz twórczości dj-ów, przymierzyć suknię lub garnitur i wygrać atrakcyjne nagrody!

zapisz
Targi weselne Nowy Targ
zapisz
Targi weselne Nowy Targ

Narzeczeni szukający firm z Podhala na pewno znajdą coś dla siebie. Już nie trzeba jeździć do innych większych miast, by kupić wymarzoną sukienkę, garnitur lub obrączki. Podhalańskie Targi będą prezentacją lokalnych firm, których usługi umożliwiają kompleksowo przygotować wesele.

Marzy Ci się góralskie wesele? Przyjedź na V Podhalańskie Targi Weselne do Nowego Targu, zobacz jak to się robi i poznaj firmy, które sprawią, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

zapisz
Targi weselne Nowy Targ
zapisz
Targi weselne Racibórz

Podczas targów zorganizujemy Przegląd Kapel Weselnych. Specjalne rabaty na targi przygotowała już firma Film-wesele.pl, która każdej parze zamawiającej na targach usługę filmowania lub fotografii oddaje 200 zł!

Organizatorem Targów Weselnych jest agencja Bimage.pl z Olkusza, specjalizująca się w produkcji targów, wydarzeń, filmów oraz kampanii reklamowych event&net&film. Sponsorem głównym targów jest Film-wesele.pl.

Działasz w branży imprezowej i pragniesz poszerzyć grono swoich klientów? Nie zwlekaj – weź udział w V Podhalańskich Targach Weselnych! Zaprezentuj swoją firmę z tego regionu i pokaż aktualne trendy w usługach ślubno-weselnych. Zyskaj nowych klientów oraz nawiąż współpracę z ludźmi z branży.

zapisz
Targi weselne Racibórz
zapisz
Targi weselne Racibórz
zapisz
Targi weselne Racibórz

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!