Trendy Ślubne 2021

Planujecie ślub w 2021 roku? Koniecznie poznajcie trendy ślubne 2021! Zobaczcie nasze propozycje najpiękniejszych inspiracji ślubnych.

Trendy Ślubne 2021
  • Planowanie ślubu
  • Polska

Sezon ślubny 2021 to jeden z najbardziej wyczekiwanych sezonów ostatnich lat! Z nadzieją wchodzimy w ten nowy, nieznany czas i niecierpliwie czekamy na rozpoczęcie ślubnych wydarzeń. Poniżej prezentujemy najgorętsze trendy w sezonie ślubnym 2021. Zainspiruj się i bądź na bieżąco!

MIKROWESELA

Publikacja

Małe, kameralne wesela były bardzo modne ponad 10 lat temu. Później wróciła moda na duże, huczne imprezy, dla 150, czy 300 osób. Jak to w modzie – historia lubi zataczać koło i w roku 2021 to właśnie tzw. Mikrowesela są najmodniejsze. Lubiane przede wszystkim za intymność i kameralny charakter, zorganizowane jedynie dla najbliższej rodziny. Coraz więcej Par Młodych odchodzi od standardowych, wielogodzinnych wesel, na rzecz weselnego wieczoru i imprezy w stylu slow wedding. Mniejsze ilości gości to jednocześnie mniejsze wydatki związane z organizacją wesela. Pozwala to na przeznaczenie większej sumy pieniężnej na nietuzinkowe dekoracje, czy niestandardowe menu.

kameralne przyjęcie weselne

PODWIESZANE DEKORACJE

Klasyczne, niskie kompozycje kwiatowe ustąpią miejsca kwiatom w wysokich wazonach. Ma być imponująco i naturalnie. Przykuwającym uwagę trendem mają stać się wszelkiego rodzaju podwieszane dekoracje. Podwieszane kwiaty w szklanych wazonikach, kolorowe pompony, drewniane skrzyneczki wypełnione lampkami – mnogość możliwości podwieszenia dekoracji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

podwieszane dekoracje weselne

DEKORACJE W ROZMIARZE OVERSIZE

Sezon ślubny 2021 to jednocześnie moda na kameralne, małe wesela i dekoracje w rozmiarze xxl. Duże balony, ogromne kompozycje kwiatowe zawieszone nad stołami, okazałe bukiety. Minimalizm schodzi w tym sezonie na dalszy plan.

DEKORACJE W ROZMIARZE OVERSIZE

ŚCIANKI KWIATOWE

Pozostając w temacie dekoracji – ścianki kwiatowe za Parą Młodą to kolejny hit nadchodzącego sezonu ślubnego. Stworzone z kwiatów, liści, czy gałązek mają tworzyć iście naturalny efekt. Jesteśmy na tak!

ścianki kwiatowe w sali weselnej

ROŚLINNE APLIKACJE

Wesela w stylu boho to motyw, który Pary Młode kochają niezmiennie od kilku sezonów ślubnych! Tak będzie i w 2021 roku. Zwiewne suknie ślubne, przepełnionymi motywami roślinnymi to najmodniejsze kreacje nadchodzącego sezonu. Idealna stylizacja ślubna na rok 2021? Zwiewna, tiulowa spódnica i góra z haftami. Ma być dziewczęco i lekko!

panny młode

 

MOTYW PRZEWODNI WESELA

Najwyższy czas, aby Pary Młode pokazały swój indywidualny charakter! Spersonalizowane wesela z ulubionym motywem przewodnim Pary Młodej ponownie wracają do najgorętszych trendów! Jeśli macie wspólne pasje i zainteresowania – pochwalcie się nimi w tym szczególnym dniu. Wybranie jednego, spójnego motywu przewodniego wesela bardzo ułatwia całą organizację i sprawia, że goście weselni nie mają wątpliwości, na kogo przyjęciu weselnym się bawią.

ŚWIATŁO

Sezon ślubny 2021 to kontynuacja fascynacji i miłości do wszelkiego rodzaju oświetlenia. Tunele świetlne, girlandy i obręcze żarówkowe to trendy, które nie jednej Parze Młodej przypadły do gustu. Postawienie na ciekawe oświetlenie przyjęcia weselnego sprawia, że prócz klimatycznego blasku uzyskujemy także kolor przewodni wesela. Światła świecące w odcieniach czerwieni, czy bordowego samoczynnie sprawiają, że nasze wesele utrzymane jest właśnie w tych barwach.

oświetlenie w sali weselnej

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!