Trash the dress - czyli warsztatowa sesja fotograficzna Katarzyny i Krzysztofa

Liczy się pomysł i odwaga. Zobacz na jakie zdjęcia zdeycdowała si

  • Fotograf i kamerzysta
  • Reportaże ślubne
zapisz
Fot. Przemek Białek

Na Zankyou nie gościliśmy jeszcze sesji ślubnej typu trash the dress, z której suknia nie tylko nie wychodzi czysta, ale jest to także jej ostatni występ. Taka sukienka – zgodnie z tłumaczeniem, nadaje się jedynie do wyrzucenia, ale efekt takiej sesji… jest bezcenny!

zapisz
Sesja fotograficzna w Paryżu. Z tej sesji suknia ślubna wyszła bez szwanku. Fot. Przemek Białek

Mimo zachwytu sesją i wszelkich jej walorów, w mojej głowie dźwięczało pytanie: Jak można pozwolić na zniszczenie tak pięknej sukni ślubnej?! Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo:

Mój mąż jest właścicielem warsztatu, więc taka sesja fotograficzna to właśnie jego pomysł. “Baron” czyli piękny samochód, który posłużył nam jako rekwizyt został nam wypożyczony od przyjaciela. Jak widać powyżej, pierwsza sesja ślubna miała miejsce w Paryżu, więc przy kolejnej postanowiliśmy pójść krok dalej, a suknia ślubna przecież już mi się nie przyda 🙂 Zamiast wiszenia w szafie, przeznaczyliśmy ją na stworzenie dość nietypowej sesji ślubnej. Pewne jest jedno – dla nas była to ogromna frajda i niezapomniane przeżycie!

zapisz
Sesja ślubna z BARON'EM w roli głównej Fot. Przemek Białek

Pomysł na sesję świetny. Oczywiście można byłoby taką sesję wykonać zupełnie czysto i bezstratnie. Niemniej jednak, idea była zupełnie inna – TRASH THE DRESS!

Po zakończonej sesji, suknia trafiła… do worka na śmieci 🙂 Możliwości jej wyczyszczenia praktycznie nie było. Mój mąż wraz z fotografem zgodnie stwierdzili, że dla lepszego efektu na zdjęć, trzeba wykorzystać olej tzw. przepracowany, bo tylko ten ma czarny kolor.

zapisz
Fot. Przemek Białek

Polecam kazdemu takie zwariowane sesje ślubne, ponieważ jest to pamiątka w postaci wspomnień i zdjęć na cale życie, nie wspominając już reakcji znajomych i rodziny, których zdjęcia wprawiły w ogromny szok! 🙂

zapisz
Fot. Przemek Białek

Jak Wam się podoba taka sesja ślubna? Bo nam bardzo! Więcej zdjęć z ekstremalnej sesji warsztatowej znajdziesz TUTAJ.

Fot. Przemek Białek 

Chcesz mieć wyjątkowe zdjęcia ślubne? Najlepszych fotografów ślubnych szukaj w Katalogu Zankyou!


Jeżeli Ty także chcesz zamieścić swoją historię ślubną na Zankyou, napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!