Trash the dress - czyli warsztatowa sesja fotograficzna Katarzyny i Krzysztofa

Fot. Przemek Białek

Na Zankyou nie gościliśmy jeszcze sesji ślubnej typu trash the dress, z której suknia nie tylko nie wychodzi czysta, ale jest to także jej ostatni występ. Taka sukienka – zgodnie z tłumaczeniem, nadaje się jedynie do wyrzucenia, ale efekt takiej sesji… jest bezcenny!

Sesja fotograficzna w Paryżu. Z tej sesji suknia ślubna wyszła bez szwanku. Fot. Przemek Białek

Mimo zachwytu sesją i wszelkich jej walorów, w mojej głowie dźwięczało pytanie: Jak można pozwolić na zniszczenie tak pięknej sukni ślubnej?! Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo:

Mój mąż jest właścicielem warsztatu, więc taka sesja fotograficzna to właśnie jego pomysł. “Baron” czyli piękny samochód, który posłużył nam jako rekwizyt został nam wypożyczony od przyjaciela. Jak widać powyżej, pierwsza sesja ślubna miała miejsce w Paryżu, więc przy kolejnej postanowiliśmy pójść krok dalej, a suknia ślubna przecież już mi się nie przyda 🙂 Zamiast wiszenia w szafie, przeznaczyliśmy ją na stworzenie dość nietypowej sesji ślubnej. Pewne jest jedno – dla nas była to ogromna frajda i niezapomniane przeżycie!

Sesja ślubna z BARON'EM w roli głównej Fot. Przemek Białek

Pomysł na sesję świetny. Oczywiście można byłoby taką sesję wykonać zupełnie czysto i bezstratnie. Niemniej jednak, idea była zupełnie inna – TRASH THE DRESS!

Po zakończonej sesji, suknia trafiła… do worka na śmieci 🙂 Możliwości jej wyczyszczenia praktycznie nie było. Mój mąż wraz z fotografem zgodnie stwierdzili, że dla lepszego efektu na zdjęć, trzeba wykorzystać olej tzw. przepracowany, bo tylko ten ma czarny kolor.

Fot. Przemek Białek

Polecam kazdemu takie zwariowane sesje ślubne, ponieważ jest to pamiątka w postaci wspomnień i zdjęć na cale życie, nie wspominając już reakcji znajomych i rodziny, których zdjęcia wprawiły w ogromny szok! 🙂

Fot. Przemek Białek

Jak Wam się podoba taka sesja ślubna? Bo nam bardzo! Więcej zdjęć z ekstremalnej sesji warsztatowej znajdziesz TUTAJ.

Fot. Przemek Białek 

Chcesz mieć wyjątkowe zdjęcia ślubne? Najlepszych fotografów ślubnych szukaj w Katalogu Zankyou!


Jeżeli Ty także chcesz zamieścić swoją historię ślubną na Zankyou, napisz do nas!

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Feria kolorów i egzotyka, czyli polsko-hinduski ślub Shivani i Yakub. Oto on!
Feria kolorów i egzotyka, czyli polsko-hinduski ślub Shivani i Yakub. Oto on!
O tej sesji można byłoby mówić godzinami. Jest po prostu fantastyczna. Uwagę zwraca jej kolorystyka. To prawdziwa feria barw i odcieni. Naprawdę zwraca uwagę. Ilość kwiatów i roślin, które były otoczką dla obu ceremonii powodowało, że wszystkiemu towarzyszyła iście rajska atmosfera.
Sesja Joanny i Aleksandra z bajkowej krainy bieli i błękitu, czyli zdjęcia zakochanych z Santorini!
Sesja Joanny i Aleksandra z bajkowej krainy bieli i błękitu, czyli zdjęcia zakochanych z Santorini!
W całej sesji bardzo ważną rolę odgrywają kolory, wszystko jest dokładnie dobrane. Sukienki Joanny i koszule Aleksandra idealnie pasują do tej biało- niebieskiej krainy. Wszystko jest harmonijne, spokojne i leniwe. Dzięki filmowi zmontowanemu podczas tego wyjazdu, nie jeden pasjonat fotografii może się wiele nauczyć.
stylova.com fotografia ślubna
Sesja i...“a co jeśli po wszystkim bym się oświadczył Oldze?” Piękna i wzruszająca sesja!
Ta sesja na pewno wyróżnia się na tle innych. Ma w sobie rockowy sznyt, charakter. Nie jest ckliwa, ale za to jest bardzo romantyczna. Z tego naprawdę jest warto czerpać! Nie bój się znaleźć w tym swojej inspiracji. Powodzenia!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji