Torebka Panny Młodej – przydatny dodatek?

Gdzie Panna Młoda ma schować puder, szminkę i dodatkową parę pończoch? Oczywiście można włożyć to wszystko do torebki świadkowej. Ale może warto zdecydować się na własną torebkę? Czy warto, czy nie warto zdecydować się na dodatek ślubny jakim jest torebka Panny Młodej dowiecie się dzięki Zankyou.

  • Style sukien

W dniu ślubu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo. Wszystkie elementy składające się na jej wizerunek – począwszy od sukni ślubnej, przez fryzurę, buty, bukiet, biżuterię i wszelkie inne dodatki – muszą stanowić spójną całość. Co więcej, każda z nas chce, żeby  nasz wygląd przez cały ślub i wesele pozostał niezmienny. Misternie upięta fryzura wręcz prosi się o to, by Panna Młoda miała przy sobie dodatkowe wsuwki. Zapowiadające się wzruszające momenty oraz zabawa do białego rana wymagają posiadania przy sobie przynajmniej pudru, szminki, czy tuszu do rzęs. Oczywiście istnieje również ogromna obawa, że przez tak wiele godzin w jednych, często dość wysokich butach, na naszych stopach pojawią się bolące odciski. A oczko w pończochach zawsze robi się w najmniej oczekiwanym momencie – dodatkowa para również by się przydała. Co z tym wszystkim zrobić? Włożyć do torebki! Tylko jakiej? Czyjej? Świadkowej? Tak, to dobre wyjście! Tylko pamiętajmy, że czasami może jej przy nas nie być! Może po prostu gdzieś zniknąć na chwilkę, akurat w tym momencie, kiedy będziemy jej, a właściwie zawartości jej torebki najbardziej potrzebować. W takim razie może warto zdecydować się na własną torebkę?

zapisz
Źródło: www.fularazywczyk.eu
Publikacja

Czy torebka Panny Młodej to praktyczne rozwiązanie? Na to pytanie chyba znacie już odpowiedź – to bardzo przydatny dodatek! Możemy włożyć do niej wszystko to, co na ślubie i weselu może okazać się nam niezbędne (np. zapasową parę pończoch, plastry na odciski, puder, szminkę, tusz do rzęs, chusteczki higieniczne czy kilka wsuwek do włosów). Trochę tego jest, prawda? W takim razie jak duża powinna być ta torebka?

zapisz
W torebce Panny Młodej musi zmieścić się kilka niezbędnych rzeczy. Źródło: www.etsy.com

Do eleganckich strojów i pięknych sukien, a suknia ślubna zalicza się do obu kategorii zazwyczaj nie pasują duże torebki, a idealnym rozwiązaniem są eleganckie małe kopertówki czy małe delikatne torebki.Jak więc w małej kopertówce czy torebce zmieścić te wszystkie wymienione wcześniej rzeczy? Oczywiście małe rzeczy, takie jak szminka, błyszczyk, puder czy chusteczki zmieszczą się z powodzeniem. Natomiast większe rzeczy możemy wciągnąć z opakowania i włożyć osobno – zawsze zajmą mniej miejsca (np. zamiast całego opakowania plastrów na odciski można zabrać ze sobą tylko kilka sztuk).

Zobacz listę sklepów z akcesoriami ślubnymi w Twoim województwie!

zapisz
Źródło: www.etsy.com

Torebka, to nie tylko praktyczny dodatek, ale również element ozdobny i gustowny, będący dopełnieniem wizerunku Panny Młodej. Z pewnością powinna ona pasować do reszty stroju. Jej dobór nie powinien sprawiać problemu – na rynku dostępnych jest naprawdę bardzo wiele modeli i wzorów, wśród których każda Panna Młoda znajdzie coś odpowiedniego.

Oto kilka propozycji torebek dla Panny Młodej:

Eleganckie jednolite kopertówki o delikatnych zdobieniach.Z pewnością pasować będą zarówno do prostych sukien ślubnych jak i do tych nieco bogatszych, wyszywanych kamieniami i kryształkami.

zapisz
Źródło: www.fularazywczyk.eu

Torebki zdobione haftemidealnie pasować będą do sukien posiadających również motywy haftowane.

zapisz
Kopertówki zdobione haftem. Źródło: www.etsy.com

Kolorowe torebki i kopertówki to  idealne rozwiązanie, gdy ślub i wesele mają swój kolor przewodni. Wtedy wybrać należy nie tylko fason, kształt i rodzaj, ale również kolor.

zapisz
Kolorowe torbki i kopertówki. Źródło: www.etsy.com

Motywem przewodnim ślubu i wesela może być nie tylko kolor, ale i inne rzeczy, m.in. różnego rodzaju wzory czy przedmioty, jak chociażby pawie pióra.

zapisz
Źródłó: www.etsy.com

 A Wy co sądzicie o torbekach dla Panny Młodej?

Zobaczcie także propozycje ręcznie robionych torebek dla Panny Młodej. 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!