The London Bridal Show: najbardziej oczekiwane wydarzenie ślubne w 2017 roku

Rok 2016 zbliża się do końca. Trendy w modzie ślubnej w 2017 roku będzie dyktował London Bridal Show 2017.  To wydarzenie roku dla każdego producenta i projektanta mody ślubnej. Do wyboru mamy 100 wystawców i 200 kolekcji. Cały świat mody ślubnej kieruje swoje oczy właśnie na to wydarzenie.

AD 4

AD 1

London Bridal Show kreuje trendy w modzie ślubnej i jest szansą na zaprezentowanie kolekcji dla czołowych projektantów. Możesz zobaczyć najmodniejsze sukienki jak i zarówno akcesoria ślubne dla kobiet i mężczyzn. Eleganckie kreacje od Justin Aleksander obszerne spódnice od Casablanca Bridal i warstwowe spódnice Lillian West .

Każda elegantka znajdzie coś dla siebie. London Bridal Show to czołowe wydarzenie w branży ślubnej. Nie tylko dla projektantów z Wielkiej Brytanii . Trwa trzy dni. Od 5 do 7 marca. Prezentowane jest ponad 200 projektów. Nasza galeria to tylko mała próbka tego co znajdziemy w sklepach w 2017 roku.

AD 9

Na zdjęciach można zobaczyć wspaniałe projekty zaprezentowane w ubiegłym roku: pióra i hafty z Lillian West, koronkowe staniki skomplikowane wzory z kwiatów i zwiewne od Essense rękawy z Casablanki. Śmietanka branży ślubnej pod jednym dachem to ekscytujące wydarzenie. Aby poznać więcej szczegółów na temat tej wyjątkowej imprezy przeczytaj nasz artykuł.

To wydarzenie roku dla każdego projektanta i producenta. Jest on swoistym początkiem każdego nowego sezonu ślubnego. Finałowym momentem London Bridal Show są nagrody RBA Awards. Czołowe postacie mody ślubnej zbierają się w Kensngton Roof Gardens. To jedyny dodatek do tej wyjątkowej imprezy. Przez 3 dni dostępne są bezpłatne napoje z Champagne Bar. Zagraniczni nabywcy mogą skorzystać z saloników biznesowych i VIP.

AD 8

Jednak w London Bridal Show nie chodzi tylko o zakupy. Eksperci branży ślubnej prowadzą cykl seminariów. Uczestnicy imprezy mogę obejrzeć najlepsze światowe kolekcje z 2017. Pokaz zapewni niezapomniane przeżycia dzięki znanym nazwiskom : Cosmobella, Alfred Angelo, Dymitra, Kenneth Winston, Martina Liana .

AD 6

AD 5

AD 10

Wiadomo nie od dziś, że w Zankyou uwielbiamy wszystko co związane jest ze ślubem , dlatego jesteśmy podekscytowani nadchodzącym London Bridal Show. To wydarzenie skoncentruje na sobie całą branżę ślubną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o The London Bridal Show, kliknij tutaj do naszej galerii

AD 3

Skomentuj artykuł

Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. A wszystko to w plenerowej, piknikowej atmosferze i przy dobrej kawie!
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdźcie inspiracje i zaplanujcie wesele z głową pełną pomysłów! Pomysłów, które znajdziecie już 1 października w czasie krakowskich Targów Młodej Pary. Wejdźcie na stronę wydarzenia i zarezerwujcie swoje miejsca, aby poczuć klimat tego najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji