The London Bridal Show: najbardziej oczekiwane wydarzenie ślubne w 2017 roku

To wydarzenie roku dla każdego projektanta i każdego producenta mody slubnej! Zobacz!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Sponsored
  • 2017

Rok 2016 zbliża się do końca. Trendy w modzie ślubnej w 2017 roku będzie dyktował London Bridal Show 2017.  To wydarzenie roku dla każdego producenta i projektanta mody ślubnej. Do wyboru mamy 100 wystawców i 200 kolekcji. Cały świat mody ślubnej kieruje swoje oczy właśnie na to wydarzenie.

AD 4

AD 1

London Bridal Show kreuje trendy w modzie ślubnej i jest szansą na zaprezentowanie kolekcji dla czołowych projektantów. Możesz zobaczyć najmodniejsze sukienki jak i zarówno akcesoria ślubne dla kobiet i mężczyzn. Eleganckie kreacje od Justin Aleksander obszerne spódnice od Casablanca Bridal i warstwowe spódnice Lillian West .

Każda elegantka znajdzie coś dla siebie. London Bridal Show to czołowe wydarzenie w branży ślubnej. Nie tylko dla projektantów z Wielkiej Brytanii . Trwa trzy dni. Od 5 do 7 marca. Prezentowane jest ponad 200 projektów. Nasza galeria to tylko mała próbka tego co znajdziemy w sklepach w 2017 roku.

AD 9

Na zdjęciach można zobaczyć wspaniałe projekty zaprezentowane w ubiegłym roku: pióra i hafty z Lillian West, koronkowe staniki skomplikowane wzory z kwiatów i zwiewne od Essense rękawy z Casablanki. Śmietanka branży ślubnej pod jednym dachem to ekscytujące wydarzenie. Aby poznać więcej szczegółów na temat tej wyjątkowej imprezy przeczytaj nasz artykuł.

To wydarzenie roku dla każdego projektanta i producenta. Jest on swoistym początkiem każdego nowego sezonu ślubnego. Finałowym momentem London Bridal Show są nagrody RBA Awards. Czołowe postacie mody ślubnej zbierają się w Kensngton Roof Gardens. To jedyny dodatek do tej wyjątkowej imprezy. Przez 3 dni dostępne są bezpłatne napoje z Champagne Bar. Zagraniczni nabywcy mogą skorzystać z saloników biznesowych i VIP.

AD 8

Jednak w London Bridal Show nie chodzi tylko o zakupy. Eksperci branży ślubnej prowadzą cykl seminariów. Uczestnicy imprezy mogę obejrzeć najlepsze światowe kolekcje z 2017. Pokaz zapewni niezapomniane przeżycia dzięki znanym nazwiskom : Cosmobella, Alfred Angelo, Dymitra, Kenneth Winston, Martina Liana .

AD 6

AD 5

AD 10

Wiadomo nie od dziś, że w Zankyou uwielbiamy wszystko co związane jest ze ślubem , dlatego jesteśmy podekscytowani nadchodzącym London Bridal Show. To wydarzenie skoncentruje na sobie całą branżę ślubną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o The London Bridal Show, kliknij tutaj do naszej galerii

AD 3

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!