The London Bridal Show: najbardziej oczekiwane wydarzenie ślubne w 2017 roku

Rok 2016 zbliża się do końca. Trendy w modzie ślubnej w 2017 roku będzie dyktował London Bridal Show 2017.  To wydarzenie roku dla każdego producenta i projektanta mody ślubnej. Do wyboru mamy 100 wystawców i 200 kolekcji. Cały świat mody ślubnej kieruje swoje oczy właśnie na to wydarzenie.

AD 4

AD 1

London Bridal Show kreuje trendy w modzie ślubnej i jest szansą na zaprezentowanie kolekcji dla czołowych projektantów. Możesz zobaczyć najmodniejsze sukienki jak i zarówno akcesoria ślubne dla kobiet i mężczyzn. Eleganckie kreacje od Justin Aleksander obszerne spódnice od Casablanca Bridal i warstwowe spódnice Lillian West .

Każda elegantka znajdzie coś dla siebie. London Bridal Show to czołowe wydarzenie w branży ślubnej. Nie tylko dla projektantów z Wielkiej Brytanii . Trwa trzy dni. Od 5 do 7 marca. Prezentowane jest ponad 200 projektów. Nasza galeria to tylko mała próbka tego co znajdziemy w sklepach w 2017 roku.

AD 9

Na zdjęciach można zobaczyć wspaniałe projekty zaprezentowane w ubiegłym roku: pióra i hafty z Lillian West, koronkowe staniki skomplikowane wzory z kwiatów i zwiewne od Essense rękawy z Casablanki. Śmietanka branży ślubnej pod jednym dachem to ekscytujące wydarzenie. Aby poznać więcej szczegółów na temat tej wyjątkowej imprezy przeczytaj nasz artykuł.

To wydarzenie roku dla każdego projektanta i producenta. Jest on swoistym początkiem każdego nowego sezonu ślubnego. Finałowym momentem London Bridal Show są nagrody RBA Awards. Czołowe postacie mody ślubnej zbierają się w Kensngton Roof Gardens. To jedyny dodatek do tej wyjątkowej imprezy. Przez 3 dni dostępne są bezpłatne napoje z Champagne Bar. Zagraniczni nabywcy mogą skorzystać z saloników biznesowych i VIP.

AD 8

Jednak w London Bridal Show nie chodzi tylko o zakupy. Eksperci branży ślubnej prowadzą cykl seminariów. Uczestnicy imprezy mogę obejrzeć najlepsze światowe kolekcje z 2017. Pokaz zapewni niezapomniane przeżycia dzięki znanym nazwiskom : Cosmobella, Alfred Angelo, Dymitra, Kenneth Winston, Martina Liana .

AD 6

AD 5

AD 10

Wiadomo nie od dziś, że w Zankyou uwielbiamy wszystko co związane jest ze ślubem , dlatego jesteśmy podekscytowani nadchodzącym London Bridal Show. To wydarzenie skoncentruje na sobie całą branżę ślubną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o The London Bridal Show, kliknij tutaj do naszej galerii

AD 3

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!
Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!
Amerykański miesiąc miodowy będzie idealny dla Ciebie!
8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną!
8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną!
Stare porzekadło mówi: Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Niedoceniana przez wielu Polska, posiada wiele pięknych miejsc, do których warto pojechać na romantyczną wycieczkę. Podróż poślubna w Polsce to propozycja tania i nie wymagająca dużej ilości wolnego czasu. Zankyou przygotowało dla Was ranking 8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce! Zobacz, gdzie w Polsce warto spędzić miesiąc miodowy!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
Okres przedślubny jest niezwykle ważnym czasem dla każdej Pary Narzeczeńskiej. Co powiecie na wspólną podróż?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji