Tematyczne wesele fanów piłki nożnej

 

ślub fanów piłki nożnej
Fot. Rafał Podstawny

Szaleństwa i emocje Euro 2012 w Polsce już tuż tuż! Wielu z nas wcieli się wówczas w rolę zagorzałego kibica piłki  nożnej. Jednak dla tych, którzy niemalże od urodzenia są wiernymi fanami tej dyscypliny sportowej mamy ciekawą propozycję – zorganizowanie wesela tematycznego fanów piłki nożnej!

Źródło: snapstudio.eu

Nie jest to trudne! Wystarczy tylko kilka ciekawych pomysłów i zastąpienie tradycyjnej oprawy ślubu i wesela taką, która bezsprzecznie nawiązywać będzie do tematyki przyjęcia.

Piłkarskie dekoracje weselnego stołu. Źródło: Ślubny Zakątek

Elegancką, weselną dekorację stołów można urozmaicić wplatając miedzy klasyczne elementy, tj. kieliszki, lampki, wazoniki, czy półmiski, dekoracje ślubne dla fanów piłki nożnej. Bardzo fajnie prezentują się talerze, na których widnieje biało-czarny wzór charakterystyczny dla piłki nożnej. Do tego można dodać bukiety kwiatów w barwach danego klubu,  czy reprezentacji. Wiele rzeczy możemy także w bardzo łatwy sposób przyozdobić tasiemkami w odpowiednich barwach.

To, co jeszcze widniej na stołach, to bardzo często małe upominki dla gości weselnych, które stanowią podziękowanie Pary Młodej za przybycie na uroczystość. Bardzo modne są obecnie gipsowe aniołki. Wśród nich można znaleźć także i piłkarskich przedstawicieli.

 

Natomiast naprawdę oryginalnym upominkiem, pasującym jednynie do przyjęć weselnych o takim temacie przewodnim,  są figurki przedstawiające coś, co ma zwiazek z samą piłką nożną, np. piłki.

Źródło: Ślubny Zakątek

Innym, ciekawym upominkiem mogą być gwizdki piłkarskie w roli winietek ślubnych wyglądające jak piłki.

Źródło: Ślubny Zakątek

Mistrzowie cukiernictwa zawsze mają duże pole do popisu jeżeli przyjdzie im przygotować tort weselny. Na weselu fanów piłki nożnej tradycyjny tort weselny może zostać zastąpione tortem w kształcie boiska piłkarskiego. Na takim słodkim boisku można postawić figurkę Pary Młodej również odpowiadającą tematyce całej uroczystości.

Żródło: Fajne Wesele

Sesja ślubna na boisku to idealne rozwiązane dla Nowożeńców, którzy są fanami piłki nożnej. Samo miejsce zachęca do tego, by zdjęcia były robione w ruchu, a to z kolei powoduje, że cały uchwycony obraz jest dynamiczny i piękny. No i chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że jest to dość oryginalne i ciekawe miejsce na sesje ślubną!

Fot. Kamil Borkiewicz
Fot. Wojciech Marzec

Zobacz także hipisowskie wesele oraz ślub i wesele w stylu vintage!

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

OPEN BRIDAL DAY, czyli ekskluzywny pokaz sukien ślubnych we Wrocławiu
OPEN BRIDAL DAY, czyli ekskluzywny pokaz sukien ślubnych we Wrocławiu
Ekskluzywny pokaz sukien ślubnych połączony z możliwością przymierzenia prezentowanych modeli bezpośrednio po pokazie, kameralne spotkania z usługodawcami ślubnymi, kolorowy drink bar, degustacja weselnego tortu. Takie atrakcje czekały na ponad 150 Par Młodych, które w niedzielę, 18 stycznia, odwiedziły Best Western Q Plus Hotel we Wrocławiu.
Najnowsza kolekcja Justin Alexander i Justin Alexander Signature 2015!
Najnowsza kolekcja Justin Alexander i Justin Alexander Signature 2015!
Bez wątpienia najnowsza kolekcja Justin Alexander i Justin Alexander Signature prezentuje projekty wspaniałych sukien ślubnych. Każda Panna Młoda będzie błyszczeń na swojej uroczystości w kreacjach ślubnych z najnowszej kolekcji 2015. Projektant skupił się na detalach takich jak np. ręczne hafty czy elganckie dżety.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji