• Magazyn
  • Tematyczne wesele fanów piłki nożnej

Tematyczne wesele fanów piłki nożnej

Kto powiedział, że piłka nożna i wesele nie mają ze sobą nic wspólnego? Dekoracje stołów fanów piłki nożnej są bardzo pomysłowe i oryginalne, a sesja zdjęciowa na boisku piłkarskim to strzał w dzesiatkę.

  • Dekoracje
  • Po ślubie
  • Katalog

 

zapiszślub fanów piłki nożnej
Fot. Rafał Podstawny

Szaleństwa i emocje Euro 2012 w Polsce już tuż tuż! Wielu z nas wcieli się wówczas w rolę zagorzałego kibica piłki  nożnej. Jednak dla tych, którzy niemalże od urodzenia są wiernymi fanami tej dyscypliny sportowej mamy ciekawą propozycję – zorganizowanie wesela tematycznego fanów piłki nożnej!

zapisz
Źródło: snapstudio.eu

Nie jest to trudne! Wystarczy tylko kilka ciekawych pomysłów i zastąpienie tradycyjnej oprawy ślubu i wesela taką, która bezsprzecznie nawiązywać będzie do tematyki przyjęcia.

zapisz
Piłkarskie dekoracje weselnego stołu. Źródło: Ślubny Zakątek

Elegancką, weselną dekorację stołów można urozmaicić wplatając miedzy klasyczne elementy, tj. kieliszki, lampki, wazoniki, czy półmiski, dekoracje ślubne dla fanów piłki nożnej. Bardzo fajnie prezentują się talerze, na których widnieje biało-czarny wzór charakterystyczny dla piłki nożnej. Do tego można dodać bukiety kwiatów w barwach danego klubu,  czy reprezentacji. Wiele rzeczy możemy także w bardzo łatwy sposób przyozdobić tasiemkami w odpowiednich barwach.

To, co jeszcze widniej na stołach, to bardzo często małe upominki dla gości weselnych, które stanowią podziękowanie Pary Młodej za przybycie na uroczystość. Bardzo modne są obecnie gipsowe aniołki. Wśród nich można znaleźć także i piłkarskich przedstawicieli.

 

Natomiast naprawdę oryginalnym upominkiem, pasującym jednynie do przyjęć weselnych o takim temacie przewodnim,  są figurki przedstawiające coś, co ma zwiazek z samą piłką nożną, np. piłki.

zapisz
Źródło: Ślubny Zakątek

Innym, ciekawym upominkiem mogą być gwizdki piłkarskie w roli winietek ślubnych wyglądające jak piłki.

zapisz
Źródło: Ślubny Zakątek

Mistrzowie cukiernictwa zawsze mają duże pole do popisu jeżeli przyjdzie im przygotować tort weselny. Na weselu fanów piłki nożnej tradycyjny tort weselny może zostać zastąpione tortem w kształcie boiska piłkarskiego. Na takim słodkim boisku można postawić figurkę Pary Młodej również odpowiadającą tematyce całej uroczystości.

zapisz
Żródło: Fajne Wesele

Sesja ślubna na boisku to idealne rozwiązane dla Nowożeńców, którzy są fanami piłki nożnej. Samo miejsce zachęca do tego, by zdjęcia były robione w ruchu, a to z kolei powoduje, że cały uchwycony obraz jest dynamiczny i piękny. No i chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że jest to dość oryginalne i ciekawe miejsce na sesje ślubną!

zapisz
Fot. Kamil Borkiewicz
zapisz
Fot. Wojciech Marzec

Zobacz także hipisowskie wesele oraz ślub i wesele w stylu vintage!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!