Tematyczne wesele fanów piłki nożnej

 

ślub fanów piłki nożnej
Fot. Rafał Podstawny

Szaleństwa i emocje Euro 2012 w Polsce już tuż tuż! Wielu z nas wcieli się wówczas w rolę zagorzałego kibica piłki  nożnej. Jednak dla tych, którzy niemalże od urodzenia są wiernymi fanami tej dyscypliny sportowej mamy ciekawą propozycję – zorganizowanie wesela tematycznego fanów piłki nożnej!

Źródło: snapstudio.eu

Nie jest to trudne! Wystarczy tylko kilka ciekawych pomysłów i zastąpienie tradycyjnej oprawy ślubu i wesela taką, która bezsprzecznie nawiązywać będzie do tematyki przyjęcia.

Piłkarskie dekoracje weselnego stołu. Źródło: Ślubny Zakątek

Elegancką, weselną dekorację stołów można urozmaicić wplatając miedzy klasyczne elementy, tj. kieliszki, lampki, wazoniki, czy półmiski, dekoracje ślubne dla fanów piłki nożnej. Bardzo fajnie prezentują się talerze, na których widnieje biało-czarny wzór charakterystyczny dla piłki nożnej. Do tego można dodać bukiety kwiatów w barwach danego klubu,  czy reprezentacji. Wiele rzeczy możemy także w bardzo łatwy sposób przyozdobić tasiemkami w odpowiednich barwach.

To, co jeszcze widniej na stołach, to bardzo często małe upominki dla gości weselnych, które stanowią podziękowanie Pary Młodej za przybycie na uroczystość. Bardzo modne są obecnie gipsowe aniołki. Wśród nich można znaleźć także i piłkarskich przedstawicieli.

 

Natomiast naprawdę oryginalnym upominkiem, pasującym jednynie do przyjęć weselnych o takim temacie przewodnim,  są figurki przedstawiające coś, co ma zwiazek z samą piłką nożną, np. piłki.

Źródło: Ślubny Zakątek

Innym, ciekawym upominkiem mogą być gwizdki piłkarskie w roli winietek ślubnych wyglądające jak piłki.

Źródło: Ślubny Zakątek

Mistrzowie cukiernictwa zawsze mają duże pole do popisu jeżeli przyjdzie im przygotować tort weselny. Na weselu fanów piłki nożnej tradycyjny tort weselny może zostać zastąpione tortem w kształcie boiska piłkarskiego. Na takim słodkim boisku można postawić figurkę Pary Młodej również odpowiadającą tematyce całej uroczystości.

Żródło: Fajne Wesele

Sesja ślubna na boisku to idealne rozwiązane dla Nowożeńców, którzy są fanami piłki nożnej. Samo miejsce zachęca do tego, by zdjęcia były robione w ruchu, a to z kolei powoduje, że cały uchwycony obraz jest dynamiczny i piękny. No i chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że jest to dość oryginalne i ciekawe miejsce na sesje ślubną!

Fot. Kamil Borkiewicz
Fot. Wojciech Marzec

Zobacz także hipisowskie wesele oraz ślub i wesele w stylu vintage!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Nowe trendy i porady specjalistów
Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Nowe trendy i porady specjalistów
Ile kosztuje? Jak ją wybrać? Jakie są najnowsze trendy? Oto odpowiedzi na takie pytania oraz wiele więcej!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsc zagwarantuje wymarzoną atmosferę i świetną zabawę do białego rana.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji