Targi Ślubne we Włocławku - 10 listopada 2013r.

Jeszcze w tym roku macie okazję zapoznać się z ofertami firm ślubnych, które wystawiają się podczas Targów Ślubnych we Włocławku.

Targi odbędą się 10 listopada 2013 roku, przy ulicy Chopina 8 (Hala “Mistrzów”). 

Na spotkaniu obecnych będzie ponad 60 wystawców, którzy będą prezentować swoje oferty dla Narzeczonych i ich gości weselnych. W tym dniu będzie można zobaczyć portfolia fotografów i kamerzystów, wybrać obrączki ślubne, spróbować weselnego menu i zapoznać się z ofertami hoteli i restauracji z Włocławka i okolic. Tyle usług w jednym miejscu pozwoli Wam na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wśród wystawców znajdują się: restauracje i hotele na wesele, salony ślubne, salony kosmetyczne i fryzjerskie, wizażyści, styliści, kwiaciarnie, dekoratorzy, fotografowie i kamerzyści, jubilerzy, szkoły tańca, zespoły muzyczne, konsultanci ślubni, producenci alkoholu. Oczywiście nie zabraknie firm wynajmujące auta do ślubu w tym roku będą to limuzyny, samochody retro, ale również samochody nowej generacji oraz zapomniane takie jak czarna wołga, fiat.

Na scenie przez równe 6 godzin bez przerwy będą odbywać się pokazy mody ślubnej, fryzjerskie show, pokazy kosmetyczne, taneczne, ale również niespodzianka darmowa degustacja płonącego indyka oraz wiele innych atrakcji.

Targi Ślubne we Włocławku

Każda odwiedzająca osoba, ma szansę na wygranie nagrody w postaci sukni ślubnej oraz zabiegów kosmetycznych, bukietu ślubnego oraz wielu innych atrakcyjnych nagród. Najmłodszych odwiedzających będą zabawiać animatorzy, którzy także zaprezentują swoje oferty weselne.

Źródło: www.targislubne.bydgoszcz.pl
Źródło; www.targislubne.bydgoszcz.pl

Więcej informacji na stronie: www.targislubne.bydgoszcz.pl

Zobacz także najlepszych usługodawców ślubnych w woj. Kujawsko-Pomorskim.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy: jakie są opłaty, jakie dokumenty są wymagane i gdzie można zawrzeć ślub konkordatowy. Informacje na temat ślubu konkordatowego w Polsce.
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Jak wybrać nocleg dla gości weselnych, na jak długo i czy młoda para powinna go opłacać? Więcej czytaj w artykule...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji