• Magazyn
  • Targi Ślubne we Włocławku - 10 listopada 2013r.

Targi Ślubne we Włocławku - 10 listopada 2013r.

  • Organizacja

Jeszcze w tym roku macie okazję zapoznać się z ofertami firm ślubnych, które wystawiają się podczas Targów Ślubnych we Włocławku.

Targi odbędą się 10 listopada 2013 roku, przy ulicy Chopina 8 (Hala “Mistrzów”). 

Publikacja

Na spotkaniu obecnych będzie ponad 60 wystawców, którzy będą prezentować swoje oferty dla Narzeczonych i ich gości weselnych. W tym dniu będzie można zobaczyć portfolia fotografów i kamerzystów, wybrać obrączki ślubne, spróbować weselnego menu i zapoznać się z ofertami hoteli i restauracji z Włocławka i okolic. Tyle usług w jednym miejscu pozwoli Wam na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wśród wystawców znajdują się: restauracje i hotele na wesele, salony ślubne, salony kosmetyczne i fryzjerskie, wizażyści, styliści, kwiaciarnie, dekoratorzy, fotografowie i kamerzyści, jubilerzy, szkoły tańca, zespoły muzyczne, konsultanci ślubni, producenci alkoholu. Oczywiście nie zabraknie firm wynajmujące auta do ślubu w tym roku będą to limuzyny, samochody retro, ale również samochody nowej generacji oraz zapomniane takie jak czarna wołga, fiat.

Na scenie przez równe 6 godzin bez przerwy będą odbywać się pokazy mody ślubnej, fryzjerskie show, pokazy kosmetyczne, taneczne, ale również niespodzianka darmowa degustacja płonącego indyka oraz wiele innych atrakcji.

zapisz
Targi Ślubne we Włocławku

Każda odwiedzająca osoba, ma szansę na wygranie nagrody w postaci sukni ślubnej oraz zabiegów kosmetycznych, bukietu ślubnego oraz wielu innych atrakcyjnych nagród. Najmłodszych odwiedzających będą zabawiać animatorzy, którzy także zaprezentują swoje oferty weselne.

zapisz
Źródło: www.targislubne.bydgoszcz.pl
zapisz
Źródło; www.targislubne.bydgoszcz.pl

Więcej informacji na stronie: www.targislubne.bydgoszcz.pl

Zobacz także najlepszych usługodawców ślubnych w woj. Kujawsko-Pomorskim.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!