Targi Ślubne Północnego Mazowsza w Ciechanowie 14-15 grudnia 2013

Jeszcze pod koniec tego roku możecie uczestniczyć w targach ślubnych (kalendarz nadchodzących wydarzeń dostępny tutaj). Pod koniec roku 2013 odbędą się między innymi Targi Ślubne w Ciechanowie, na które gorąca Was zapraszamy!

Źródło: targi-slubne-ciechanow.pl

Pełne inspiracji Targi odbędą się  14-15 grudnia 2013 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSIR w Ciechanowie w godzinach 10:00-18:00.

Na Targach będą czekały na zwiedzających:

– stoiska ponad 100 firm z branży ślubnej
– ponad 1500 m2 powierzchni wystawienniczej
– widowiskowe pokazy mody ślubnej
– suknie ślubne polskich projektantów, a także najnowsze kolekcje z Francji, Włoch oraz Hiszpanii
– makijaże i fryzury ślubne gratis!
– KONKURSY – do wygrania atrakcyjne nagrody, które wzbogacą Twoją ceremonię
– rabaty na zakupy, dokonane w trakcie trwania targów.

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie Targów w Ciechanowie.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (4)

sylwia20
14/12/2013

Targi ślubne Ciechanów jedna wielka ściema. Dzisiaj przyjechało kilka par i co jedno wielkie g….o. Żadne targi się nie odbyły, a organizator nawet nie raczył powiadomić, że targów nie będzie, a do tego nawet nie odbiera tel…
ŻENEDA

Komentuj
jancio35
27/12/2013

Miałem być wystawcą na tych targach najpierw dostałem informację,że targi się nie odbędą,pózniej że w innym terminie aż w końcu,że całkowicie odwołane.Ostatnio gdy udało mi się dodzwonić powiedziano mi ,że pieniążki które wpłaciłem będą do świąt zwrócone jakoś jest już po świętach kasy nie ma telefon milczy.Czy może napisać ktoś z wystawców czy już dostał zwrot czy nadal nic się nie dzieje?

Zankyou
30/12/2013

Skontaktowaliśmy się z organizatorem tych targów celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Poinformujemy Państwa, gdy otrzymamy odpowiedź.

Komentuj
jancio35
16/01/2014

Zwroty wpłat dla wystawców najpierw miały być do świąt w grudniu potem dostałem informację mailową,że maksymalnie do 8 stycznia teraz mamy 16 stycznia nikt nie odbiera telefonu brak odpowiedzi na maile i zwrotów nadal nie ma zdaje się że zostaliśmy oszukani.

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji