"Tak¨ za 100 milionów dolarów: występ Beyoncé na indyjskim ślubie!

Najbogatszy człowiek w Indiach wydał miliony na ślub swojej córki Ishi Ambani z Anandem Piramalem, synem innego miliardera. Ceremonia ślubna kosztowała go 100 milionów dolarów. Głowym prezentem dla córki, był prywatny koncert bogini amerykańskiego popu Beyoncé. 

Foto: instagram.com/beyonce

Kto by nie chciał, żeby na jego weselu wystąpiła Beyoncé? Takie marzenie niestety kosztuję, i to duże pieniądze. Ojciec Panny Młodej Mukesh Ambani jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Jego fortuna wynosi ponad 40 miliardów dolarów. Ambani po raz kolejny udowodnij, że nie boi się wydawać swoich pieniędzy: Ślub jego córki Ishy, kosztował go około 100 milionów dolarów. 

Foto: instagram.com/_iiishmagish

Przyszły mąż Ishy, Anand Piramal jest również bardzo bogaty. Jego majątek szacuje się na około 5 miliardów dolarów. Obie rodziny znają się od wielu lat. Isha ukończyła studia na Yale Elite University a Anand na Harvardzie.

Występ Beyoncé odbył się w ramach uroczystości Sangeet, wieczoru muzyki i tańca, który tradycyjnie odbywa się przed ślubem. Beyonce, ubrana w błyszczący indyjski strój, podzieliła się zdjęciami z występu na Instagramie. 

Wśród 5100 zaproszonych gości znaleźli się była kandydatka na prezydenta USA Hilary Clinton, a także gwiazda filmowa Priyanka Chopra i amerykański piosenkarz Nick Jonas, który niedawno się ożenił.

View this post on Instagram

😍

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Uroczystości weselne Ishy Ambani i Ananda Piramala nie dobiegły jeszcze końca- sam ślub odbędzie się w najbliższą środę. 800 wybranych gości jest zaproszonych do siedziby rodziny Ambani w Mumbaju. Jest to posiadłość, która po pałacu Buckingham jest uważana za najdroższy budynek na świecie. Rezydencja Antilia ma 27 pięter i jest utrzymywana przez 600 pracowników. 

Foto: Fram Petit

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia ze ślubu !

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019: luksus i zmysłowość na romantyczny ślub
Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019: luksus i zmysłowość na romantyczny ślub
Maggie Sottero jest jedną z najbardziej poszukiwanych marek każdego roku. Wśród głównych wartości wyróżnia się doskonałą adaptacją do pory roku i pory roku, pozwalając projektować sukienki na każdy sezon
10 lat Zankyou - Jak to wszystko się zaczęło w Hiszpanii ...
10 lat Zankyou - Jak to wszystko się zaczęło w Hiszpanii ...
Zankyou Weddings ma 10 lat. Oto powód do świętowania i podziękowania!Rocznica jest nie tylko powód do świętowania, ale także podziękowania! Bez niektórych partnerów, którzy stali się przyjaciółmi, początek i praca ostatnich kilku lat w Polsce nie byłby tak udany! Wielkie podziękowania!
Trzecia edycja nagród ZIWA! Najbardziej wyjątkowe nagrody na dziesiąte urodziny Zankyou
Trzecia edycja nagród ZIWA! Najbardziej wyjątkowe nagrody na dziesiąte urodziny Zankyou
ZIWA, to Międzynarodowe Nagrody Ślubne Zankyou, czyli najważniejsze nagrody w branży ślubnej! Trzecia edycja plebiscytu właśnie rusza! Kto w tym roku wyróżnił się pośród podwykonawców ślubnych?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji