Szukasz obrączek w Warszawie? Mamy dla Was niespodziankę!

Najwyższej jakości biżuteria, to coś co możesz zdobyć już w ten weekend!

  • Zaręczyny
  • 2016
Publikacja

Wiosna to najwyższy czas na ostatnie ślubne przygotowania. Najszlachetniejszym elementem ceremonii jest przysięga ślubna, którą Para Zakochanych przypięczętowuje zakładając sobie na wzajem obrączki. Dzięki naszej niespodziance może być jeszcze bardziej szczególna, poprzez cudowne obrączki ślubne, które zostaną z Wami na zawsze i będą przypominały o  tym niezwykłym dniu. Warto zatem zadbać o ich wybór z większą dbałością. Jakość, estetyka, która jest zniewalająco piękna i trwała, to marka ARENART FOREVER.

zapiszArenart
Arenart

Ich obrączki to kwintesencja eleganckiego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania. ARENART FOREVER oferuje obrączki w próbie złota 585 i 750 oraz w platynie. Obowiązuje je wieczysta gwarancja (wraz z całym serwisem: powiększanie, zmniejszanie, odświeżanie, polerowanie, odnawianie matu i grawer). Dodatkowo do każdej pary obrączek, firma dodaje brylant na szczęście, który jest zakuty w obrączce w dowolny sposób. Czas realizacji tworzenia pary obrączek to w zależności od sezonu i kolekcji, około 1-8 tygodnia, choć większa część obrączek dostępna jest bezpośrednio w salonach. Wśród licznych wzorów, każda Para  znajdzie swoje wymarzone obrączki bądź zaprojektuje je sama.

zapiszArenart
Arenart

ARENART FOREVER oferuje jednakowo tradycyjne modele, które zawsze są modne, z obecnym trendem, czyli żółtym złotem. W kolekcji znajdziecie również przepiękne i ponadczasowe obrączki o nowoczesnym designie, w białym złocie. Dla miłośników ekstrawagancji przygotowano wyjątkowe  obrączki łączące różne odcienie złota, których wygląd zachęci Cię od pierwszego momentu. My zauroczyliśmy się, obrączkami damskimi wysadzanymi diamentami z  kolekcji Yakimoto.

Firma w dbałości o klientów przygotowała dla Narzeczonych fantastyczną promocję! Zapraszamy nasze pary w dniach 15 – 17 kwietnia (piątek, sobota, niedziela) do salonów jubilerskich ARENART FOREVER znajdujących się w warszawskich galeriach handlowych-GALERII MOKOTÓW (ul. Wołoska 12, poziom 0) oraz w CH ARKADIA (al. Jana Pawła II 82, poziom 1), to tylko w ten weekend obowiązywać będzie 25% rabat na wszystkie kolekcje obrączek ślubnych!

Więcej można znaleźć na naszej stronie internetowej!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

ARENART FOREVER Biżuteria ślubna
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!