Szukasz obrączek w Warszawie? Mamy dla Was niespodziankę!

Wiosna to najwyższy czas na ostatnie ślubne przygotowania. Najszlachetniejszym elementem ceremonii jest przysięga ślubna, którą Para Zakochanych przypięczętowuje zakładając sobie na wzajem obrączki. Dzięki naszej niespodziance może być jeszcze bardziej szczególna, poprzez cudowne obrączki ślubne, które zostaną z Wami na zawsze i będą przypominały o  tym niezwykłym dniu. Warto zatem zadbać o ich wybór z większą dbałością. Jakość, estetyka, która jest zniewalająco piękna i trwała, to marka ARENART FOREVER.

Arenart
Arenart

Ich obrączki to kwintesencja eleganckiego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania. ARENART FOREVER oferuje obrączki w próbie złota 585 i 750 oraz w platynie. Obowiązuje je wieczysta gwarancja (wraz z całym serwisem: powiększanie, zmniejszanie, odświeżanie, polerowanie, odnawianie matu i grawer). Dodatkowo do każdej pary obrączek, firma dodaje brylant na szczęście, który jest zakuty w obrączce w dowolny sposób. Czas realizacji tworzenia pary obrączek to w zależności od sezonu i kolekcji, około 1-8 tygodnia, choć większa część obrączek dostępna jest bezpośrednio w salonach. Wśród licznych wzorów, każda Para  znajdzie swoje wymarzone obrączki bądź zaprojektuje je sama.

Arenart
Arenart

ARENART FOREVER oferuje jednakowo tradycyjne modele, które zawsze są modne, z obecnym trendem, czyli żółtym złotem. W kolekcji znajdziecie również przepiękne i ponadczasowe obrączki o nowoczesnym designie, w białym złocie. Dla miłośników ekstrawagancji przygotowano wyjątkowe  obrączki łączące różne odcienie złota, których wygląd zachęci Cię od pierwszego momentu. My zauroczyliśmy się, obrączkami damskimi wysadzanymi diamentami z  kolekcji Yakimoto.

Firma w dbałości o klientów przygotowała dla Narzeczonych fantastyczną promocję! Zapraszamy nasze pary w dniach 15 – 17 kwietnia (piątek, sobota, niedziela) do salonów jubilerskich ARENART FOREVER znajdujących się w warszawskich galeriach handlowych-GALERII MOKOTÓW (ul. Wołoska 12, poziom 0) oraz w CH ARKADIA (al. Jana Pawła II 82, poziom 1), to tylko w ten weekend obowiązywać będzie 25% rabat na wszystkie kolekcje obrączek ślubnych!

Więcej można znaleźć na naszej stronie internetowej!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Bielizna modelująca i piękna sylwetka w dniu ślubu. Mamy dla Was kilka trików!
Bielizna modelująca i piękna sylwetka w dniu ślubu. Mamy dla Was kilka trików!
Nienaganna sylwetka i płaski brzuch to życzenie każdej Panny Młodej. Najlepszy sposób to oczywiście ćwiczenia i zbilansowana dieta. Jednak łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, zwłaszcza gdy brak nam czasu na żmudne ćwiczenia i wyczerpujące diety.
Wesele w leśnym klimacie. Przyjęcie weselne Moniki i Marcina
Wesele w leśnym klimacie. Przyjęcie weselne Moniki i Marcina
Piękne przyjęcie weselne w leśnym stylu. Koniecznie zobacz!
Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Mamy dla Was nowe trendy i porady specjalistów!
Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Mamy dla Was nowe trendy i porady specjalistów!
Ile kosztuje? Jak ją wybrać? Jakie są najnowsze trendy? Oto odpowiedzi na takie pytania oraz wiele więcej!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji