Szukacie miłego miejsca na przyjęcie w plenerze niedaleko Warszawy? Mamy coś wyjątkowego.

Szukacie miłego miejsca znajdującego się niedaleko Warszawy, gdzie gwar waszych rozmów wspaniale wybrzmi? Miejsce, w którym panuje domowa atmosfera, a wy możecie poczuć się jakbyście mieszkali w pałacu. Wokół roztacza się woń drzew i kwiatów, a pobliska okolica skrywa wiele tajemniczych ścieżek prowadzących do lśniącej tafli jeziora. Myślicie, ze takie miejsce można spotkać tylko w bajkach, albo że nie raz już to słyszeliście? Uwierzcie, to miejsce nie jest takie jak inne – jest unikalne i niesamowite. Zakochacie się w nim od razu i nie będziecie chcieli wyjeżdżać znów do zatłoczonej, szybkiej i głośnej Warszawy.

Pałac Rozalin
Pałac Rozalin

Nasuwa się teraz kolejne pytanie, gdzie odnaleźć takie miejsce? Nic prostszego. Zaledwie 30 kilometrów od stolicy znajduje się Wasze wymarzone miejsce, gdzie wolniej płynie czas, a Wy czujecie się doskonale. Miejscowość Rozalin skrywa pośród drzew malowniczego parku, nie tylko jeziorka, ale także prawdziwy cud architektoniczny położony w niewielkiej i spokojnej miejscowości.

Pałac Rozalin
Pałac Rozalin

Pałac Rozalin to Wasze miejsce wypełnione cudownymi ludźmi dbającymi o Wasz spokój i komfort pobytu. To właśnie tu spełnią się wszystkie Wasze marzenia o idealnym weselu. Obsługa i gospodarze postarają się sprostać wszelkim Waszym wymaganiom i na pewno staną na wysokości zadania. Spotkanie w plenerze? W Sali balowej? Tak, to wszystko odnajdziecie właśnie tutaj!

Pałac Rozalin
Pałac Rozalin

Z tym miejscem wiąże się wiele współczesnych historii, jak i tych rozpoczynających się w roku 1847, kiedy to Rozalia Rzewuska spędziła tu po raz pierwszy swój letni odpoczynek. To właśnie wtedy rozpoczęto budowę tego pałacu. Później przechodził z rąk do rąk. To właśnie przez ciągłe zmiany właściciela budynku, toczyły się liczne spory o ten cudowny zakątek. Obecnie pałac i otaczający go park należy do prywatnych właścicieli, którzy zadbali o budynek i solidnie go odrestaurowali. Dziś cieszy okiem wszystkich przyjezdnych, a także gospodarzy. W Pałacu Rozalin odbywają się liczne przyjęcia weselne, śluby w plenerze, wydarzenia rodzinne, a nawet spotkania biznesowe.

Pałac Rozalin
Pałac Rozalin

Każdy klient może czuć się komfortowo dzięki indywidualnemu podejściu do gościa. Obsługa pałacu to profesjonaliści, którzy zadbają o każdy szczegół podczas Waszej uroczystości. Należy podkreślić, że dużym atutem tego miejsca jest to, że Wasze wesele będzie jedyną uroczystością odbywającą się w tym czasie w Pałacu Rozalin. Jednemu wydarzeniu poświęcony jest jeden, osobny dzień.

Autorstwa Shunevych Serhii
Autorstwa Shunevych Serhii

Właściciele posiadłości pomyśleli również o niepełnosprawnych, znajdziecie tu wiele udogodnień. Pałac Rozalin to nie tylko malownicza okolica, budynek i cudowna obsługa, ale również wyśmienite potrawy serwowane przez tutejszego szefa kuchni. Większość potraw jakie zagoszczą na waszym stole, wywodzą się ze starej księgi, w której zawarte są przepisy dawnej, wykwintnej kuchni polskiej. Specjałem tutejszej kuchni w nadchodzącym roku będzie menu staro warszawskie. Opiera się ono głównie na daniach z czasów przedwojennych. Chcesz poznać Pałac Rozalin? Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
W antropologii kulturowej ślub uznawany jest za jeden z obrzędów przejścia i do dziś traktowany jest jako szczególna ceremonia rytualna dzięki swym określonym czynnościom, gestom, słowom czy rekwizytom.
Tendencias para novias 2018.
10 trendów dla Panny Młodej w sezonie 2018, których nie należy przegapić. Sprawdź koniecznie!
10 tendencji dla panien młodych z 2018 roku. Nie możesz ich przegapić. Spraw, żeby były obecne w Twojej sukni ślubnej. Jeżeli tak będzie, to masz szczęście. Bądź najpiękniejszą oblubienicą.
Barrington. Credits: Sottero and Midgley
Sottero i Midgley: najlepsze projekty z kolekcji 2018. Wybierz swój ulubiony!
Kolekcja, która łączy najlepszej jakości materiały wraz z niezwykłymi dodatkami, której nie możesz przegapić. Odkryj, co do zaaferowania ma dla Ciebie marka Sottero and Midgley w 2018!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji