• Magazyn
  • Świętokrzyski reportaż ślubny Karola i Karoliny. Piękne przyjęcie na kielecczyźnie!

Świętokrzyski reportaż ślubny Karola i Karoliny. Piękne przyjęcie na kielecczyźnie!

Karolina i Karol- już ich imiona na samym wstępie wskazują, że dobrali się idealnie, ale nie ma co wierzyć w przesądy. Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym przypadku musiało być coś na rzeczy.

  • Reportaże ślubne
  • Świętokrzyskie

Karolina i Karol- już ich imiona na samym wstępie wskazują, że dobrali się idealnie, ale nie ma co wierzyć w przesądy. Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym przypadku musiało być coś na rzeczy. To ciepli, przyjaźnie nastawieni ludzie, którzy od początku pokazali, że ich dom, jest także domem ich Gości, a co za tym idzie również fotografów. 

zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak

Przygotowania

Publikacja

W dniu ślubu bardzo ważny jest etap przygotowań, ponieważ w oparciu o niego można stwierdzić, w jaki sposób będzie prezentował się ten Wielki Dzień

zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak

Nie dosyć, że zorganizowali im cały wikt i opierunek, to jeszcze podczas wesela przychodzili i pytali, czy wszystko jest w porządku. Nie często spotyka się takich ludzi. My dzisiaj mamy dla Was ich tajemniczy i zmysłowy reportaż ślubny. Na pewno się nim zachwycicie tak jak my to zrobiliśmy. Zapraszamy serdecznie na tę piękną przygodę w województwie świętokrzyskim. Województwo świętokrzyskie jest naprawdę wyjątkowe na mapie Polski. Ani to nie są góry, ani doliny, ani teren płaski. Po prostu takie urocze pagórki. I to miejsce zrobiło wielkie wrażenie na naszych fotografach. Na Was też na pewno zrobi wrażenie. I my dzisiaj chcemy przedstawić Wam te wyjątkowe momenty.

zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak

Stroje

Panna Młoda zdecydowała się na naprawdę wyjątkową kreację. Jej prosta linia wspaniale wyeksponowała jej smukłą sylwetkę. Uwagę zwracały koronkowe wykończenia. Chyba nie ma bardziej ślubnego materiału niż koronka. Zmysłowa gra przezroczystości dawała bardzo sensualny efekt. Panna Młoda prezentowała się niezwykle kobieco. Uwagę zwracała również fryzura. Zmysłowo rozpuszczone loki dawały olśniewający efekt. Od tej Panny Młodej nie sposób było od niej oderwać wzrok. Pan Młody zdecydował się na klasyczny garnitur. Mężczyźni rzadko decydują się na eksperymenty w kwestii stroju, ale zazwyczaj dobrze na tym wychodzą. Pan Młody prezentował się świetnie. Razem stanowili naprawdę piękną Parę. Nie sposób było od nich oczy oderwać.

zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak

Dekoracje

Para Młoda zdecydowała się na to, żeby sala weselna była utrzymana w odcieniach bieli. Ten kolor prezentuje się niezwykle elegancko i bardzo szykownie. Nic więc w tym dziwnego, że sala utrzymana w takich odcieniach wyglądała po prostu bardzo szykownie. Uwagę zwracały wiązanki białych kwiatów. Rozświetlały całą salę i powodowały, że prezentowała się ona naprawdę pięknie. Ta dekoracja naprawdę zrobiła wrażenie na wszystkich Gościach.

zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak
zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak

Ślub

Przez cały dzień wszyscy czekali na chwilę, kiedy Karolina i Karol staną przed ołtarzem i będą przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że się nie opuszczą aż do śmierci i będą się wspierać w zdrowiu i w chorobie, w bogactwie i biedzie, w szczęściu i nieszczęściu. To była niezwykle emocjonalna uroczystość, nie zabrakło chwil wielkiej radości i wielkiego wzruszenia. To było coś fenomenalnego.

zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak
zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak

Wesele

W Polsce ważną częścią tradycji ślubnej jest to, że Młodzi decydują się na organizację wesela. To bardzo ważna część ceremonii ślubnej, ponieważ podczas niej można celebrować wspólnie z Rodziną i Przyjaciółmi święto wielkiej miłości. To wesele było po prostu znakomite. Miało w sobie wielki elegancki sznyt. To coś wspaniałego.

zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak

Para

Karolina i Karol są naprawdę piękną Parą. Mają w sobie coś wyjątkowego, co umyka wszelkim definicjom. Ona jest subtelną pięknością o zmysłowym spojrzeniu i pięknym uśmiechu. Jej gościnność, ciepło i dobre serce świadczy także o tym, że jest piękna w środku, a nie tylko na zewnątrz. Takich kobiet nie spotyka się codziennie. Jest naprawdę wyjątkowa. Nie sposób jest od niej oczy oderwać. Jest fantastyczna. On również jest prawdziwym przystojniakiem. Ma w sobie to coś. To naprawdę idealny mężczyzna.

zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak
zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak
zapiszAtelier Kryjak
Atelier Kryjak

Sesja

Od tych zdjęć nie sposób jest oczy oderwać. Mają w sobie wielką magię i nieuchwytny czar. Uwagęzwraca ich kolorystyka. Jest nasycona i bardzo wyrazista, co powoduje, że zdjęcia prezentują się
niezwykle stylowo. To coś fantastycznego.

Oprawa fotograficzna: Atelier Kryjak |Oprawa muzyczna: Nocne Alibi |Sala weselna: Sala Zaborowice “Gościniec Za Borem” |Oprawa florystyczna: Kwiaciarnia Pokusa |Make up: TMochocka Make up |Kamerzysta: Pepa Studio |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Fotografia Kryjak Fotograf ślubny
Pepa Films Kamerzysta na wesele
Kwiaciarnia Pokusa Bukiet i dekoracje kwiatowe
TMochocka Make up Makijaż ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!