Suknie ślubne 2015 z New York Bridal Week

Najwięksi projektanci mody ślubnej już pokazali swoje projekty na 2015 rok, a to wszystko podczas pokazów mody ślubnej w Nowym Jorku (New York Bridal Week). Tegoroczne spotkanie odbyło się w dniach 09-15 kwietnia 2014, a w tym czasie swoje kolekcje zaprezentowali najlepsi z najlepszych! W tym czasie branża ma okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej, a przyszłoroczne panny młode już wypatrują idealnej sukni ślubnej dla siebie.

Suknia ślubna z kolekcji Jenny Packham 2015

Na wybiegu pokazano bardzo różnorodne suknie ślubne 2015. Ok klasyczny po bardzo nowoczesne formy, kolory i dodatki. Niektórzy projektanci byli wierni swoim zeszłorocznym projektom, inny postawili na nowatorskie pomysły.

Suknia ślubna z kolekcji Kenneth Pool 2015

Podczas pokazów pokazano głównie kolekcje sukien ślubnych na wiosnę 2015. Swoje najnowsze dzieła pokazali między innymi: labels Anne Bowen, Inbal Dror, Oleg Cassini, Rita Vinieris, Galia Lahav, Watters, Peter Langner, Alberta Ferretti, Mon Cheri, Allure Bridals, Wtoo czy Menbur.

Suknia z kolekcji Anna Maier 2015
Suknia ślubna z kolekcji Alberta Ferretti 2015
Suknia ślubna z kolekcji Galia Lahav 2015
Suknia ślubna z kolekcji Wtoo

 

Suknia ślubna z kolekcji Oleg Cassini 2015

Jak przy okazji każdego pokazu- wiele z zaprezentowanych sukni powiększa jedynie portfolio projektanta, a niekoniecznie jest przeznaczone dla panien młodych. Niemniej jednak, New York Bridal Week to niewątpliwe źródło inspiracji, którą zapełniliśmy naszą galerię Zankyou!

Więcej o pokazie na oficjalnej stronie NYBW.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Zmysłowe i odważne, a zarazem tajemnicze - takie są dziewczyny pin-up. Historia tego stylu sięga lat 40.-50. w Ameryce. Lat, które propagowały kobiecość i seksapil. Lat przebojowych, a zarazem wciąż jeszcze powściągliwych obyczajowo. Jest to kolejny rozdział w modzie na vintage, której końca nie widać już od kilku sezonów. Pomysł na wieczór panieński.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji