Suknie ślubne z Ersa Atelier - poznaj markę

Ersa Atelier to kolejna (po np. Sincerity ) marka tworzona przez siostry. Może jest to przepis na sukces w branży ślubnej? Panie Cristina & Gabriela Antonescu niewątpliwie taki odniosły. Niewiele jest znanych marek sukien ślubnych pochodzących z Rumunii - a Ersa całkowicie na to zasługuje!

  • Style sukien

Ersa Atelier to kolejna (po np. Sincerity ) marka tworzona przez siostry. Może jest to przepis na sukces w branży ślubnej? Panie Cristina & Gabriela Antonescu niewątpliwie taki odniosły. Niewiele jest znanych marek sukien ślubnych pochodzących z Rumunii – a Ersa całkowicie na to zasługuje!

Niebywałe, lekkie i kobiece suknie ślubne. Spełnienie marzeń na kobiet, które wręcz kochają szerokie, rozłożyste suknie, pełne tiulu i szyfonu. Suknie są niezwykle romantyczne, mimo, że wcale nie dominuje ich koronka.

Kolekcja sukien ślubnych 2013 inspirowana jest elegancją rosyjskiej arystokracji. Cała kolekcja jest bardzo zwiewna i kobieca.

zapisz
Kolekcja Ersa Atelier 2013

Zobacz całą kolekcję: ERSA ATELIER 2013 

Poprzednia kolekcja także tworzona jest tiulem i szyfonem. Dopasowane gorsety zdobione są perłami i kryształkami Swarovskiego.

zapisz
Kolekcja Ersa Atelier 2012

       Zobacz całą kolekcję: ERSA ATELIER 2012 

Marka Ersa to nie tylko suknie ślubne. Firma proponuje też eleganckie linie sukien wieczorowych, zazwyczaj w ekskluzywnych kolorach złota i srebra.

zapisz
Suknie wieczorowe Ersa Atelier 2013
zapisz
Suknie wieczorowe Ersa Atelier 2012

Wszystkie ślubne informacje poznasz na naszym Facebook’u! 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (5)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!