Suknie ślubne z Ersa Atelier - poznaj markę

Ersa Atelier to kolejna (po np. Sincerity ) marka tworzona przez siostry. Może jest to przepis na sukces w branży ślubnej? Panie Cristina & Gabriela Antonescu niewątpliwie taki odniosły. Niewiele jest znanych marek sukien ślubnych pochodzących z Rumunii – a Ersa całkowicie na to zasługuje!

Niebywałe, lekkie i kobiece suknie ślubne. Spełnienie marzeń na kobiet, które wręcz kochają szerokie, rozłożyste suknie, pełne tiulu i szyfonu. Suknie są niezwykle romantyczne, mimo, że wcale nie dominuje ich koronka.

Kolekcja sukien ślubnych 2013 inspirowana jest elegancją rosyjskiej arystokracji. Cała kolekcja jest bardzo zwiewna i kobieca.

Kolekcja Ersa Atelier 2013

Zobacz całą kolekcję: ERSA ATELIER 2013 

Poprzednia kolekcja także tworzona jest tiulem i szyfonem. Dopasowane gorsety zdobione są perłami i kryształkami Swarovskiego.

Kolekcja Ersa Atelier 2012

       Zobacz całą kolekcję: ERSA ATELIER 2012 

Marka Ersa to nie tylko suknie ślubne. Firma proponuje też eleganckie linie sukien wieczorowych, zazwyczaj w ekskluzywnych kolorach złota i srebra.

Suknie wieczorowe Ersa Atelier 2013
Suknie wieczorowe Ersa Atelier 2012

Wszystkie ślubne informacje poznasz na naszym Facebook’u! 

Więcej informacji o

Komentarze (5)

Skomentuj artykuł

Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.
Juniper. Credits: Juniper
Rebecca Ingram: idealna kolekcja dla wymagających narzeczonych
Zmysłowość i elegancja w idealnych proporcjach w sukniach, które sprawią, że żadna Panna Młoda nie przejdzie niezauważona. Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji