Suknie ślubne Pronovias 2017: najlepsze projekty na Twoj ślub!

Nadszedł czas, by cieszyć się najlepszymi sukniami Pronovias 2017. Nie przegap!

  • Style sukien
  • Trendy
  • 2017
  • Pronovias

Rok 2017 dla miłośników ekspertów i miłośników mody ślubnych nabiera prędkości. Wydarzenie Barcelona Bridal Week jest tuż za rogiem, a wraz z nim nowe kolekcje firm krajowych i międzynarodowych prezentujących swoje kolekcje sukien ślubnych na rok 2017. Jeden z najbardziej znanych na całym świecie eventów! Mamy nadzieję, że ich kolekcje od katalońskiej firmy Pronovias będą mogły zachwycić Was jeszcze bardziej niż sukniami ślubnymi Pronovias 2016.

Publikacja

Kilka dni przed wielkim show, marka zaprezentowała równie swój sklep na stronie internetowej, stworzonej dla narzeczonych dostępny już od przyszłego roku. I tak jak o każdej porze roku możemy cieszyć się zarówno strojami od Atelier jak i jego bogactwem ogólnej kolekcji. W tym poście znajdziesz suknie ślubne od Pronovias na rok 2017: Najlepsze projekty dla Twój ślub!

Atelier od Pronovias 2017 to dzieło głównego projektanta i szefa firmy, francuza Hervé Moreau, który stworzył bardzo płynne liniach i użył bardzo lekkich tkanin, które przyciągają współczesne kobiety ceniące komfort ponad wszystko. Przedstawiając swoje nowe wzory widzieliśmy znakomity sposób na zakładki materiału, z nakładającymi się delikatnych tkanin odgrywających kluczową rolę w stroju. Wzory podkreślające kształt sylwetki są wzmocnione w trzech różnych modelach, podkreślające talie sukienki panny młodej, klasyczny model syreny oraz z obszernym dołem.

Pierwszy projekt Eda ma głównie na celu wydłużenie sylwetki. Suknia ślubna z kwadratowym dekoltem wykonana z kamieni szlachetnych tworzące motywy kwiatowe.

zapiszEda, Pronovias Atelier 2017.
Eda. Credits: Pronovias Atelier 2017
zapiszElideth, Pronovias Atelier 2017.
Elideth. Credits: Pronovias Atelier 2017
zapiszElena, Pronovias Atelier 2017.
Elena. Credits: Pronovias Atelier 2017
zapiszEitana, Pronovias Atelier 2017.
Eitana. Credits: Pronovias Atelier 2017

Perłą kolekcji 2017 Atelier jest ten projekt, o nazwie Edith, spektakularna suknia ślubna z dekoltem w kształcie serca i dołem w stylu syrenki podkreślająca sylwetkę. Wykonana z kombinacji koronki Chantilly oraz haftowanych dżetów wzdłuż całej sukni. Dramatycznie romantyczna, która zawdzięcza swój kształt przez zastosowaną konstrukcję i przynosi odrobinę wyrafinowanej elegancji. To prawdziwy skarb!

zapiszEdith, Pronovias Atelier 2017.
Edith. Credits: Pronovias Atelier 2017

Po rzeźbionych modelach pora na model Elvira, których jest jednym z najbardziej zmysłowych i niepowtarzalnych strojów. Cięcia syrenki wykonane z gispory, tiulu i koronki tworzą wyrafinowaną kobietą suknie. Inspirowana Wiktoriańskim stylem, to suknia ślubna z długim rękawem dla narzeczonych z łabędzią szyją oraz skomponowana z upięciem do góry włosów.h.

zapiszElvira, Pronovias Atelier 2017.
Elvira. Credits: Pronovias Atelier 2017

Elmira jest kombinacją różnych struktur, w tym satynowej spódnicy, ciecia w stylu księżniczki ślubny cięte na gorze. Szczegóły w stylu barokowym otulające ciało wraz kamieni szlachetnych, długimi półprzezroczystymi rękawami. Mieszanina transparentnego dekoltu, który tworzy elegancka dekolt w łódkę.

zapiszElmira, Pronovias Atelier 2017.
Elmira. Credits: Pronovias Atelier 2017

Trzecia linia kolekcji jest komponowania z prostych projektów z unikalnymi elementami, takimi jak zabudowane dekolty, które dają całą uwagę skupiają na plecach.

Pierwszy z projektów to Edrej, dekolt w łódkę, suknia ślubna uszyta z lekkiej krepy, który podkreśla kobieca figurę. Styl syrenki z krótkim rękawem wraz z detalami robią wielkie wrażenie. Inne modele w tej części, to m.in. Emelia, prosta suknia z dekoltem na plecach, który odgrywa zasadniczą rolę, gdyż jest zwieńczona dżetów w kształcie łezki. A trzeci, Elia, w tej samej linii, co poprzednia, zawiera tuleje z dżetów i szlachetnych materiałów.

zapiszEdrei, Pronovias Atelier 2017.
Edrei. Credits: Pronovias Atelier 20177
zapiszEmelia, Atelier Pronovias 2017.
Emelia. Credits: Atelier Pronovias 2017
zapiszElia, Pronovias Atelier 2017.
Elia. Credits: Pronovias Atelier 2017

Co do kolekcji Pronovias 2017, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, stosując niektóre ze sztuk rzemiosła tj. haftowane złotymi i srebrnymi kamieniami. Ewolucja, która można zobaczyć była udoskonalana przez lata. Bardzo szeroki zakres dla wszystkich typów kobiet, z lejącymi materiałami, aby dawały swobodę poruszania się, które ułatwiają obszerne spódnice. Nowoczesność w stylu klasycznym, w którym króluje szyfon, koronki i błyskotki są bohaterami. Ozdobny tyłu i transparentne elementy, dla zróżnicowanej mozaiki stylów, to wybór dla wyjątkowy kobiet w ten najbardziej wyjątkowy dzień w ich życiu.

Pierwszy z nich to jeden z naszych ulubionych wzorów, Orwelle. Suknia ślubna z dekoltem V, krótkie rękawy i syrenie cięcia. Jest to doskonały strój, aby wyglądać inaczej i bardzo wyjątkowo, dzięki haftom na rękawach i w pasie, które dają specjalna lekkość. Orquidea to kolejny wspaniały wybór, które wybraliśmy, zaś konstrukcja przypomina nam suknie, którą nosiła na swoim ślubie Eva Gonzalez. Suknia ślubna uszyta z długimi rękawami z mankietami od ramion aż do bioder, które tworzą całość. Poniższe projekty, Olbia i Olalde są bardzo podobne, ale z różnymi szczegółami. Sexy syrena z rękawami i dekoltem z tyłu wykonane z tiulu z pieczołowicie stworzonymi koronkami.

zapiszOrville, Pronovias 2017.
Orbille. Credits: Pronovias 2017
zapiszOrquidea, Pronovias 2017.
Orquidea. Credits: Pronovias 2017
zapiszOlbia, Pronovias 2017.
Olbia. Credits: Pronovias 2017
zapiszOlalde, Pronovias 2017.
Olalde. Credits: Pronovias 2017

Orobia to jeden z tych projektów, który zostaną zapamiętane jako bardzo wyjątkowe. Składają się z korpusu linii oraz talkowanej spódnicy z wyrzeźbionymi gipiurami z dekoltem w kształcie V. Artystyczna inspiracja z wyszywana ornamentyką, jak Oseleta, która różni się od poprzedniego modelu, którego koronki sięgają aż do spódnicy, która kończy tren.

zapiszOseleta, Pronovias 2017.
Oseleta. Credits: Pronovias 2017
zapiszOdilia, Pronovias 2017.
Odilia. Credits: Pronovias 2017

Tymczasem suknia z jedwabiu, satyny, koronki i to ten model, który sprawia, że wygląd sukni Olmedo sprawia, że pragniemy mamy ją mieć. Jest to elegancki i klasyczny krój sukni panny młodej w stylu księżniczki, oprócz tej szlachetnej tkaniny w połączeniu z tiulem.

zapiszOlmedo, Pronovias 2017.
Olmedo. Credits: Pronovias 2017
zapiszOlga, Pronovias 2017.
Olga. Credits: Pronovias 2017

Zbiór,który nie możesz porównać z żadnym innym, to kolekcja Pronovias suknia, to suknia Twoich marzeń dla wszystkich panien młodych na świecie od wielu lat.

Jeśli podoba Ci się nasz wybór, nie przegap następnego pokazu kolekcji i pokazów, które będą miały miejsce w przeciągu kilku dni. Wspaniale projekty dla prawdziwych kobiet!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!