Suknie ślubną możesz wybrać w każdej chwili! Sprawdź nowość w Warszawie!

Można uznać, że najbardziej obfity okres ślubny zmierza ku schyłkowi. Wiadomo, że przygotowania przedślubne potrafią trwać rok. Dlatego poszukiwanie wymarzonej sukni ślubnej należy rozpocząć znacznie przed sezonem. Do wiosny zostało nam jeszcze mnóstwo czasu, gdyż to w tym momencie zaczyna się ów maraton, który zazwyczaj trwa do późnej jesieni. Salony La Mariee postanowiły wyjść na przeciwko kobiecych potrzeb.

La Mariee
La Mariee

Z tego powodu w przedziale od listopada do lutego, dodatkowo sklepy będą otwarte w każdą niedzielę, w godzinach od 10 do 15. Oferta ta jest szczególnie skierowana dla klientek, które większość czasu w tygodniu poświęcają pracy. Natomiast weekend to jedyny moment, kiedy mogą poświęcić się życiu prywatnemu.

La Mariee
La Mariee

Dodatkowo w tym czasie łatwiej wybrać się na wspólne zakupy z koleżankami, które pomogą doradzić w wyborze, wymarzonej sukni ślubnej. Stanowi ona najważniejszy element w wyglądzie przyszłej panny młodej. Dlatego nie powinnyśmy pozostawiać jej wyboru na ostatnią chwilę. Zdecydowanie istotną sprawą jest dobór odpowiedniego fasonu do figury.

Zdarza się, że znajdując przepiękny model musimy poddać go delikatnym przeróbkom krawieckim. Na to również potrzebny jest czas. Suknia powinna idealnie komponować się z kobiecą sylwetką. Właściwie nie powinnyśmy odczuwać, że mamy ją na sobie. Musi ona stanowić całość z naszym ciałem.

La Mariee
La Mariee

Tylko odpowiednio dobrany model będzie pewnie trzymał się w tańcu i z gracją prezentował naszą figurę. Zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę może pozbawić nas czerpania radości z okresu ślubu. Wówczas kiedy to wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a my mamy wszystko w rozsypce zaczynają się nerwy. Zamiast cieszyć się z nadejścia tego dnia w panice staramy się pozamykać wszystkie sprawy.

La Mariee
La Mariee

Niestety jak wiadomo pośpiech i nerwy jeszcze nikomu nie wyszły na dobre. Podczas, gdy szybko załatwiamy zaległe problemy dochodzi do ich kumulacji. I w wyniku tego dokonane przez nas wybory nie są właściwe. Dlatego zaczynając wcześniej planowanie związane z ceremonią ślubną pozwoli to nam na zrealizowanie przemyślanych celów. Wiadomo, że weekend to dla większości z nas okres, w którym jesteśmy bardziej zrelaksowani. Dodatkowo w dobrym humorze i nastroju dokonujemy lepszych decyzji niż w nerwach i pośpiechu. Wybór sukni ślubnej to być może jeden z najważniejszych dylematów w życiu kobiety. W końcu spośród ogromnej liczby modeli możemy ubrać tylko jeden.

Salony ślubne La Mariee zapraszają do oglądania. Dodatkowo otwarte będą w okresie od listopada do lutego, w każdą niedzielę w godzinach od 10 do 15.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Nowe trendy i porady specjalistów
Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Nowe trendy i porady specjalistów
Ile kosztuje? Jak ją wybrać? Jakie są najnowsze trendy? Oto odpowiedzi na takie pytania oraz wiele więcej!
Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!
Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!
Nadszedł czas! W końcu zaczynasz poszukiwanie sukni ślubnej. 5 złotych rad, zdjęcia sukien i materiałów, a na końcu test, w którym pomożemy Ci wybrać suknię Twoich marzeń!
London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani
London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani
Ponad 250 wiodących światowych projektantów i producentów, a także ponad 3000 detalicznych sprzedawców ślubnych, wydarzenie to dało wszystkim zaangażowanym w to możliwość zaprezentowania swoich najnowszych kolekcji.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji