Niezwykłe confetti! DIY! Najlepszy sposób aby powitać Parę Młodą przed Kościołem

Prawdziwe przyjęcie nie może odbyć się bez strzelającego confetti! Też jesteście tego zdania? Zawsze jest dobry moment, aby posłać w powietrze tysiące kolorowych kawałków papieru. Dlaczego nie wykorzystać strzelającego confetti w dniu ceremonii ślubnej kiedy Para Młoda opuści Kościół lub na przyjęciu weselnym?

Do jednej z najstarszych tradycji ślubnych należy obsypywanie Pary Młodej przed Urzędem Stanu Cywilnego lub Kościołem. Obecnie istnieje wiele możliwości, w jaki sposób to zrobić – wszystko zależy od Waszego wyboru! W tym celu można wykorzystać ryż i monety, balony z helem, bańki mydlane a przede wszystkim płatki kwiatów i confetti! Jeżeli chcesz przeczytać o najnowszych trendach “Jak powitać Parę Młodą przed Kościołem”, kliknij tutaj.

Strzelajaca tuba confetti, Foto: http://www.rozowabeza.pl/

Najbardziej widowiskowe są strzelające tuby, które wynoszą confetti na dużą wysokość. Confetti rzucane z ręki nie daje już takiego efektu i frajdy.Strzelające confetti to idealne rozwiązanie dla gości weselnych. Nie myśleliście o tym, aby powitać Parę Młodą przed Kościołem mnóstwem kolorowych kawałków papieru? W dodatku możecie zrobić to sami! Z pewnością zaskoczycie pozostałych gości weselnych swoją kreatywnością! Para Młoda z kolei doceni Wasze zaangażowanie. A może zebrać grupkę weselników i pokazać im jak zrobić Tubę strzelającego confetti? Im więcej osób, tym lepszy efekt! Tuba wystrzałowego confetti sprawdzi się również na wieczorze panieńskim! Podczas ostatniej szalonej nocy Panny Młodej nie może zabraknąć confetti! Bez względu na rodzaj przyjęcia czy uroczystości, wiele z Was zdecyduje się wykonać taką tubę.

Dlatego przedstawiamy Wam sposób w jaki kolorowe tuby można wykonać samemu, wykorzystując do tego:

rolkę po papierze toaletowym,

ozdobny papier (np. do pakowania prezentów),

kolorowe balony,

klej i nożyczki,

wstążkę,

+ pociętą bibułę/papier kolorowy, jako confetti!

Strzelajaca tuba confetti, Foto: http://www.rozowabeza.pl/
Strzelajaca tuba confetti, Foto: http://www.rozowabeza.pl/

Krok 1. Starannie obklej kolorowym papierem rolkę.

Krok 2. Obetnij górę balonu.

Krok 3. Naciągnij balon na rolkę, pamiętając o zrobieniu pętelki na końcu balonu. Dla ozdoby przywiąż wstążkę!

Teraz wystarczy wrzucić confetti do środka i pociągnąć mocno za końcówkę balonu! Uwaga! Confetti zrobione z grubszego papieru strzela na wyższe wysokości. Tuby dobrze sprawdzają się z drobnymi płatkami kwiatów, co również jest ciekawym pomysłem.
A Wy, jak sądzicie?

Strzelajaca tuba confetti, Foto: http://www.rozowabeza.pl/
Strzelajaca tuba confetti, Foto: http://www.rozowabeza.pl/

Pamiętajmy jednak o tym, że jeżeli taki pomysł nie spodoba się Parze Młodej, nie powinniśmy używać strzelającej tuby. To właśnie ich szczęście jest najważniejsze w tym dniu. Mam nadzieję jednak, że większości nowożeńców takie kreatywne rozwiązanie bardzo przypadnie do gustu i docenią pełnie zaangażowania weselników. Zadbajmy o ich szczęśliwe momenty! Spójrzcie tylko:

5czwartych
5czwartych

Ramona Dembska
http://www.rozowabeza.pl/

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów wesela. Oddaje uczucia, ilustruje sytuacje, a przede wszystkim w jej rytm się tańczy. Nie zapominaj również o tym, że muzyka ma ogromny wpływ na życie w ogóle- może ograniczać lub zwiększać wszelkiego rodzaju odczucia. Chcesz znaleźć najlepszy soundtrack na swój ślub? To kontynuuj czytanie tego tekstu i poczuj rytm!
Szukasz pomysłu na wieczór panieński? Oto on! Idealna rozrywka na fantastyczną noc!
Szukasz pomysłu na wieczór panieński? Oto on! Idealna rozrywka na fantastyczną noc!
Pamiętaj, że wieczór panieński nie musi koniecznie odbywać się w klubie i opływać w alkohol. Zdecyduj się na coś bardziej kreatywnego! Życzymy powodzenia!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji