Strój Pana Młodego - co założyć w tym ważnym dniu?

Wiele uwagi poświęca się wyborze sukni ślubnej, ale Pan Młody także powinien odpowiedzieć sobie na pytanie jaki rodzaj ubioru chciałby założyć w ten szczególny dzień.

Jak wygląda elegancki Pan Młody?

Giacomo Conti
Giacomo Conti

Garnitur to bezpieczna i ponadczasowa forma. Bezsprzecznie jego zaletą staje się to, że Panowie mogą go założyć ponownie na wiele innych okazji. Możemy do garnituru – co robi się robi bardzo często dołożyć kamizelkę z ozdobnym fularem – czyniąc z niego zestaw bardziej odświętny niż typowy garnitur. Fular i kamizelka niejednokrotnie nawiązują do elementów stroju lub dodatków, które ma Panna Młoda.

Vistula
Vistula

Smoking wyróżnia się białą koszulą z łamanym kołnierzem, oraz pasem i muchą. Marynarka ma klapy z jedwabiu lub atłasu, a na spodniach wzdłuż szwu pojawia się lamówka. Kolor pasa i muchy współgra ze sobą. Najbardziej popularne kolory, to bordo i czarny. Ale także i tu widać już odstępstwa. Dodatkami powinny być czarne spinki do mankietów, zegarek na czarnym pasku oraz biała chusteczka.

Giacomo Conti
Giacomo Conti
Giacomo Conti
Giacomo Conti
Giacomo Conti
Giacomo Conti

Panom zdecydowanie łatwiej jest dobrać strój, ale nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę. Niezbędne są czasami poprawki więc lepiej nie stresować się nimi przed samym ślubem. Jeśli z różnych powodów nie możecie Panowie dobrać dla siebie stroju warto pomyśleć o szyciu garnituru, fraka czy smokingu na miarę. Dobry męski strój musi leżeć jak ulał! 

Najnowsze trendy 2015 dla Pana Młodego!

Zobacz, gdzie kupić najlepsze dodatki dla Pana Młodego!


blog slubny Zankyou

 

Magdalena Sotomska, doradca ślubny z agencji Wesele z Fantazją.

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (5)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji