Sottero &Midgley: modne trendy dla nowoczesnej kobiety!

Projektanci w swoich kreacjach wykorzystują luksusowe tkaniny z całego świata. Poczujesz się w nich jak księżniczka. Każdy projekt jest wyjątkowy i przygotowany indywidualnie z myślą o potrzebach panny młodej.

  • Style sukien
  • Sponsored
  • 2017
  • Maggie Sottero

Panny młode przy tak wielkim wyborze wśród projektantów mają spory problem z wybraniem idealnej kreacji. Wśród tylu wspaniałych propozycji ciężko wybrać tylko jedną wymarzoną kreacje. Jednak wciąż rządzą tradycyjne sukienki.

A przede wszystkim marzeniem każdej Panny Młodej jest zachwycenie tego jedynego mężczyzny, który będzie czekał na nią przed ołtarzem.Wśród tylu wspaniałych propozycji ciężko wybrać tylko jedną wymarzoną kreacje. Jednak wciąż rządzą tradycyjne sukienki.

Jeśli wkrótce bierzesz ślub mamy dla Ciebie propozycję. Wyjątkowe suknie ślubne Sottero and Midgley. Nie będziesz w stanie oderwać od nich wzroku. “Z fascynującymi detalami, luksusowymi tkaninami i nowatorskimi projektami, Sottero i Midgley inspirowany jest eleganckim stylem”- mówi projektant .Kolekcje cechują bogate ozdoby i głębokie dekolty.

zapiszAllen. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Allen. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszArleigh. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Arleigh. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszEmery. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Emery. Sottero and Midgley: Arleigh Collection

Możesz mieć suknie podobną do tych, które wybierają gwiazdy z pierwszych stron gazet. Takie ikony mody jak Beycone czy Victoria Beckham nie powstydziły by się takiej kreacji. A to naprawdę musi o czymś świadczyć- czyż nie? “Z fascynującymi detalami, luksusowymi tkaninami i nowatorskimi projektami, Sottero i Midgley inspirowany jest eleganckim stylem”- mówi projektant .Kolekcje cechują bogate ozdoby i głębokie dekolty. Właśnie te ozdoby wyróżniają te suknie spośród innych, a głębokie dekolty znakomicie modelują sylwetkę i sprawią, że będziesz się prezentowała po prostu idealnie.

Duet Sottero and Midgley eksperymentuje ze swoimi projektami. Nad każdym z nich pracują indywidualnie i sprawiają, że jest elegancki i wytworny. Każda panna młoda poczuje się w ich projektach jak księżniczka. Marka wykazuje unikalne zaangażowanie w jakość i innowacyjność, co wyróżnia ją na tle konkurentów. Zachowują tradycje marki a równocześnie eksperymentują z nowymi trendami. Ta ewolucja doprowadziła do powstania Maggie Sottero Designs w 1997 r.

zapiszGrayson. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Grayson. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszIdris. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Idris. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszRaquelle. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Raquelle. Sottero and Midgley: Arleigh Collection

Najnowsza kolekcja marki prezentuje wiele luksusowych tkanin, kobiecych sylwetek i odważnych dekoltów . Dla prawdziwej romantyczki mamy obszerne spódnice a dla wielbicielki stylu boho kwiatowe wzory.  Czy kiedykolwiek widziałaś taką różnorodność sukienek? Każda panna młoda znajdzie coś dla siebie. Od głębokich dekoltów po kwiatowe wzory.

Marka wykazuje unikalne zaangażowanie w jakość i innowacyjność, co wyróżnia ją na tle konkurentów. Zachowują tradycje marki a równocześnie eksperymentują z nowymi trendami. Ta ewolucja doprowadziła do powstania Maggie Sottero Designs w 1997 r.

zapiszAlba. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Alba. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszAnnika Leigh. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Annika Leigh. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszEvan. Sottero & Midgley 2017 Collection.
Evan. Sottero and Midgley: Arleigh Collection

Projektanci w swoich kreacjach wykorzystują luksusowe tkaniny z całego świata. Poczujesz się w nich jak księżniczka. Każdy projekt jest wyjątkowy i przygotowany indywidualnie z myślą o potrzebach panny młodej.

zapiszHadley. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Hadley. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszJewel. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Jewel. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszJuno. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Juno. Sottero and Midgley: Arleigh Collection

Najnowsza kolekcja marki prezentuje wiele luksusowych tkanin, kobiecych sylwetek i odważnych dekoltów . Dla prawdziwej romantyczki mamy obszerne spódnice a dla wielbicielki stylu boho kwiatowe wzory.

Te sukienki to prawdziwe dzieła sztuki. Każda przyszła panna młoda się nimi zachwyci. Zapoznaj się z naszą galerią i znajdź coś dla siebie. Czy kiedykolwiek widziałaś taką różnorodność sukienek? Każda panna młoda znajdzie coś dla siebie. Od głębokich dekoltów po kwiatowe wzory.

zapiszMalone. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Malone. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszOrianna. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Orianna. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
zapiszTopaz. Sottero and Midgley: Arleigh Collection
Topaz. Sottero and Midgley: Arleigh Collection

Projektanci w swoich kreacjach wykorzystują luksusowe tkaniny z całego świata. Poczujesz się w nich jak księżniczka. Każdy projekt jest wyjątkowy i przygotowany indywidualnie z myślą o potrzebach panny młodej.

Te sukienki to prawdziwe dzieła sztuki. Każda przyszła panna młoda się nimi zachwyci. Zapoznaj się z naszą galerią i znajdź coś dla siebie. Zachwyć swoich gości a przede wszystkim Pana Młodego idealną kreacją ślubną. Przecież chcesz w tym dniu poczuć się naprawdę wyjątkowo. To przecież Twoja baśń, a Ty w niej jesteś księżniczką! Odważ się wyglądać pięknie i wyjątkowo! Zankyou właśnie dzisiaj Ci to ułatwi!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!