Ślubny sutasz - wyjątkowa biżuteria dla panny młodej

Jeżeli podczas ślubu, naszego wielkiego dnia, pragniemy wyglądać oszałamiająco – dopracowujemy każdy szczegół, stawiamy na perfekcję. Chcąc przy tym pozostać sobą i ukazać trochę swojej osobowości stawiamy na hand made, rzeczy wykonane ręcznie, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Przeważnie są to dodatki – bolerka, koronkowa bielizna i… biżuteria! Dziś zwrócimy waszą uwagę na coraz modniejszą biżuterię powszechnie znaną jako sutasz.

Dowiedz się więcej “Sutasz Moniq”
Sutasz Moniki Halickiej (Monique)

Sutasz (soutache) to nazwa specyficznego rodzaju haftu biżuteryjnego. Metodą tą, bardzo pracochłonną i wymagającą perfekcji w każdym calu, powstają przeróżne, kolorowe i bardzo oryginalne naszyjniki, kolie, bransoletki, kolczyki a nawet ozdoby do butów!

Dowiedz się więcej “LiAnna Anna Lipowska”
Ozdoby na buty wykonane w pracowni artystycznej LiAnna.

Ze względu na szeroki wybór kolorowych sznurków w które wszywa się równie kolorowe koraliki, czy kryształki oraz bogactwo wzorów – biżuteria wykonana techniką sutasz stanowi idealny dodatek każdej panny młodej. Bez względu na to, czy decydujemy się na delikatne i stonowane dodatki, wybieramy kolor przewodni wesela (tu proponuję zajrzeć również do artykułu dotyczącego kolorowych sweterków dla panien młodych), czy stawiamy na szaleństwo wzorów i kolorów – osoba, do której się udamy i zlecimy jej wykonanie tego rodzaju biżuterii, z pewnością spełni nasze oczekiwania, a my oczarujemy wszystkich naszym wyglądem.

Sutasz wykonany przez Monikę Halicką (Monique)
Dowiedz się więcej “Biżuteria Pillow Design”
Kolczyki wykonane metodą sutasz z Pracowni Pillow Design
Biżuteria ślubna wykonana metodą sutasz w pracowni Anny Lipowskiej LiAnna
Biżuteria ślubna sutasz z Pracowni Pillow Design

By zapoznać się bliżej z biżuterią wykonaną techniką sutasz zapraszamy do profili artystów tej dziedziny na Zankyou.pl: Monika Halicka (Moniq), Anna Lipowska oraz pracownia artystyczna PiLLow Design.

Jeżeli zdecydowałaś się na dodatek w postaci biżuterii hand made – koniecznie daj nam znać w komentarzu lub na naszej facebookowej tablicy. Jeżeli jesteś twórcą biżuterii – podziel się tym z nami, dotrzyj do panien młodych i stwórz swój profil w Zankyou.pl!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji