Ślubne trendy 2015 – Sprawdź, co będzie hitem na weselach w przyszłym roku!

Dowiedz się jakie trendy będzie królować na przyjęciach weselnych w tym roku!

  • Muzyka i atrakcje
  • 2015


Planujecie swój ślub i nieustannie wypatrujecie najnowszych trendów w dekoracjach ślubnych i organizacji atrakcji weselnych? Dobrze trafiliście – my wiemy, co w trawie piszczy. Dziś zdradzimy Wam 6 gorących trendów ślubnych na 2015 rok!

  • Słodki barek
zapisz
Słodkości na weselu, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Słodycze na przyjęciu weselnym, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Słodycze na przyjęciu weselnym, Foto: SlubneZakupy.pl

Jeszcze kilka lat temu na naszych salach królowały tzw. wiejskie stoły, uginające się pod ciężarem kiełbas, słoików ze smalcem, salcesonów i ogórków kiszonych. A gdyby tak tę mało dietetyczną wersję zastąpić wizją lizaków, waty cukrowej, czekoladek i słodkich, różowych pianek? Brzmi kusząco, prawda? W jaki sposób rozłożyć wszystkie słodkości? Do tego celu niezbędne będą szklane słoje, misy i salaterki, jak również patery i stojaki, dzięki którym nawet najzwyklejsze ciastka i cukierki będą wyglądały luksusowo!

  • Papier jest cool!
zapisz
Powitanie Pary Młodej confetti, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Dekoracyjne papierowe rozety, Foto: SlubneZakupy.pl

Dekoracje z papieru szturmem wchodzą na sale weselne! Zastanawiacie się, co można
wyczarować z papieru? Wśród najbardziej pożądanych dekoracji znajdziecie bibułowe puszyste kule, zwariowane kolorowe eko-słomki do napojów czy konfetti wystrzałowe w kształcie białych serduszek. Papier to must have każdego wesela w 2015 roku!

  • Przypinki dla gości
zapisz
Przypinki dla gości, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Przypinki dla gości podczas wesela, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Przypinki dla gości podczas wesela, Foto: SlubneZakupy.pl

Rewelacyjną formą winietek dla gości są metalowe przypinki z wybraną przez Was grafiką wraz z imieniem i nazwiskiem każdej z zaproszonych osób. Takie winietki ślubne mają wiele zastosowań – na początku kładziemy je na talerzach gości tak, by spełniały funkcję wizytówek. Gdy goście przypną je do swoich sukienek i koszul, znacznie łatwiej będzie im rozmawiać z nowo poznanymi osobami i przełamywać tzw. pierwsze lody. Personalizowane przypinki dopiero wchodzą na ślubne salony, jednak prognozujemy, że już wkrótce będą weselnym niezbędnikiem!

  • Księgi gości w formie plakatów
zapisz
Księga gości na weselu, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Księga gości na weselu, Foto: SlubneZakupy.pl

Zbierz wpisy od swoich najbliższych w oryginalnej oprawie! Księgi gości w postaci plakatów ze świetnymi grafikami do wyboru to rewelacyjny pomysł. Po ślubie plakat możecie oprawić i zawiesić w swoim mieszkaniu, na pamiątkę tego cudownego dnia. Wybierzcie spośród rewelacyjnych grafik swój ulubiony wzór i przygotujcie plakat wraz z kolorowymi tuszami – odciski palców gości stworzą kolorową kompozycję.

Chcecie mieć pewność, że Wasi goście będą się świetnie bawić? Koniecznie postawcie na
fotobudkę! Zabawne gadżety do fotobudki w postaci różowych okularów, wąsów i ust na
patyczkach, kredowych tabliczek, kolorowych lizaków czy plakatów z oryginalnymi grafikami sprawią, że goście poczują się rozluźnieni i będą chętniej pozować do zdjęć. Świetna zabawa gwarantowana!

zapisz
Szalone zdjęcia podczas przyjęcia weselnego, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Rekwizyty na przyjęcie weselne, Foto: SlubneZakupy.pl
  • Z przymrużeniem oka
zapisz
Zabawne gadżety na ślub i wesele, Foto: SlubneZakupy.pl
zapisz
Zabawne gadżety na ślub i wesele, Foto: SlubneZakupy.pl

W szaleńczym tempie ślubnych zawirowań łatwo poddać się stresowi i zapomnieć o radości, jaką niesie ten dzień. Najnowsze trendy w gadżetach ślubnych i weselnych wykorzystują zabawne napisy i elementy, które pozwalają rozbawić gości, a jednocześnie rozładować ewentualny stres. Szczególnie pożądane takie zabawne gadżety na ślub i wesele, jak torby ślubne z grafikami dla Panny Młodej, naklejki na buty i skarpety z napisami z przymrużeniem oka oraz lusterka i otwieracze dla gości.

Jeśli chcecie, by Wasz Wielki Dzień został szczególnie zapamiętany, był najpiękniejszy i naprawdę wyjątkowy, koniecznie skorzystajcie z naszych porad!

Agnieszka Kulczyńska
SlubneZakupy.pl

 

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!