X

Co zrobić z pupilem w dniu ślubu?

Czasami więź z naszymi pupilami jest bardzo silna, nierzadko traktujemy ich jak najlepszych przyjaciół. Przyjaciół zaprosiliśmy na ślub, a co z naszymi psami czy kotami?

Foto: Nuno Palha
Pies może być wiernym towarzyszem ślubnych przygotowań. Fot.: Nuno Palha

Wiele par nie zapomina o swoich pupilach w dniu ślubu- zwierzęta towarzyszą im niemal przez cały dzień. Aby wyglądał równie elegancko co wszyscy zgromadzeni, pupila można przyozdobić kokardką czy eleganckim ubrankiem- nie należy jednak przesadzać z ozdobami i zapominać o tym, że wierzę to jednak nie maskotka.

Algunas de las mejores imágenes con mascotas son tomadas en las sesiones preboda por fotógrafos profesionales. Foto: Carlos Leandro
Zdjęcia ślubne ze zwierzętami wyglądają niezwykle sympatycznie. Fot.: Carlos Leandro

Zwierzęta to także bardzo wdzięczny motyw w fotografii! Psa lub kota możecie zabrać na Waszą sesję zdjęciową, o czym więcej pisaliśmy w artykule o sesji ślubnej ze zwierzakiem!

zwierzęta na ślubie
Pies może być towarzyszem przygotowań do ślubu. Fot: Byfotografos
Foto: Josep Alfaro
Fot.: Josep Alfaro

Ślub to także duża dawka stresu, a jak wiadomo, nasze zwierzęta najlepiej sobie z nim radzą. Jest to kolejny powód, dla którego pies czy kot może nam towarzyszyć w przygotowaniach do tego ważnego dnia!

pies na ślubie
Fot.: Cesc Giralt

Pary, które darzą swoje psy szczególnym zaufaniem, mogą im wyznaczyć wyjątkowe zadanie na ten szczególny dzień! W stylowym garniturze, pies może nie tylko witać przybywających na uroczystość gości, ale także przejąć niektóre obowiązki świadka!

Foto: www.mercadolibre.com.co
Fot.:mercadolibre.com.co

Zobacz, jakie zadanie otrzymał ten pies na ślubie i jak zareagowali na to goście weselni.

Co myślicie o takim pomyśle?

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

kornelia_l
28/05/2012

Ja mam świnkę morską, więc raczej mi obrączek nie przyniesie ;d Ale psiak na filmie uroczy

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji