Co zrobić z pupilem w dniu ślubu?

Czasami więź z naszymi pupilami jest bardzo silna, nierzadko traktujemy ich jak najlepszych przyjaciół. Przyjaciół zaprosiliśmy na ślub, a co z naszymi psami czy kotami?

Foto: Nuno Palha
Pies może być wiernym towarzyszem ślubnych przygotowań. Fot.: Nuno Palha

Wiele par nie zapomina o swoich pupilach w dniu ślubu- zwierzęta towarzyszą im niemal przez cały dzień. Aby wyglądał równie elegancko co wszyscy zgromadzeni, pupila można przyozdobić kokardką czy eleganckim ubrankiem- nie należy jednak przesadzać z ozdobami i zapominać o tym, że wierzę to jednak nie maskotka.

Algunas de las mejores imágenes con mascotas son tomadas en las sesiones preboda por fotógrafos profesionales. Foto: Carlos Leandro
Zdjęcia ślubne ze zwierzętami wyglądają niezwykle sympatycznie. Fot.: Carlos Leandro

Zwierzęta to także bardzo wdzięczny motyw w fotografii! Psa lub kota możecie zabrać na Waszą sesję zdjęciową, o czym więcej pisaliśmy w artykule o sesji ślubnej ze zwierzakiem!

zwierzęta na ślubie
Pies może być towarzyszem przygotowań do ślubu. Fot: Byfotografos
Foto: Josep Alfaro
Fot.: Josep Alfaro

Ślub to także duża dawka stresu, a jak wiadomo, nasze zwierzęta najlepiej sobie z nim radzą. Jest to kolejny powód, dla którego pies czy kot może nam towarzyszyć w przygotowaniach do tego ważnego dnia!

pies na ślubie
Fot.: Cesc Giralt

Pary, które darzą swoje psy szczególnym zaufaniem, mogą im wyznaczyć wyjątkowe zadanie na ten szczególny dzień! W stylowym garniturze, pies może nie tylko witać przybywających na uroczystość gości, ale także przejąć niektóre obowiązki świadka!

Foto: www.mercadolibre.com.co
Fot.:mercadolibre.com.co

Zobacz, jakie zadanie otrzymał ten pies na ślubie i jak zareagowali na to goście weselni.

Co myślicie o takim pomyśle?

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Zastanawiasz się, na jakie stoły zdecydować się na swoim weselu? Poznaj za i przeciw dwóch opcji: stołów okrągłych i prostokątnych.
KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
Już niebawem Halloween, święto duchów i lampionów z dyni. Z tej okazji marka chocolissimo.pl, produkująca rozmaite czekoladowe przygotowała nie lada gratkę dla miłośników czekoladowych słodkości – strasznie słodki zestaw czekoladek!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji