• Magazyn
  • Ślub nad wodą sfotografowany przez Pokadrowanych. Piękna fotorelacja!

Ślub nad wodą sfotografowany przez Pokadrowanych. Piękna fotorelacja!

To absolutnie wyjątkowa sesja zdjęciowa. Każde zdjęcie przyciąga uwagę, ma w sobie coś niepowtarzalnego. Miłość, ciepło, szczęście miesza się z magią i tajemniczością.

  • Reportaże ślubne
  • 2016
  • Polska
  • Mazowieckie

Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków,

dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Publikacja

Taka miłość jak ta nie zdarza się codziennie. Sposób w jaki na siebie patrzą świadczy o sile ich uczucia. Te spojrzenia, te gesty- tego nie można oszukać. To musi być miłość. Przedstawiamy Wam Magdę i Pawła. Ich reportaż ślubny na pewno Was zachwyci. Te zdjęcia są fenomenalne.

Zapraszamy serdecznie.

zapiszPokadrowani
Pokadrowani

 

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Stroje

Magda zdecydowała się na śmietankową suknię. Ten kolor wspaniale wyeksponował odcień jej karnacji. To był naprawdę świetny wybór. Koronkowa góra dodała dziewczęcego charakteru. Lekko rozkloszowany dół wysmuklił i wydłużył sylwetkę. Co tu dużo mówić- kreacja idealna. Paweł zdecydował klasyczny garnitur. I prezentował się w nim bardzo elegancko. Niczym James Bond. Oboje wyglądali po prostu pięknie.

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Przygotowanie

Mimo że okres przygotowań do ślubu jest dość długi, to w samym Wielkim Dniu nie brakuje wielu ważnych spraw do załatwienia. Tak też było w przypadku Magdy i Pawła. Panna Młoda z przyjemnością oddała się zabiegom pielęgnacyjnym- chyba nie ma takiej kobiety, która by tego nie lubiła. Paweł również musiał się przygotować. Najważniejszy był efekt- oszałamiający!

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Para

Magda to sympatyczna szatynka. Jest urocza. Ma w sobie wiele wdzięku. Kiedy na nią patrzymy nie mamy wątpliwości, że naprawdę jest wyjątkową osobą. Takich kobiet jak Ona nie spotyka się codziennie. Na Pawła też nie sposób nie zwrócić uwagi. Jest przystojny i ma w sobie wrodzoną elegancję. Razem z Magdą tworzą świetną, naprawdę zgraną Parę.

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Ślub

To była ceremonia plenerowa. Nic dziwnego- to coraz modniejsze rozwiązanie. Wszyscy Goście byli pod wrażeniem tego pomysłu. Nie zabrakło wzruszeń. Szczególnie magiczna była chwila, kiedy Magda i Paweł przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. To było coś cudownego. Nie zabrakło łez.

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Miejsce

Para i jej Goście przenieśli się nad wodę, a dokładnie do Klubu Mila nad Zalew Zegrzyński. Właśnie tam nasza para zdecydowała się zorganizować ślub plenerowy i przyjęcie. Wszystko oprawione w pięknym, marynarskim stylu. Fantastyczne dekoracje i detale dodawały uroku całości. Jezioro Zegrzyńskie jest niewątpliwie bardzo ważnym miejscem dla mieszkańców Mazowsza. Nigdzie się tak nie odpoczywa jak tam. Nic więc dziwnego, że Magda i Paweł zdecydowali się właśnie tam zorganizować swoją ceremonię.

Pokadrowani

Dekoracje

Nie możemy nie wspomnieć również o kwiatach, wianek Magdy szczerze nas zachwycił, jak również pozostałe kwiatowe cuda w wykonaniu pracowni florystycznej Florissima. Wszyscy Goście byli pod wielkim wrażeniem!

Pokadrowani

Pokadrowani

Wesele

Niewątpliwie bardzo ważnym punktem wesela był pierwszy wspólny taniec Pary Młodej. To była niesamowita chwila. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. Potem oczywiście nie zabrakło wspólnych tańców. Zabawa była wyśmienita. Parkiet nie pustoszał aż do białego rana!

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Pokadrowani

Sesja

To absolutnie wyjątkowa sesja zdjęciowa. Każde zdjęcie przyciąga uwagę, ma w sobie coś niepowtarzalnego. Miłość, ciepło, szczęście miesza się z magią i tajemniczością. Zachwycający krajobraz zalewu zegrzyńskiego tworzy idealne tło dla unoszących sie w powietrzu emocji. Efek zapiera dech w piersiach!

Oprawa fotograficzna: Pokadrowani | Lokal weselny: Klub Mila Zegrzynek |Oprawa florystyczna: Pracownia florystyczna Florissima| Miejsce: Zalew Zegrzyński  |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pracownia florystyczna Florissima Bukiet i dekoracje kwiatowe
Pokadrowani Fotograf ślubny
Klub Mila Zegrzynek Sale weselne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!