Ślub nad brzegiem jeziora, wrzosy i fenomenalne zdjęcia! Nie przegap!

Para:

Czasem tak jest, że warto pojawić się na imprezie, na którą tak naprawdę nie miało ochoty się iść. W końcu nigdy nie wiemy, co szykuje dla nas los. Tak też było w przypadku tej Pary. Poznali się na imprezie, na którą właśnie nie mieli ochoty iść, ale zostali namówieni. I co? I poznali tam siebie!

Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz

Była to więc najlepsza w ich życiu. Co nie zmienia faktu, że nie obyło się bez problemów. No bo jak odnaleźć dziewczynę, której imienia się nie zna? Piękna Nieznajoma, gdzie jesteś? Na szczęście jest facebook. On w takich przypadkach okazuje się bardzo ważnym narzędziem pomocniczym. Tak od imprezy przez facebook aż do samego ołtarza! Co za historia!

Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz

Przygotowania:

Kiedy została już podjęta właśnie ta decyzja i zaczęto akcję pod kryptonimem „Ślub”, to rozpoczęły się przygotowania. Pierwszy ich etap zawsze jest przedsięwzięciem trudnym pod względem logistycznym. No ale jak to mówią- nie ma, że się nie da!

Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz

Ona wybrała suknię, On garnitur, wspólnie obrączki. A są one piękne i klasyczne- tytanowe. Panna Młoda zdecydowała się na wspaniałą suknię- prostą i elegancką. Koronkowe rękawy sprawiły, że wyglądała ona bardzo dziewczęco. Połączenie idealne! A jeszcze ten warkocz i piękny wianek z kwiatów wrzosu. Rusałka! Panna Młoda wyglądała niczym prawdziwa rusałka. Pięknie! Pan Młody wybrał garnitur w kratę- to dość oryginalne rozwiązanie. Na pewno niewielu mężczyzn na jego miejscu decyduje się na taki strój. Ale do niego jak najbardziej to pasowało. Wyglądał elegancko, ale też bardzo nowocześnie. Połączenie idealne!

Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz

Ślub

Ślub był uroczystością plenerową. Odbywał się nad jeziorem. Bliskość natury budowała niezwykły klimat. To było coś wspaniałego. Wszyscy poddali się magii tamtych chwil. To była bardzo emocjonalna uroczystość. Radość mieszała się z wzruszeniem. To były wspaniałe chwile.

Borkovitz
Borkovitz

Szczęście Pary Młodej wprost z niej promieniowało. Widać było, że niezmiernie się cieszą, że ich drogi życiowe łączą się w jedną, wspólną. Oczywiście było widać też stres, ale to chyba odczucie, od którego żadna Para Młoda nie potrafi uciec. Ale taka trema też potrafi mieć swój urok.

Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz

Dekoracje

Panna Młoda nie chciała mieć typowych dekoracji ślubnych. To w końcu miał być dzień Jej i jej Ukochanego. Musiało być po prostu wyjątkowo! Dlatego też zdecydowała się na doniczkowe wrzosy. Tak, to na pewno nie był typowy wybór. Rustykalnego charakteru nadała chusta jutowa i znalezione w lokalnym sklepie drewniane osłony na doniczki. Przecież trzeba było zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół! Wesele Atmosfera jaka panowała podczas wesela była po prostu niesamowita.

Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz
Borkovitz

Goście

Spisali się na piątkę, a nawet na piątkę z plusem! To oni, oczywiście wspólnie z Parą Młodą, zbudowali ten klimat. Ach, co to była za impreza. Te szaleństwa na parkiecie! To było coś. Młodzi, namówieni przez Rodziców, zdecydowali się również na poprawiny. To też było bardzo sympatyczne spotkanie. Z takimi ludźmi po prostu nie mogło być inaczej!

Borkovitz
Borkovitz

Zdjęcia

Zdjęcia w sposób wręcz doskonały oddają atmosferę tamtych chwil. Uwagę zwraca ich doskonała kompozycja. Jest po prostu idealna. A te kolory? To jak bajka! Aż trudno oczy oderwać od tych wspaniałych obrazów. Na całość zdjęć niewątpliwie wpływa to, że głównym kolorem jest fiolet i jego odcienie. Wrzos jako główny bohater uroczystości sprawdził się po prostu wspaniale. A pozował niczym gwiazda filmowa! Te wszystkie czynniki wpłynęły na to, że zdjęcia prezentują się bajecznie!

Oprawa fotograficzna: Borkovitz | Garnitur: Vizarro Moda Męska | Buty Pana Mlodego: Vizarro Moda Męska | Fryzura: Salon Urody Chantal

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Sesja ślubna w zamku w Mosznej. Nie przegap!
Sesja ślubna w zamku w Mosznej. Nie przegap!
Cała ta sesja w fantastyczny sposób oddaje relację łączącą jej głównych bohaterów. Widać to w każdym geście, dotyku i spojrzeniu. To po prostu prawdziwa magia!
Świadkiem ich sesji był tylko fotograf i blask wschodzącego słońca. Nie przegap!
Świadkiem ich sesji był tylko fotograf i blask wschodzącego słońca. Nie przegap!
Jeżeli jesteś śpiochem i lubisz sobie pospać to nie wiesz ile tracisz. Wschody słońca są takie piękne. A mam nadzieję, że udało nam się Was przekonać do wczesnego wstawania i realizowania swoich sesji ślubnych właśnie o wschodzie słońca. Takie zdjęcia są wspaniałą inspiracją. Czerpcie z niej garściami. Na pewno zrobicie wrażenie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji