Ślub Marzeń: najlepsze warsztaty ślubne 2015! Dowiedz się jak zorgranizowac swój wymarzony ślub!

Ślub dla wielu z nas jest najważniejszym dniem w naszym życiu. Dlatego, każdy pragnie, aby to był cudowny moment, który zostanie w pamięci na zawsze. Często, mimo że mamy ciekawy koncept to nie wiemy jak go zrealizować. My jesteśmy po to, aby Wam pomóc! My jesteśmy po to, aby Wasze marzenia stały się rzeczywistością! Taka maksyma towarzyszyć będzie pierwszej edycji wydarzenia Ślub Marzeń.

Czym jest Ślub Marzeń? To warsztaty, dzięki którym dowiecie się jak samodzielnie zorganizować swój ślub i wesele. Nauczycie się jak to zrobić profesjonalnie z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Dowiecie się również, co jest ważne przy organizacji tego typu imprezy. Będziemy mówić o tym jak i gdzie dobrać kwiaty, makijaż, fryzurę czy suknię ślubną, która będzie idealnie pasować do Waszej sylwetki. To jednak nie wszystko. Poruszymy także tematy finansowo – organizacyjne. Nauczycie się jak prawidłowo rozplanować budżet, dopasować go do swoich możliwości finansowych, tak abyście nie musieli rezygnując z tego, co jest dla Was istotne przy organizacji tej wspaniałej imprezy.

Ślub Marzeń

Pokrótce mówiąc, nauczycie się jak zaplanować ślub swoich marzeń niezależnie od budżetu, jakim dysponujecie, jak zrealizować te wszystkie pomysły samodzielnie, oraz, jak najefektywniej rozplanować je w czasie.

Dodatkowo wyselekcjonowaliśmy dla Was najlepsze firmy z branży ślubno-weselnej, które podczas spotkania będą prezentować swoje oferty. Zaprosiliśmy do współpracy jedynie firmy, które wiodą prym w swoich dziedzinach.

Ale to nie wszystko, umożliwimy Wam udział w Warsztatach „Kompozycje Kwiatowe” oraz w Warsztatach „Parowanie Wina i Serów”.

Szczegółowy plan wydarzenia znajdziecie w zakładce PROGRAM . Pamiętajcie to pierwsze i jedyne tego typu Warsztaty w Kielcach organizowane przez agencje CatWalk i firmę RiE. Gwarantujemy, że dzięki nam Wasz ślub stanie się Ślubem Marzeń!

MIEJSCE WYDARZENIA: Filharmonia  Świętokrzyska

TERMIN WYDARZENIA: 19 kwietnia 2015 roku

GODZINY: 11.30 – 20.00

Więcej informacji na www.slub-marzen.pl

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!
Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Najpiękniejsze suknie dla gości weselnych polskich projektantów! Poznaj kreacje na wiosna/lato 2015!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Jak wygłosić dobrą mowę na weselu, która wszystkim się spodoba? Ten artykuł podpowie Ci, jakich błędów nie popełniać, podczas

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji