Ślub jak z książki! Recenzja „Waszego pięknego ślubu” najnowszej pozycji autorstwa Karoliny Waltz i Magdaleny Piechoty!

Kiedy przygotowujemy się do zawarcia związku małżeńskiego i przygotowanie uroczystości ślubnej i weselnej, to zewsząd poszukujemy różnego rodzaju porad i inspiracji. Dzisiaj mamy dla Was coś, co jest wręcz kopalnią pomysłów, a mianowicie książkę „Wasz piękny ślub” autorstwa Karoliny Waltz i Magdaleny Piechoty. Serdecznie zapraszamy na naszą recenzję.

Zdjęcia Zankyou
Zdjęcia Zankyou

“Wasz piękny ślub” to druga książka Karoliny Waltz – założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty – fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Ten duet musiał się sprawdzić! Nowa publikacja to niezastąpiony przewodnik dla każdej pary przygotowującej się do ślubu.

Zdjęcia Zankyou
Zdjęcia Zankyou

Trzeba stwierdzić jednoznacznie- najlepiej doradzą ci, którzy już przez to przeszli, ponieważ mają doświadczenie i po prostu wiedzą jakie opcje sprawdzają się najlepiej. Młode małżeństwa będą najlepszym doradcą dla Par Młodych.

Szykujesz się do swojego Wielkiego Dnia? To nie możesz przegapić tej książki! Na pewno znajdziesz w niej moc pomysłów i inspiracji. Ponad 300-stronicowa książka składa się z 6 rozdziałów tematycznych. Ilustracją dla rozdziałów są 24 prawdziwe, polskie śluby, które zapisały się w historii branży ślubnej. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z praktycznymi poradami od par młodych.

Zdjęcia Zankyou
Zdjęcia Zankyou

Publikacja zawiera ogromną ilość porad, jak zorganizować wymarzony ślub, setki inspiracji i pomocnych wskazówek. Uwagę zwraca to, w jaki sposób została wykonana ta książka. Najwyższej jakości papier i wyrafinowana czcionka dają wspaniały efekt!

Zdjęcia Zankyou
Zdjęcia Zankyou

Wszystkie rozdziały zostały uzupełnione sesjami stylizowanymi, które obrazują różnorodne stylistyki, kolory przewodnie i motywy. Autorki książki zaprosiły do współpracy najlepsze polskie firmy ślubne oraz najbardziej znanych projektantów z całego świata, m.in.: Galię Lahav z Izraela,

Annę Campbell z Australii czy Zuhaira Murada z USA. Przedmowę do książki napisała projektantka Gosia Baczyńska. Czytamy w niej: „Autorki książki stworzyły fantastyczny przewodnik po ślubnych stylistykach, z ogromną liczbą przydatnych porad i inspirujących pomysłów. Sesje zdjęciowe, które ilustrują każdy rozdział przygotowano ze starannością i dbałością o najmniejszy detal.

Zdjęcia Zankyou
Zdjęcia Zankyou

Mam ogromną nadzieję, że coraz więcej par będzie mieć odwagę realizować swoje marzenia o ślubie. To lektura obowiązkowa i prezent przedślubny dla każdej przyszłej Pary Młodej. Gorąco polecam!” Takiej rekomendacji nie sposób jest się oprzeć! Kto jak kto, ale Gosia Baczyńska wie, co mówi.

Jeżeli jesteś właśnie na etapie przygotowań do ślubu, to ta książka jest pozycją obowiązkową- znajdziesz w niej wiele porad i inspiracji, które sprawią, że Twój Wielki Dzień będzie naprawdę wyjątkowy!

Po nowym roku ukaże się konkurs, w którym będzie można wygrać jeden egzemplarz tej niezwykłej publikacja. Zapraszamy do śledzenia Naszego Magazynu!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Świętokrzyski reportaż ślubny Karola i Karoliny. Piękne przyjęcie na kielecczyźnie!
Świętokrzyski reportaż ślubny Karola i Karoliny. Piękne przyjęcie na kielecczyźnie!
Karolina i Karol- już ich imiona na samym wstępie wskazują, że dobrali się idealnie, ale nie ma co wierzyć w przesądy. Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym przypadku musiało być coś na rzeczy.
Polsko-fiński reportaż Pauliny i Pasi w Warszawie, gdzie jej suknia było obłędnie piękna!
Polsko-fiński reportaż Pauliny i Pasi w Warszawie, gdzie jej suknia było obłędnie piękna!
My dzisiaj mamy dla Was dość egzotyczne połączenie, a mianowicie Paulinę Polkę, która oddała swoje serce Pasi- Finowi. Miłość nie zna w końcu kilometrów i barier z nich wynikających. My mamy dla Was ich olśniewający reportaż ślubny rodem z samej Warszawy.
Sesja ślubna w zamku w Mosznej. Nie przegap!
Sesja ślubna w zamku w Mosznej. Nie przegap!
Cała ta sesja w fantastyczny sposób oddaje relację łączącą jej głównych bohaterów. Widać to w każdym geście, dotyku i spojrzeniu. To po prostu prawdziwa magia!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji