• Magazyn

Romantyczne chwile w czasie Świąt Bożego Narodzenia

W takie właśnie magiczne, zimowe wieczory wiele par decyduje się na podjęcie kolejnego kroku w ich miłosnej relacji. O tym dlaczego warto zaręczyć się w czasie Świąt Bożego Narodzenia dowiecie się w naszym artykule.

Romantyczne chwile w czasie Świąt Bożego Narodzenia

Dzień zaręczyn to niewątpliwie jedna z najbardziej romantycznych chwil w życiu zakochanej pary. Oświadczyny w okresie Świąt Bożego Narodzenia sprawią, że to przeżycie będzie jeszcze bardziej niezwykłe. Wyobraźmy sobie taką scenerię. Zakochana w sobie para spaceruje wokół straganów świątecznego jarmarku, na ich twarze spadają płatki śniegu. W takie właśnie magiczne, zimowe wieczory wiele par decyduje się na podjęcie kolejnego kroku w ich miłosnej relacji. O tym dlaczego warto zaręczyć się w czasie Świąt Bożego Narodzenia dowiecie się w naszym artykule.

 

zapiszAnna Grządzielska fotografia
Anna Grządzielska fotografia

Zapytajcie o to swoich najbliższych

Święta Bożego Narodzenia najlepiej spędzać razem z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Rodzice, teściowe, rodzeństwo i przyjaciele. Wszyscy gromadzą się razem w ten szczególny dzień i siadają do wigilijnego stołu. Kolacja bożonarodzeniowa to doskonała okazja na oświadczenie się ukochanej osobie – czy można wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego niż propozycja małżeństwa w gronie najbliższych? W ten sposób dzielicie ten ważny moment nie tylko ze swoją drugą połówką, ale także z wszystkimi ludźmi, których kochacie. Czas świąteczny jest idealnym okresem na zaręczyny. Zimowe wesela mają w sobie niesamowity urok.

zapiszAnna Grządzielska fotografia
Anna Grządzielska fotografia

Adwentowa niespodzianka

…. a może lubicie niespodzianki ? Chcecie, żeby wasze zaręczyny były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju? Mamy dla was idealną propozycje, użyjcie kalendarza adwentowego! Ukryjcie w nim karteczkę ze swoim pytaniem. Nic nie wywoła tak wielkiej radości jak znalezienie tej niespodzianki przez ukochaną osobę. Od tego momentu w waszym kalendarzu adwentowym zaistnieje dodatkowe święto. Anna Grzegórska z beautifulday.pl twierdzi, że ukrycie pierścionka jako prezentu pod choinką to jeden z zaręczynowych pomysłów. Dodaje, że romantycznej atmosferze sprzyjają też pięknie udekorowane ulice, czy oświetlone parki. Okres świątecznego ciepła łączy ludzi i może dlatego jest to dobry moment na podejmowanie decyzji o wspólnym życiu. Jest wiele powodów dla których warto zaręczyć się w tak magicznym czasie. 

Prezent pod choinkę

A może po prostu zamieńcie Święta Bożego Narodzenia w najpiękniejszy dzień waszego życia! Wszyscy z wielką radością oraz nutą nostalgii wspominamy dostawanie prezentów pod choinką gdy byliśmy małymi dziećmi. Każdego roku z niecierpliwością wyczekiwaliśmy tego wyjątkowego dnia, gdy przeróżne kolorowe paczuszki pojawiały się nagle pod choinką. Możecie na nowo poczuć równie wielką radość, pomożemy wam przywrócić te emocje! Ukryjcie pierścionek zaręczynowy w jednym z kolorowych pudełeczek. Wyobraźcie sobie twarz ukochanej osoby gdy odpakuje taki prezent. 

… Okres poświąteczny

Oczywiście możecie się również w pełni cieszyć magią świąt bez składania żadnych miłosnych propozycji. Być może największą niespodzianką byłoby poproszenie o rękę ukochanej osoby w dzień po Świętach Bożego Narodzenia. Nikt nie spodziewa się przecież oświadczyn w takim momencie. Jeżeli pytanie nie padło w wigilię, nie wiele osób spodziewa się że je jeszcze usłyszy. Prosząc swoją drugą połówkę o rękę 26 grudnia przedłużymy święta o jeden dzień.

Mamy wielką nadzieję, że znaleźliście już tą jedyną osobę i że już niedługo zdecydujecie się na kolejny krok w Waszym związku. Zaręczyny to dopiero początek niesamowitej przygody – zaczyna się planowanie ślubu! Oczywiście służymy pomocą!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!