Romantyczne chwile w czasie Świąt Bożego Narodzenia

Dzień zaręczyn to niewątpliwie jedna z najbardziej romantycznych chwil w życiu zakochanej pary. Oświadczyny w okresie Świąt Bożego Narodzenia sprawią, że to przeżycie będzie jeszcze bardziej niezwykłe. Wyobraźmy sobie taką scenerię. Zakochana w sobie para spaceruje wokół straganów świątecznego jarmarku, na ich twarze spadają płatki śniegu. W takie właśnie magiczne, zimowe wieczory wiele par decyduje się na podjęcie kolejnego kroku w ich miłosnej relacji. O tym dlaczego warto zaręczyć się w czasie Świąt Bożego Narodzenia dowiecie się w naszym artykule.

Anna Grządzielska fotografia
Anna Grządzielska fotografia

Zapytajcie o to swoich najbliższych

Święta Bożego Narodzenia najlepiej spędzać razem z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Rodzice, teściowe, rodzeństwo i przyjaciele.Wszyscy gromadzą się razem w ten szczególny dzień i siadają do wigilijnego stołu. Kolacja bożonarodzeniowa to doskonała okazja na oświadczenie się ukochanej osobie – czy można wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego niż propozycja małżeństwa w gronie najbliższych? W ten sposób dzielicie ten ważny moment nie tylko ze swoją drugą połówką, ale także z wszystkimi ludźmi, których kochacie. Joanna Kłosińska z Sensar.pl dodaje, że świąteczny czas to okres, kiedy zwalniamy, bardziej patrzymy na bliskich, cieszymy się ze wspólnych chwil. Dlatego czas świąteczny jest idealnym okresem na zaręczyny. Zimowe wesela mają w sobie niesamowity urok.  W organizacji wymarzonego wesela może Wam pomóc Agencja Ślubna Czary Marry.

Anna Grządzielska fotografia
Anna Grządzielska fotografia

Adwentowa niespodzianka

…. a może lubicie niespodzianki ? Chcecie, żeby wasze zaręczyny były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju? Mamy dla was idealną propozycje, użyjcie kalendarza adwentowego ! Ukryjcie w nim karteczkę ze swoim pytaniem. Nic nie wywoła tak wielkiej radości jak znalezienie tej niespodzianki przez ukochaną osobę. Od tego momentu w waszym kalendarzu adwentowym zaistnieje dodatkowe święto. Anna Grzegórska z beautifulday.pl twierdzi, że ukrycie pierścionka jako prezentu pod choinką to jeden z zaręczynowych pomysłów. Dodaję, że romantycznej atmosferze sprzyjają też pięknie udekorowane ulice, czy oświetlone parki. Okres świątecznego ciepła łączy ludzi i może dlatego jest to dobry moment na podejmowanie decyzji o wspólnym życiu. Jest wiele powodów dla których warto zaręczyć się w tak magicznym czasie. 

Anna Grządzielska fotografia
Anna Grządzielska fotografia

Prezent pod choinkę

A, może  po prostu zamieńcie święta bożego narodzenia w najpiękniejszy dzień waszego życia ! Wszyscy z wielką radością oraz nutą nostalgii wspominamy dostawanie prezentów pod choinką gdy byliśmy małymi dziećmi. Każdego roku z wielką niecierpliwością wyczekiwaliśmy tego wyjątkowego dnia gdy przeróżne kolorowy paczuszki pojawią się nagle pod choinką. Możecie na nowo poczuć równie wielką radość, pomożemy wam przywrócić te emocje ! Ukryjcie pierścionek zaręczynowy w jednym z kolorowych pudełeczek. Wyobraźcie sobie twarz ukochanej osoby gdy odpakuje taki prezent. 

Manufaktura Ślubów konsultanci & dekoratorzy
Manufaktura Ślubów konsultanci & dekoratorzy

… Okres poświąteczny

Oczywiście możecie się również w pełni cieszyć magią świąt bez składania żadnych miłosnych propozycji. Być może największą niespodzianką byłoby poproszenie o rękę ukochanej osoby w dzień po świętach bożego narodzenia. Nikt nie spodziewa się przecież oświadczyn w takim momencie. Jeżeli pytanie nie padło w wigilie, nie wiele osób spodziewa się że je jeszcze usłyszy. Prosząc swoją drugą połówkę o rękę 26 grudnia przedłużymy święta o jeden dzień.

Papierowe
Papierowe

Mamy wielką nadzieję, że znaleźliście już tą jedyną osobę i że już niedługo zdecydujecie się na kolejny krok w waszym związku. Zaręczyny to dopiero początek niesamowitej przygody – zaczyna się planowanie ślubu ! Oczywiście służymy pomocą ! Na naszej stornie znajdziesz informacje gdzie znaleźć najpiękniejsze suknie ślubne. Polecamy projektantkę poznańską Annę Korytowską .Warto także rozejrzeć się za fotografem ślubnym. Swiety Photography sprawi, że twoje zdjęcia weselne będą wyglądały jak z bajki. Proponujemy skontaktować się z naszymi ekspertami zaraz po zaręczynach. 

Zobacz także:

Ślub zimą i olśniewające dodatki ślubne? Mamy dla Was coś fantastycznego!

Inspiracje dla Królowej Śniegu: 10 bukietów na ślub zimą

6 typów sukni ślubnych z długimi rękawami: zimą wyglądą wspaniale!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.
8 powodów, aby wziąć ślub w zimię!
8 powodów, aby wziąć ślub w zimię!
Wybierając zimę, jako czas kiedy będziesz świętować najważniejszy dzień w Twoim życiu podejmujesz najlepszą decyzję z możliwych!
Kalendarz ślubny, czyli mini-przewodnik jak przygotować miesiąc po miesięcu swój ślub
Kalendarz ślubny, czyli mini-przewodnik jak przygotować miesiąc po miesięcu swój ślub
Nie wiem od czego zacząć? Nadal dużo do ślubu, ale czas płynie szybko, więc nie zwlekaj z organizacją ślubu i zapoznaj się z pełnym harmonogramem!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji