"Ślub doskonały". Obowiązkowa lektura dla przyszłych Par Młodych!

Państwo Młodzi marzą o tym, aby ich ślub był idealny i zapadł na długo w pamięci zaproszonym gościom. W końcu jak śpiewała Zdzisława Sośnicka ,, Taki dzień zdarza się raz” Pomóc nam może w tym opisywana przez nas książka.

Autorką książki pt.,,Ślub doskonały” jest Katarzyna Gajek- weeding planetką z 12-letnim stażem, która przygotowała i zadbała o organizację takich osobowości medialnych jak: Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda – Trzebiatowska czy Katarzyna Zielińska. Te nazwiska mówią same za siebie. Aktorki są znane z wyczucia stylu, gustu i smaku, a o ich ślubach rozpisywała się prasa w całej Polsce.

Często jest zapraszana jako ekspert w programach telewizyjnych lub radiowych. Jest cenionym i uznanym w branży fachowcem. Zorganizowała ponad 300 uroczystości ślubnych. Ilość uroczystości, które zorganizowała, świadczą, o jej ogromnym doświadczeniu i znakomitej znajomości rynku ślubnego.

Drugą autorką jest Marta Barlak- PRowiec z ponad dwunastoletnim doświadczeniem. Zaangażowana w wydarzenia ślubne, które wymagają szczególnej komunikacji. Obie panie można nazwać wizjonerkami, kreatorkami, albo na pewno profesjonalistkami w swoich zawodach.

Warto zwrócić uwagę na zdjęcia, które pojawiają się w książce. Fotografie są autorstwa Agnieszki i Marcina Rusinowskich odpowiedzialnych za oprawę fotograficzną ślubu między innymi Anny i Roberta Lewandowskich.

W poradniku znajdziemy 150 porad jak zorganizować ślub doskonały. Autorki doradzają między innymi jak zminimalizować wydatki, zaplanować menu, przygotować dekoracje, stworzyć plan stołów. Ta książka to obowiązkowy pomocnik dla każdej Pary Młodej. Ślub to przedsięwzięcie na szeroką skalę. Dlatego warto szukać inspiracji i opierać się na poradach specjalistów.

Autorstwa Floral Deco
Autorstwa Floral Deco

Praca Pani Katarzyny to wiele godzin konsultacji, negocjacji, rozmów z podwykonawcami, dostawcami. W książce dzieli się swoimi przemyśleniami i uwagami z tych spotkań. Była także świadkiem wielu trudnych z pozoru sytuacji ślubnych, przed którymi stają przyszli małżonkowie i radzi jak doskonale wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Warto wykorzystać jej wiedzę i rady.

Podczas organizacji ślubu mogą pojawić się różne okoliczności, które spędzą nam „sen z powiek”. Jednak ten poradnik pomoże Ci uniknąć tych wpadek i zwiększyć gwarancję powodzenia uroczystości.

Warto skorzystać z wiedzy takich fachowców. Pani Katarzyna w swojej książce namawia do odejścia od utartych schematów. Przekonuje swoich czytelników, że to nie oznacza odejścia od tradycji. Wiadomo, nie jedna Panna Młoda wymarzyła sobie już w dzieciństwie, swój ślub jak z kart baśni, ale możemy sobie pozwolić na odrobinę nowoczesności.

Autorstwa Tetiana Saienko
Autorstwa Tetiana Saienko

Autorki w swojej książce zaznaczają, że nie ważne jest o tyle samo przygotowanie uroczystości, a przygotowanie do małżeństwa. Przede wszystkim chodzi tu o połączenie dwóch dusz. Serdecznie zapraszamy do przeczytania poradnika „Ślub doskonały”, a to sprawi, że Wasze przygotowania ślubne będą łatwiejsze, przyjemniejsze i…wspólne.

Do kupienia w księgarni Zwierciadło.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Fotobudka? To passe! Teraz czas na polaroid!
Fotobudka? To passe! Teraz czas na polaroid!
Może pojawić się pytanie komu na weselu jest potrzebna fotobudka czy polaroid albo analog. Przecież na uroczystości obecny jest fotograf, który naprawdę wie, co robi i w jaki sposób przygotowywać zdjęcia, które na pewno będą świetną pamiątką na lata.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Po wprowadzeniu w świat weselnej etykiety przyszedł czas na kontynuację tematu - tym razem skupimy się na szczegółach. Jak właściwie wprowadzić gości w klimat przyjęcia? I jak stać się idealnym weselnikiem w oczach Pary Młodej?
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji