Ślub piłkarza Andrésa Iniesty i Anny Ortiz

ślub Andrés Iniesta i Anna Ortiz
Andrés Iniesta i Anna Ortiz zawarli związek małżeński w Tarragonie Foto: Twitter

Chwilę po zdobyciu Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, jeden z zawodników reprezentacji Hiszpanii wypowiedział sakramentalne “tak”. Andrés Iniesta ożenił się z wybranką swojego serca wczoraj, na zamku Tamarit w mieście Altafulla, nieopodal Tarragony.

ślub Andrés Iniesta i Anna Ortiz
Gerard Piqué, Risto Mejide czy Carles Puyol to tylko niektórzy z gości zaproszonych na ślub Iniesty i Anny. Foto: Twitter

Młoda Para zakochana jest w sobie od 4 lat, a owocem tej miłości jest córka Valeria.

Nie przypadkowo na datę swojego ślubu Para wybrała 8 lipca – to właśnie ten numer piłkarz ma wypisany na koszulce w klubie FC Barcelona.

Przebieg tego dnia mogliśmy śledzić na Twitterze z hasłem #EnlabodadeIniesta, gdzie tysiące fanów czekających na ceremonię, raportowało jej przebieg.

Andrés Iniesta i Anna Ortiz mieli ślub cywilny w przepięknym zamku Tamarit w mieście Altafulla, z widokiem na piękne wody katalońskiego wybrzeża. Na ceremonii ślubnej piłkarza obecnych było niemal 300 gości.

ślub Andrés Iniesta i Anna Ortiz
Miejsce ceremonii ślubnej. Foto: Twitter

Przyjęcie weselne odbyło się w restauracji “Mas de’n Ros”, w której świętowało ponad 700 osób! Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Iker Casillas z narzeczoną Sarą Carbonero, Gerard Pique z piosenkarką Shakirą, Lionel Messi, Frank Rijkaard,  Xavi Hernandez, Samuel Eto’o,  José Antonio Camacho i Vicente Del Bosque oraz trenerzy FC Barcelony.

Leo Messi, fotografiado por los aficionados que esperaban a las puertas del castillo. Foto: Twitter
Leo Messi sfotografowany przez fanów przed wejściem do zamku. Foto: Twitter

Tymczasem Panna Młoda – prowadzona do ślubu przez swojego ojca – miała na sobie piękną suknię ślubną projektu Teresa Helbig z dekoltem w kształcie litery V. Głównym dodatkiem był welon w stylu lat 20, zdobiony haftami i motywami kwiatowymi. Bukiet ślubny Anny Ortiz wykonany był z róż w odcieniach różu i wanilii.

Ces Fábregas tampoco quiso perderse el 'sí quiero' de Iniesta. Foto: Twitter
Ces Fábregas także nie przegapił ślubu Iniesty. Foto: Twitter

Menu ślubne było bardzo wytrawne, a pośród potraw znaleźć można było miedzy innymi: sałatkę z homarów, carpaccio z melona i sorbet cytrynowy z nasionami kakaowca.

Nie każdy jest tak sławnym piłkarze, ale każdy może sobie pozwolić na iście piłkarski ślub, o którym więcej przeczytasz tutaj.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji