Śliczny, zimowy ślub Magdy i Piotra oraz ich ślubne nietypowe auto – bulik w kolorach ziemi!

Ślub w listopadzie? Dlaczego nie. Przecież to nie pora roku, miejsce, godzina  jest najważniejsza, ale miłość łącząca dwoje ludzi. To właśnie ona góry przenosi, bo razem można wszystko znieść i przeżyć. Jednak nie każdy może jej doznać, jest to zbyt niezwykłe i wspaniałe doznanie. Dla prawdziwego uczucia nie istnieją żadne bariery. Ani kilometry, ani czas nie mogą zatrzymać kochające się osoby. Miłość wszystko może przezwyciężyć.

„ Miłość to uczucie, którego żądać nie można; jest darem, nie osiągnięciem.”

Magda i Piotrek są szczęściarzami, ponieważ w pośpiechu współczesnego życia odnaleźli siebie i obiecali sobie, że już na zawsze będą razem. Tak, to zdecydowanie niezwykła i pełna radości para. Razem wyglądają cudownie. Oboje uśmiechnięci i pełni życia, odważni i szlachetni.

Ona piękna brunetka i miłośniczka psów. Na ten dzień wybrała niesamowitą białą suknię o koronkowej górnej  i delikatnej dolnej części stroju. Śnieżnobiały kolor sukni sprawia, że wyróżnia się tutaj jej wspaniały kolor włosów, w które został wpięty długi, zwiewny welon.  On przystojny strażak, o ciepłym spojrzeniu. Zdecydował się wystąpić tego dnia w dwukolorowym garniturze, a do niego założył ciemną muchę.  Wszystko to sprawiło, że wyglądał znakomicie.

 Ślub odbył się w barokowym Kościele Świętego Jana Chrzciciela w Łosiowie, miejscowości między Opolem, a Wrocławiem. Natomiast zabawa, która trwała do białego rana miała miejsce w Dworku pod Lasem, około 30 kilometrów od miejscowości, gdzie odbył się ślub. We dworku przybyli mogli zakosztować niesamowitego tortu z szyszkami na szczycie. Najbardziej zaciekawione i niecierpliwe były małe łakomczuchy, które dzielnie oczekiwały swojego kawałka ciasta. Wspaniałym wyborem było wykorzystanie bardzo klimatycznego Party Bulika. Nie mogło zabraknąć zdjęć na jego tle, ponieważ prezentował się wspaniale! Najpiękniejszą pamiątką dla Młodych są zdjęcia wykonane przez niezawodnych: Annę i Piotra Dziwak. To oni uchwycili te wspaniałe sceny oraz towarzyszyli Nowożeńcom od samego początku do późnych godzin. Dzięki temu wykonali cudne zdjęcia, do których Magda i Piotrek będą mogli powrócić w każdej chwili.

Anna & Piotr Dziwak Photography

Anna & Piotr Dziwak Photography

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

P.P. Paulina i Piotr oraz ich wyjątkowy ślub i niezwykła sesja wśród wiatraków. Zobacz!
P.P. Paulina i Piotr oraz ich wyjątkowy ślub i niezwykła sesja wśród wiatraków. Zobacz!
Mówiąc o tej sesji należy wspomnieć o jej dwóch elementach- fotorelacji i sesji z wiatrakami w tle. Fotorelacja ze ślubu i wesela uderza wspaniałą energią. To jest po prostu niesamowite. Warto jest także wspomnieć o kolorystyce. Jest jasna, czysta, bardzo konkretna. Robi wrażenie.
Ania – polska piosenkarka, Michael – niemiecki siatkarz i ich wielka miłość! Zobacz ich ślub!
Ania – polska piosenkarka, Michael – niemiecki siatkarz i ich wielka miłość! Zobacz ich ślub!
Te fotografie prezentują się po prostu oszałamiająco. Mają w sobie wielką klasę, niewysłowioną lekkość i niezwykły szyk. To coś po prostu fenomenalnego. Uwagę zwracają czarno-białe zdjęcia. Prezentują się niczym kadry z pięknego filmu. Jest to piękna fotograficzna opowieść o wielkiej polsko-niemieckiej miłości.
Jasna, pełna światła sesja ślubna na Cyplu Helskim Magdy i Wojtka. Przepiękne!
Jasna, pełna światła sesja ślubna na Cyplu Helskim Magdy i Wojtka. Przepiękne!
Magda i Wojtek prezentują się w swoich ślubnych strojach bardzo elegancko jednak widać nutę nonszalancji. Głowę Magdy zdobi wianek a Wojtek dobrał kolorową muszkę w kwiaty, która idealnie komponuje się z wiankiem i bukietem ślubnym Magdy. Młodzi byli idealnie dobrani nawet pod kontem strojów.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji