• Magazyn
  • Śliczny, zimowy ślub Magdy i Piotra oraz ich ślubne nietypowe auto – bulik w kolorach ziemi!

Śliczny, zimowy ślub Magdy i Piotra oraz ich ślubne nietypowe auto – bulik w kolorach ziemi!

Nawet momentami zaczął padać śnieg więc można powiedzieć że trafił się zimowy ślub, o co często ciężko w świąteczno noworocznym okresie. Nie straszna im była temperatura, a uwierzcie nam na słowo, ta nie rozpieszczała.

  • Reportaże ślubne

Ślub w listopadzie? Dlaczego nie. Przecież to nie pora roku, miejsce, godzina  jest najważniejsza, ale miłość łącząca dwoje ludzi. To właśnie ona góry przenosi, bo razem można wszystko znieść i przeżyć. Jednak nie każdy może jej doznać, jest to zbyt niezwykłe i wspaniałe doznanie. Dla prawdziwego uczucia nie istnieją żadne bariery. Ani kilometry, ani czas nie mogą zatrzymać kochające się osoby. Miłość wszystko może przezwyciężyć.

„ Miłość to uczucie, którego żądać nie można; jest darem, nie osiągnięciem.”

Publikacja

Magda i Piotrek są szczęściarzami, ponieważ w pośpiechu współczesnego życia odnaleźli siebie i obiecali sobie, że już na zawsze będą razem. Tak, to zdecydowanie niezwykła i pełna radości para. Razem wyglądają cudownie. Oboje uśmiechnięci i pełni życia, odważni i szlachetni.

Ona piękna brunetka i miłośniczka psów. Na ten dzień wybrała niesamowitą białą suknię o koronkowej górnej  i delikatnej dolnej części stroju. Śnieżnobiały kolor sukni sprawia, że wyróżnia się tutaj jej wspaniały kolor włosów, w które został wpięty długi, zwiewny welon.  On przystojny strażak, o ciepłym spojrzeniu. Zdecydował się wystąpić tego dnia w dwukolorowym garniturze, a do niego założył ciemną muchę.  Wszystko to sprawiło, że wyglądał znakomicie.

 Ślub odbył się w barokowym Kościele Świętego Jana Chrzciciela w Łosiowie, miejscowości między Opolem, a Wrocławiem. Natomiast zabawa, która trwała do białego rana miała miejsce w Dworku pod Lasem, około 30 kilometrów od miejscowości, gdzie odbył się ślub. We dworku przybyli mogli zakosztować niesamowitego tortu z szyszkami na szczycie. Najbardziej zaciekawione i niecierpliwe były małe łakomczuchy, które dzielnie oczekiwały swojego kawałka ciasta. Wspaniałym wyborem było wykorzystanie bardzo klimatycznego Party Bulika. Nie mogło zabraknąć zdjęć na jego tle, ponieważ prezentował się wspaniale! Najpiękniejszą pamiątką dla Młodych są zdjęcia wykonane przez niezawodnych: Annę i Piotra Dziwak. To oni uchwycili te wspaniałe sceny oraz towarzyszyli Nowożeńcom od samego początku do późnych godzin. Dzięki temu wykonali cudne zdjęcia, do których Magda i Piotrek będą mogli powrócić w każdej chwili.

Anna & Piotr Dziwak Photography

Anna & Piotr Dziwak Photography

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dworek Pod Lasem Sale weselne
Party Bulik Auto do ślubu
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!