Śląskie Targi Weselne 04.11.2012 + KONKURS

Śląskie Targi Weselne są organizowane w nowoczesnej formie eventu w desinerskich wnętrzach głównego sponsora- Hotelu Angelo. Zwiedzający zapoznają się z pełną ofertą branży ślubnej i panującymi w niej najnowszymi trendami. Uczestnicy targów zobaczą pokazy mody ślubnej firmy M & N BRIDAL, która jest partnerem targów obok Film-wesele.pl, specjalizującego się w realizacji reportaży ze Ślubów. Występy zespołów muzycznych będzie można podziwiać w Restauracji na parterze od godz. 11.00 do 16.00.

O godz. 14.00 i 17.00 na sali głównej na I piętrze odbędzie się koncert zespołu THE CHANCE, finalisty programu X-FACTOR Aby wziąć udział w koncercie wystarczą wejściówki na targi, które będą sprzedawana w cenie 10 zł. oraz kliknąć „lubię to” na Facebooku. Dla Narzeczonych, którzy polubią nasz profil Facebooka i będą obecni na targach podczas losowania przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są prezenty od firm m.in. 1000 zł. rabatu na usługi firmy Uroczyste dekoracje.

Śląskie Targi Weselne

Program Targów Weselnych:

10.00 otwarcie i prezentacja firm
11.00 występ zespółu BACK GROUP
12.00 pokazy mody ślubnej firmy M & N BRIDAL
13.00 prezentacja DJ w Jazz Bar
14.00 koncert The Chance cz.1
15.00 występ zespółu Czarne Charaktery
17.00 koncert The Chance cz.2

Więcej informacji na stronie: www.targi-wesele.pl 

UWAGA, KONKURS!!!

Organizator przeznaczył 5 podwójnych wejściówek na targi dla czytelników Zankyou! Aby zdobyć darmowy bilet należy odpowiedzieć na pytanie: które miejsce zajął zespół The Chance w ostatniej edycji X Factor i polubić Zankyou na FB! Poprawne odpowiedzi należy wysyłać na adres: biuro@targi-wesele.pl. W temacie wpiszcie “konkurs Zankyou”.

O zwycięzcach zdecyduje losowanie.

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji