Sesję zrobiła sobie Para Młoda…sama. Styl retro, antyki po babci i flirt z aparatem. Piękna!

Jeżeli chodzi o tematykę ślubną, to można wyróżnić wiele dominujących stylów. Jednym z nich, chyba ważniejszym, jest styl retro. Nic nie prezentuje się tak pięknie jak on. Dzisiaj mamy dla Was sesję utrzymaną właśnie w tej stylistyce. A co najważniejsze- Panna Młoda sama wykonała te zdjęcia. Chcecie się przekonać jak jej to wyszło? To nie możecie przegapić tej galerii. Na pewno się zachwycicie!

 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment

Para Młoda zdecydowała się na stylizacje utrzymane w estetyce retro. Szczególną uwagę zwraca to, jak prezentowała się Panna Młoda. Jej kreacja była dopasowana, subtelnie podkreśliła linię sylwetki. Uwagę zwracały koronkowe wykończenia. Koronka to niewątpliwie bardzo ślubny materiał.

 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment

I trzeba przyznać, że znakomicie wywiązuje się ze swojego zadania. Cała kreacja Panny Młodej prezentowała się świetnie. Bardzo elegancko. Panna Młoda zadbała również o dodatki. Cudownie prezentowała się opaska, na którą się zdecydowała. Dodawała szyku! Całość wyglądała cudownie! Bardzo w stylu retro. Warto również zwrócić uwagę na to, w jaki sposób była umalowana. Makijaż jest czymś, co jest niezbędne w udanej stylizacji. I tak też było w tym przypadku. Ta czerwona szminka była przysłowiową kropką nad i. Pan Młody zdecydował się na klasyczny garnitur. Trzeba przyznać, że był to świetny wybór. A muszka, którą wybrał była przysłowiową kropką nad i.

 Uchwycić moment
Uchwycić moment

Podczas swojej sesji ślubnej nie musisz korzystać z usług profesjonalnego fotografa. Lubisz robić zdjęcia i masz poczucie, że naprawdę wiesz, jak to się robi? To może zdecydujesz się samodzielnie wykonać tę sesję? Pamiątka będzie tym bardziej wspaniała. A przykład tej Pary pokazuje, że jak najbardziej można tego dokonać- i to ze świetnym efektem. Odwagi! Trzymamy za Ciebie kciuki!

 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment

W tej sesji użyto wielu rekwizytów. W końcu klimat retro trzeba było w jakiś sposób uzyskać. I tu się udało tego dokonać w mistrzowski wręcz sposób. Pięknie prezentuje się kanapa w szmaragdowym kolorze. Takie dodatki zawsze wyglądają pięknie. Uwagę zwraca to, w jaki sposób zostały skomponowane kolory. Tworzą prawdziwie spójną całość. Nie sposób nie wspomnieć o kolorystyce, jaką reprezentują te zdjęcia. Jest ona z jednej strony nasycona, a z drugiej strony bardzo wyważona. Coś niemożliwego do osiągnięcia, a tu się udało. Mistrzostwo fotograficzne w połączeniu z wielkim wyczuciem piękna i koloru dały efekt najpiękniejszy z możliwych.

 Uchwycić moment
Uchwycić moment
 Uchwycić moment
Uchwycić moment

Styl retro jest dość wymagającą estetyką. Aby uzyskać ten klimat, należy wykorzystać rekwizyty. Tak też było w tym przypadku. Ale ta Para miała skąd czerpać- wykorzystali antyki bo babci. I trzeba przyznać, że było to wspaniałe rozwiązanie. Te wszystkie elementy prezentowały sięwspaniale. Całość dała bardzo elegancki efekt. Czegoś takiego nie spotyka się codziennie. Cała ta sesja jest bardzo spójna- stroje Pary Młodej, użyte rekwizyty, wykorzystane kolory. To wszystko w połączeniu tworzy doskonałą kompozycję. Całość jest niezwykle stylowa i wytworna.To coś wspaniałego.

Oprawa fotograficzna: Uchwycić moment

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (6)

Anna
14/10/2016

hmm, widać że zabrakło fachowej ręki. Stylizacja super, modele też ale czemu sami nie gotowali sobie na weselu i nie szyli sami garnituru i sukienki? (choć kto wie, może to też robili, w sumie nikt im nie zabroni…) sesja DIY jest ok jako taka wariacja, odmiana od utartego schematu – że zdjęcia robi trzecia osoba – ale pamiątką jaką powinni mieć, na jaką zasługują to to nie jest….

Komentuj
Łukasz
14/10/2016

Sesja ma potencjał ale faktycznie brakuje czegoś sądzę, że osoby trzeciej. Miejmy nadzieję, ze Pani fotograf wykorzysta ten motyw do sesji z jakąś para młodą

Komentuj
Zuzanna
14/10/2016

Piekna sesja. Wszystko zagrało idealnie. Para młoda zdecydowala sie na odwazny krok dzieki któremu mają niepowtarzalną pamiątkę i na pewno wiele satysfakcji z pracy jaką na pewno oboje wykonali. Uwazam że decyzja o braku wspomnianej w innyych komentarzach \”osoby trzeciej\” była trafiona czego efektem są prezentowane fotografie. Jak dla mnie Państwo młodzi skutecznie złamali zasadę udzialu w sesji ślubnej calego sztabu ludzi (w tym czasami 2 fotografów i 3 asystentów). BRAWO!!

Komentuj
Adrian
15/10/2016

To czy sie komuś podoba czy nie nie ważne bo chodzi o to by im się podobało a skoro tak się ustawiają kadrze i tak pozują to tego chcą . Pochwały za znoszenie tych gratów na łąkę 🙂 no chyba że to gotowe miejsce do masówki foto .

Komentuj
A.
16/10/2016

Nic szczególnego. Stylizacja – tak. Ale sama sesja zrobiona mało porządnie, obróbka trochę infantylna. Jedyny plus za pomysł, bo owszem – sesja z samowyzwalacza to coś zupełnie nowego. Pojawia się jednak pytanie czy innowacyjność pomysłu obroni słabe zdjęcia? Moim zdaniem nie. Zresztą na fanpage inne sesji czy reportaże też najmocniejsze nie są. Na siłę szukanie rozgłosu dla twórczości raczej przeciętnej. Jestem na nie.

Komentuj
M&G
20/10/2016

Byłam klientką Dagmary robiła nam zdjęcia w lipcu na ślubie i wyszły pięknie. Gratuluję publikacji, zdjęcia są wyjątkowe, powinno się zwrócić uwagę na to, że zrobiła je sama i to jest super. Ja to traktuję jako fajną inspirację dla przyszłych par młodych, którzy mogą taki motyw wykorzystać- wynieść gdzieś stare meble w plener i zaprosić fotografa do współpracy 😉 A tu niepotrzebna burza, że zdjęcia są do kitu.

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji