• Magazyn
  • Sesje narzeczeńskie przed ślubem - doskonały pomysł dla przyszłych małżonków!

Sesje narzeczeńskie przed ślubem - doskonały pomysł dla przyszłych małżonków!

  • Organizacja

Ślub to bardzo ważne wydarzenie. Chyba każdy czuje podekscytowanie czy dreszczyk emocji na myśl, że już wkrótce sam będzie brał udział w tak istotnym i pięknym wydarzeniu. Zanim jednak staniecie się Panią i Panem Małżonkami z gromadką dzieci i bagażem obowiązków warto pomyśleć o uwiecznieniu stanu jakim jest Narzeczeństwo.

zapiszDowiedz się więcej “Foto: No To Cyk”
Foto: No To Cyk
Publikacja

Ten wspaniały okres charakteryzuje się tym, że jesteś tylko Ty i Twoja Połówka. Wspaniale Wam się rozmawia, śpiewa, a nawet milczy. Ten czas, który spędzacie wspólnie na romantycznych spacerach, kolacjach przy świecach, wieczorach i wyjazdach we dwoje czy wspólnej realizacji pasji, jest wyjątkowy i warto go uwiecznić w fotograficznych kadrach.

zapisz
Foto: Maciej Dworzański

Wcale nie będę zaskoczona jeśli ktoś zapyta: „po co?”. Powodów jest całe mnóstwo. Każdy z nas jest inny i zupełnie inne rzeczy mają dla nas wartość. Dlatego nie mówmy o powodach, bo naprawdę można je wymieniać w nieskończoność, a o korzyściach jakie wyciągniemy z tego doświadczenia.

Co warto wziąć pod uwagę?

Po pierwsze dzięki takiej sesji będziemy mieć fantastyczną pamiątkę, której nic nie zastąpi. Po wtóre zdjęcia możemy wykorzystać do zaproszeń ślubnych czy podziękowań dla gości weselnych. Jest to także doskonała okazja do sprawdzenia siebie i oceny jak się czujemy przed obiektywem po to, aby w czasie zdjęć ślubnych móc swobodnie pozować. Oswojenie się z sytuacjami w których nie często mamy okazję brać udział to bardzo ważna sprawa. Wiedzcie, że aparat jest bezlitosny i rejestruje wszystko – napięcie, stres i nerwy. Jednak możemy tego uniknąć wykorzystując do tego celu zdjęcia z profesjonalnym fotografem. Potraktujcie to jako ćwiczenie, które już wkrótce może okazać się bardzo przydatnym doświadczeniem.

zapisz
Foto: Adam Wita Film

Mimo wszystko na pewno same ćwiczenia nie wystarczą. Wcale nie dlatego, że ktoś nie potrafi zrobić takiej czy innej miny, ale z powodu dobrego samopoczucia. To jak będziemy się czuli odgrywa bardzo ważną rolę. Na pewno powinniśmy dołożyć wszelkich starań, abyśmy na zdjęciach wyszli jak najkorzystniej. Istotną kwestią wpływającą na nasz wygląd i samopoczucie jest to być wyspani, najedzeni i dobrze przygotowani do tego co sobie zaplanowaliśmy. Niemniej jednak znaczącą rolę odgrywa fotograf, którego z pewnością będziecie oceniać pod kątem efektów jego pracy, sposobu bycia, zachowania, ale też i tego jak się czuliście w czasie sesji zdjęciowej. Istotne jest to, aby móc się trochę poznać i prowadzić swobodne rozmowy, które pomagają rozluźnić się w czasie zdjęć. Dobry kontakt sprzyja zarówno atmosferze jak i powstającym kadrom. Jeśli osoba, która robiła nam zdjęcia w naszym odczuciu sprawdziła się, spełniła nasze oczekiwania i do tego ją polubiliśmy to jest to dla nas wspaniała wiadomość. Wiemy już jak wygląda praca z profesjonalnym fotografem. Jesteśmy zadowoleni z usługi, wspaniale spędziliśmy czas, a dodatkowo mamy ułatwione zadanie przy wyborze fotografa na Ślub i wesele.

zapisz
Foto: Anna Suchocka
zapiszDowiedz się więcej “Foto: No To Cyk”
Foto: No To Cyk

A Wy co myślicie o sesji narzeczeńskiej?

Autorka tekstu: Joanna Mieczkowska, Studio NO TO CYK

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!