Sesje narzeczeńskie przed ślubem - doskonały pomysł dla przyszłych małżonków!

Ślub to bardzo ważne wydarzenie. Chyba każdy czuje podekscytowanie czy dreszczyk emocji na myśl, że już wkrótce sam będzie brał udział w tak istotnym i pięknym wydarzeniu. Zanim jednak staniecie się Panią i Panem Małżonkami z gromadką dzieci i bagażem obowiązków warto pomyśleć o uwiecznieniu stanu jakim jest Narzeczeństwo.

Dowiedz się więcej “Foto: No To Cyk”
Foto: No To Cyk

Ten wspaniały okres charakteryzuje się tym, że jesteś tylko Ty i Twoja Połówka. Wspaniale Wam się rozmawia, śpiewa, a nawet milczy. Ten czas, który spędzacie wspólnie na romantycznych spacerach, kolacjach przy świecach, wieczorach i wyjazdach we dwoje czy wspólnej realizacji pasji, jest wyjątkowy i warto go uwiecznić w fotograficznych kadrach.

Foto: Maciej Dworzański

Wcale nie będę zaskoczona jeśli ktoś zapyta: „po co?”. Powodów jest całe mnóstwo. Każdy z nas jest inny i zupełnie inne rzeczy mają dla nas wartość. Dlatego nie mówmy o powodach, bo naprawdę można je wymieniać w nieskończoność, a o korzyściach jakie wyciągniemy z tego doświadczenia.

Co warto wziąć pod uwagę?

Po pierwsze dzięki takiej sesji będziemy mieć fantastyczną pamiątkę, której nic nie zastąpi. Po wtóre zdjęcia możemy wykorzystać do zaproszeń ślubnych czy podziękowań dla gości weselnych. Jest to także doskonała okazja do sprawdzenia siebie i oceny jak się czujemy przed obiektywem po to, aby w czasie zdjęć ślubnych móc swobodnie pozować. Oswojenie się z sytuacjami w których nie często mamy okazję brać udział to bardzo ważna sprawa. Wiedzcie, że aparat jest bezlitosny i rejestruje wszystko – napięcie, stres i nerwy. Jednak możemy tego uniknąć wykorzystując do tego celu zdjęcia z profesjonalnym fotografem. Potraktujcie to jako ćwiczenie, które już wkrótce może okazać się bardzo przydatnym doświadczeniem.

Foto: Adam Wita Film

Mimo wszystko na pewno same ćwiczenia nie wystarczą. Wcale nie dlatego, że ktoś nie potrafi zrobić takiej czy innej miny, ale z powodu dobrego samopoczucia. To jak będziemy się czuli odgrywa bardzo ważną rolę. Na pewno powinniśmy dołożyć wszelkich starań, abyśmy na zdjęciach wyszli jak najkorzystniej. Istotną kwestią wpływającą na nasz wygląd i samopoczucie jest to być wyspani, najedzeni i dobrze przygotowani do tego co sobie zaplanowaliśmy. Niemniej jednak znaczącą rolę odgrywa fotograf, którego z pewnością będziecie oceniać pod kątem efektów jego pracy, sposobu bycia, zachowania, ale też i tego jak się czuliście w czasie sesji zdjęciowej. Istotne jest to, aby móc się trochę poznać i prowadzić swobodne rozmowy, które pomagają rozluźnić się w czasie zdjęć. Dobry kontakt sprzyja zarówno atmosferze jak i powstającym kadrom. Jeśli osoba, która robiła nam zdjęcia w naszym odczuciu sprawdziła się, spełniła nasze oczekiwania i do tego ją polubiliśmy to jest to dla nas wspaniała wiadomość. Wiemy już jak wygląda praca z profesjonalnym fotografem. Jesteśmy zadowoleni z usługi, wspaniale spędziliśmy czas, a dodatkowo mamy ułatwione zadanie przy wyborze fotografa na Ślub i wesele.

Foto: Anna Suchocka
Dowiedz się więcej “Foto: No To Cyk”
Foto: No To Cyk

A Wy co myślicie o sesji narzeczeńskiej?

Autorka tekstu: Joanna Mieczkowska, Studio NO TO CYK

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak być idealnym gościem weselnym? Garść porad!
Jak być idealnym gościem weselnym? Garść porad!
Nie przegap ich!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Będziesz gościem w przyszłym roku na weselu? Sprawdź najnowsze trendy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji