Sesja ślubna ze zwierzakiem!

 

Tak jest! Chciałabym was zachęcić do zdjęć ślubnych z pupilami. Nie bójcie się wziąć swojego ukochanego sierściucha na plener ślubny.

 

sesja ślubna z psem
Fot. asiah.pl

Zwierzęta są bardzo trudnymi modelami, ale jak uda się złapać ten odpowiedni kadr- zdjęcia są niepowtarzalne.  Mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną, iż poniższe zdjęcie z kotem na ślubie jest niesamowite!

Fot. sluzenko.com

Zdjęcia Pary Młodej i ich zwierzaka często są bardzo zabawne.

Jeśli macie jeszcze inne plany plenerowe, zróbcie najpierw kilka ujęć z pupilem, odstawcie go do domu i ruszajcie dalej!

Źródło: kolekcja sukien ślubnych Sincerity 2012
Fot. asiah.pl

Najlepiej wcześniej wszystko zorganizować, by zaoszczędzić zwierzakowi stresu. Wybierzcie miejsca, które już zna lub te oddalone o 5-10min jazdy od miejsca zamieszkania.

Pamiętajcie o wodzie i misce gdy jest ciepło, warto wziąć ze sobą również ulubioną zabawkę lub smakołyk 🙂

Fot. asiah.pl

Jeśli wasz kot nigdy nie chodził na szelkach, to na pewno nie zacznie paradować w nich specjalnie pozując do zdjęć. Wtedy lepiej zrobić kilka ujęć w domu.

Fot. dobrafotografiaslubna.pl

Moja kotka, mimo że często spaceruje na szelkach ,tak się zestresowała, że co chwilę chowała się pod suknię. Bardzo lubię moje zdjęcia plenerowe z kotem.

Fot. grabek.pl
sesja ślubna z kotem
Fot. grabek.pl

 

Podobają wam się zdjęcia z pleneru ze zwierzakami? Ciekawa jestem ile z was zdecydowałoby się na taką sesję 🙂Każdy ślub powinien być inny i wyjątkowy na swój sposób. Zapraszam na mojego bloga Inspiracje ślubne
– Monika

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Fotografowie są niezwykle ważni podczas ślubów, ze względu na to, że to oni są odpowiedzialni za uchwycenie tego pięknego dnia i przemienie go w wizualne dzieło sztuki. Dzięki nim wspomnienia pozostaną z Wami oraz Waszymi bliskimi na długie lata.
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Wspaniali twórcy zdjęć ślubnych z Krakowa! Zapraszamy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji