Sesja ślubna ze zwierzakiem!

 

Tak jest! Chciałabym was zachęcić do zdjęć ślubnych z pupilami. Nie bójcie się wziąć swojego ukochanego sierściucha na plener ślubny.

 

sesja ślubna z psem
Fot. asiah.pl

Zwierzęta są bardzo trudnymi modelami, ale jak uda się złapać ten odpowiedni kadr- zdjęcia są niepowtarzalne.  Mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną, iż poniższe zdjęcie z kotem na ślubie jest niesamowite!

Fot. sluzenko.com

Zdjęcia Pary Młodej i ich zwierzaka często są bardzo zabawne.

Jeśli macie jeszcze inne plany plenerowe, zróbcie najpierw kilka ujęć z pupilem, odstawcie go do domu i ruszajcie dalej!

Źródło: kolekcja sukien ślubnych Sincerity 2012
Fot. asiah.pl

Najlepiej wcześniej wszystko zorganizować, by zaoszczędzić zwierzakowi stresu. Wybierzcie miejsca, które już zna lub te oddalone o 5-10min jazdy od miejsca zamieszkania.

Pamiętajcie o wodzie i misce gdy jest ciepło, warto wziąć ze sobą również ulubioną zabawkę lub smakołyk 🙂

Fot. asiah.pl

Jeśli wasz kot nigdy nie chodził na szelkach, to na pewno nie zacznie paradować w nich specjalnie pozując do zdjęć. Wtedy lepiej zrobić kilka ujęć w domu.

Fot. dobrafotografiaslubna.pl

Moja kotka, mimo że często spaceruje na szelkach ,tak się zestresowała, że co chwilę chowała się pod suknię. Bardzo lubię moje zdjęcia plenerowe z kotem.

Fot. grabek.pl
sesja ślubna z kotem
Fot. grabek.pl

 

Podobają wam się zdjęcia z pleneru ze zwierzakami? Ciekawa jestem ile z was zdecydowałoby się na taką sesję 🙂Każdy ślub powinien być inny i wyjątkowy na swój sposób. Zapraszam na mojego bloga Inspiracje ślubne
– Monika

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji