Szalona sesja ślubna: Młoda Para w wodzie!

Sesja ślubna w wodzie może się zakończyć pobrudzeniem sukni ślubnej i garnituru czy rozmazanym makijażem, ale wspomnienia z takiej sesji są bezcenne, a zdjęcia zanurzonej pary młodej wyglądają wyjątkowo.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Lato
zapisz
Sesja ślubna w basenie. Fot. Eric Velado
Publikacja

Pisaliśmy już o fotograficznej sesji ślubnej na plaży, ale mamy też kilka ciekawych pomysłów, dla Młodych Par, które chcą zachować naprawdę szalone i zmysłowe fotografie! Sesja ślubna w wodzie może się zakończyć pobrudzeniem sukni ślubnej i garnituru czy rozmazanym makijażem, ale wspomnienia z takiej sesji są bezcenne, a zdjęcia zanurzonej Pary Młodej wyglądają wyjątkowo.

Prezentując zdjęcia z sesji w wodzie chcemy Was przekonać, że warto dać się nieco pobrudzić, bo efekt jest wyjątkowy! Tylko spójrzcie.

zapisz
Fot. Kamil Borkiewicz
zapisz
fot. Sergiusz Pęczek, Manufaktura Fotografii

 

zapisz
Fot. Jerzy Muszyński
zapiszpara młoda pod wodą
Fot. Bodalicious

Fot. Łukasz Majer

 

zapisz
Fot. Kamil Borkiewicz

 

zapisz
Fot. Jerzy Muszyński

 

zapisz
Fot. Rafał Podstawny

Sesja w wodzie to nie tylko fotografię ‘pod wodą’, ale również w jej otoczeniu. Możecie wykorzystać krajobraz Waszej okolicy. Jeżeli mieszkacie w Gdańsku, sesja ślubna na plaży to doskonały pomysł. Goście weselni, którzy przybędą z centralnej Polski z pewnością będą Wam zazdrościć. Co powiecie na jezioro? Według mnie romantyczny krajobraz będzie strzałem w dziesiątkę! Wyobraźcie sobie tylko zdjęcie przedstawiające Parę Młodą w łódce na środku jeziora z widokiem na zachodzące słońce. Czyż nie brzmi wspaniale?

zapisz
Fot. Kamil Borkiewicz

 

zapisz
Fot. Jerzy Muszyński

 

zapisz
Fot. Kamil Borkiewicz

 

zapisz
Fot. Jerzy Muszyński

Sesja zdjęciowa w wodzie to bez wątpienia wielkie wyznanie. Nie każda Para Młoda się na to zdecyduje. Jednak taka szalona sesja  gwarantuje fotografie pełne emocji i mnóstwo wspomnień! Pamiętajcie, suknie ślubną zawsze można wyprać, makijaż poprawić. Fotograf nie pozwoli Wam wyglądać źle na zdjęciach. Natomiast, album ślubny jest najważniejszą pamiątką ślubną dokumentującą Wasz dzień. Obok zdjęć przedstawiających ceremonię ślubną i przyjęcie weselne, znajdą się w nim również fotografie z pleneru. Warto dodać do albumu ślubnego oryginalne fotografię, które zaskoczą Wasze wnuki, czyż nie? Po latach powiedzą “Ale Ty byłaś szalona babciu!” Wybór należy do Was!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!