Szalona sesja ślubna: Młoda Para w wodzie!

Sesja ślubna w basenie. Fot. Eric Velado

Pisaliśmy już o fotograficznej sesji ślubnej na plaży, ale mamy też kilka ciekawych pomysłów, dla Młodych Par, które chcą zachować naprawdę szalone i zmysłowe fotografie! Sesja ślubna w wodzie może się zakończyć pobrudzeniem sukni ślubnej i garnituru czy rozmazanym makijażem, ale wspomnienia z takiej sesji są bezcenne, a zdjęcia zanurzonej Pary Młodej wyglądają wyjątkowo.

Prezentując zdjęcia z sesji w wodzie chcemy Was przekonać, że warto dać się nieco pobrudzić, bo efekt jest wyjątkowy! Tylko spójrzcie.

Fot. Kamil Borkiewicz
fot. Sergiusz Pęczek, Manufaktura Fotografii

 

Fot. Jerzy Muszyński
para młoda pod wodą
Fot. Bodalicious

Fot. Łukasz Majer

 

Fot. Kamil Borkiewicz

 

Fot. Jerzy Muszyński

 

Fot. Rafał Podstawny

Sesja w wodzie to nie tylko fotografię ‘pod wodą’, ale również w jej otoczeniu. Możecie wykorzystać krajobraz Waszej okolicy. Jeżeli mieszkacie w Gdańsku, sesja ślubna na plaży to doskonały pomysł. Goście weselni, którzy przybędą z centralnej Polski z pewnością będą Wam zazdrościć. Co powiecie na jezioro? Według mnie romantyczny krajobraz będzie strzałem w dziesiątkę! Wyobraźcie sobie tylko zdjęcie przedstawiające Parę Młodą w łódce na środku jeziora z widokiem na zachodzące słońce. Czyż nie brzmi wspaniale?

Fot. Kamil Borkiewicz

 

Fot. Jerzy Muszyński

 

Fot. Kamil Borkiewicz

 

Fot. Jerzy Muszyński

Sesja zdjęciowa w wodzie to bez wątpienia wielkie wyznanie. Nie każda Para Młoda się na to zdecyduje. Jednak taka szalona sesja  gwarantuje fotografie pełne emocji i mnóstwo wspomnień! Pamiętajcie, suknie ślubną zawsze można wyprać, makijaż poprawić. Fotograf nie pozwoli Wam wyglądać źle na zdjęciach. Natomiast, album ślubny jest najważniejszą pamiątką ślubną dokumentującą Wasz dzień. Obok zdjęć przedstawiających ceremonię ślubną i przyjęcie weselne, znajdą się w nim również fotografie z pleneru. Warto dodać do albumu ślubnego oryginalne fotografię, które zaskoczą Wasze wnuki, czyż nie? Po latach powiedzą “Ale Ty byłaś szalona babciu!” Wybór należy do Was!

Skomentuj artykuł

Jak udekorować ścianę za parą młodą na sali weselnej? 8 pomysłów
Jak udekorować ścianę za parą młodą na sali weselnej? 8 pomysłów
Wystrój ściany za młodą parą - jak udekorować ścianę na sali weselnej? 8 propozycji ślubnych w Magazynie Zankyou
Para Młoda z dzieckiem - zobaczcie jaka jest rola niani weselnej!
Para Młoda z dzieckiem - zobaczcie jaka jest rola niani weselnej!
Para Młoda z dzieckiem - jak zaplanować ten ważny dzień gdy mamy male dziecko? Kto może nam w tym pomóc, by nie obarczać świadkowej lub babci?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji