Sesja ślubna w Tatrach z… cennikiem! Sprawdź zmiany.

“Chodzi o to, by to zjawisko nie wymknęło się spod kontroli i o pewną partycypację” – mówi dyrektor TPN Szymon Ziobrowski. Tak decyzję argumentuje sam dyrektor Tatrzeńskiego Parku. Cena za jednorazową sesję, to 150 zł,  zaś istnieje możliwość wykupu abonamentu na 12 miesięcy w cenie 1500 zł. 

Anna Dedo
Anna Dedo

Dyrektor dodaje, że opłaty zostały wprowadzone, aby móc zadbrać o park , z którego korzysta tysiące Par rocznie. Sesja ślubna, sesja narzeczeńska w otoczeniu Tatr, to niesamowita pamiątka. Szczyty gór robią niezwykłe wrażenie w towarzystwie Panny Młodej w śnieżnobiałej sukni oraz Pana Młodego w eleganckim smokingu. Latem, zimą, jesienią czy wiosną zawsze jest dobra pora, aby wybrać się w Tatry i wykonać niezapomnane zdjęcia!

Nie każdy wie o dodatkowej opłacie za sesję w Tatrach. Zdarzało się tak, że kilka Par wraz z nową drogą małżeńską rozpoczęło z mandatem. W efekcie koszta opłat za sesję w górach odczują Pary, ponieważ ceny za usługi fotograficzne wzrosną, ze wzgledu na opłaty.

Sesja w górach na terenie Parku Narodowego, to także pomocja danego miejsca. Zdjęcia uwieczniają miejsca i tym zachęcają do przyjazdu i skorzytania z rozkoszowania się górskimi krajobrazami i czystym powietrzem. Od wprodzenia zasady opłat za sesję za ślub w górach opłatę uiszczyło 7 Par, zaś za sesję 5.

Jak widzimy tatarzński planer ma swoją cenę, zaś zdjęcia wykonane są tak piękne, że są absolutnie bezcenne!

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

Łukasz
02/06/2016

Ja doszedłem do wniosku, iż od wprowadzenia opłat zapraszam wszystkie pary na Słowację… Zawsze ceniłem nasze Tatry ale to już jest przesada

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji