• Magazyn
  • Sesja ślubna w Tatrach z... cennikiem! Sprawdź zmiany.

Sesja ślubna w Tatrach z... cennikiem! Sprawdź zmiany.

150 zł za jednorazową sesję i 1500 zł za abonament, a co więcej wiemy o nowościach spod Tatr? Przeczytaj.

  • Po ślubie
  • Rada

“Chodzi o to, by to zjawisko nie wymknęło się spod kontroli i o pewną partycypację” – mówi dyrektor TPN Szymon Ziobrowski. Tak decyzję argumentuje sam dyrektor Tatrzeńskiego Parku. Cena za jednorazową sesję, to 150 zł,  zaś istnieje możliwość wykupu abonamentu na 12 miesięcy w cenie 1500 zł. 

zapiszAnna Dedo
Anna Dedo
Publikacja

Dyrektor dodaje, że opłaty zostały wprowadzone, aby móc zadbrać o park , z którego korzysta tysiące Par rocznie. Sesja ślubna, sesja narzeczeńska w otoczeniu Tatr, to niesamowita pamiątka. Szczyty gór robią niezwykłe wrażenie w towarzystwie Panny Młodej w śnieżnobiałej sukni oraz Pana Młodego w eleganckim smokingu. Latem, zimą, jesienią czy wiosną zawsze jest dobra pora, aby wybrać się w Tatry i wykonać niezapomnane zdjęcia!

Nie każdy wie o dodatkowej opłacie za sesję w Tatrach. Zdarzało się tak, że kilka Par wraz z nową drogą małżeńską rozpoczęło z mandatem. W efekcie koszta opłat za sesję w górach odczują Pary, ponieważ ceny za usługi fotograficzne wzrosną, ze wzgledu na opłaty.

Sesja w górach na terenie Parku Narodowego, to także pomocja danego miejsca. Zdjęcia uwieczniają miejsca i tym zachęcają do przyjazdu i skorzytania z rozkoszowania się górskimi krajobrazami i czystym powietrzem. Od wprodzenia zasady opłat za sesję za ślub w górach opłatę uiszczyło 7 Par, zaś za sesję 5.

Jak widzimy tatarzński planer ma swoją cenę, zaś zdjęcia wykonane są tak piękne, że są absolutnie bezcenne!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Anna Dedo Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!