Sesja ślubna w Tatrach z... cennikiem! Sprawdź zmiany.

“Chodzi o to, by to zjawisko nie wymknęło się spod kontroli i o pewną partycypację” – mówi dyrektor TPN Szymon Ziobrowski. Tak decyzję argumentuje sam dyrektor Tatrzeńskiego Parku. Cena za jednorazową sesję, to 150 zł,  zaś istnieje możliwość wykupu abonamentu na 12 miesięcy w cenie 1500 zł. 

Anna Dedo
Anna Dedo

Dyrektor dodaje, że opłaty zostały wprowadzone, aby móc zadbrać o park , z którego korzysta tysiące Par rocznie. Sesja ślubna, sesja narzeczeńska w otoczeniu Tatr, to niesamowita pamiątka. Szczyty gór robią niezwykłe wrażenie w towarzystwie Panny Młodej w śnieżnobiałej sukni oraz Pana Młodego w eleganckim smokingu. Latem, zimą, jesienią czy wiosną zawsze jest dobra pora, aby wybrać się w Tatry i wykonać niezapomnane zdjęcia!

Nie każdy wie o dodatkowej opłacie za sesję w Tatrach. Zdarzało się tak, że kilka Par wraz z nową drogą małżeńską rozpoczęło z mandatem. W efekcie koszta opłat za sesję w górach odczują Pary, ponieważ ceny za usługi fotograficzne wzrosną, ze wzgledu na opłaty.

Sesja w górach na terenie Parku Narodowego, to także pomocja danego miejsca. Zdjęcia uwieczniają miejsca i tym zachęcają do przyjazdu i skorzytania z rozkoszowania się górskimi krajobrazami i czystym powietrzem. Od wprodzenia zasady opłat za sesję za ślub w górach opłatę uiszczyło 7 Par, zaś za sesję 5.

Jak widzimy tatarzński planer ma swoją cenę, zaś zdjęcia wykonane są tak piękne, że są absolutnie bezcenne!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Grzegorz Ciepiel
Jak zorganizować sesję ślubną za granicą?
Sesja ślubna to wspaniała pamiątka, na którą decydują się niemalże wszystkie Pary Młode. Nowożeńcy dokładają wszelkich starań, aby była ona naprawdę wyjątkowa.
Stylizowana sesja ślubna pełna kolorów folkowa sesja ślubna!
Stylizowana sesja ślubna pełna kolorów folkowa sesja ślubna!
Podlaskie wzory ludowe nie są powszechnie znane i w związku tym wykorzystano kurpiowskie wzory, które są coraz częściej wykorzystywane podczas folkowych przyjęć weselnych.
Sesja narzeczeńska Sylwii i Marcina w Sopocie. Tło i szum Bałtyku było najlepszym plenerem! Sprawdź jak wyszła!
Sesja narzeczeńska Sylwii i Marcina w Sopocie. Tło i szum Bałtyku było najlepszym plenerem! Sprawdź jak wyszła!
Sesja ma niepowtarzalny charakter. Lekkość i wyrazisty przekaz emocji to co dominuje na tych zdjęciach. Zdjęcia czarno białe są bardzo romantyczne. Zdjęcia kolorowe doskonale dokumentują nastrój Sylwii i Marcina.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji