Sesja narzeczeńska na filmie - zbędny dodatek, czy cenne wzbogacenie całości?

Film z sesji narzeczeńskiej- czy warto z tego korzystać? Odpowiedzi udziela kamerzysta ślubny z firmy Fotovidia.pl

  • Fotograf i kamerzysta

Czasami Pary, z którymi rozmawiamy przed podpisaniem umowy zadają mniej więcej tak sformułowane pytanie (jak w tytule). Ja z perspektywy operatora kamery, bardzo szybko odpowiadam twierdząco. Sam ożeniłem się 19 maja b.r. i nie ukrywam, że w swojej pamiątce filmowej bardzo chciałem wystąpić przed kamerą z Moniką w regularnych strojach, mniej oficjalnie, z większym dystansem do filmującej nas kamery.

zapiszsesja ślubna
Fot. Fotovidia.pl

Pracując z narzeczonymi nad sesją narzeczeńską zyskujemy przede wszystkim na tym, że poznajmy się kilka miesięcy przed ślubem, co pozwala nam zbliżyć się do siebie, żeby na końcu efekt współpracy był co najważniejsze prawdziwy. Mam na myśli jak najmniej pozowanych ujęć i to żeby Młoda Para czuła się ze mną swobodnie. W przypadku moim i Moniki (żona jest fotografem u nas w firmie) zdarzyło się nawet tak, że parę narzeczonych którzy ślub mają w sierpniu tego roku zaprosiliśmy na swoje wesele, więc potwierdza się to o czym pisałem wcześniej :).

zapiszfilmowanie na weselu
Fot. Fotovidia.pl

Ogromną zaletą sesji narzeczeńskich jest fakt, że w większości rejestruję je w innej porze roku niż data ślubu. Możecie sobie wyobrazić efekt końcowy, gdzie obok sesji poślubnej i reportażu w upalnym lecie pojawia się para jeszcze wtedy narzeczonych w jesiennym anturażu, lub robiąc “orzełka” na zasypanej śniegiem łące :).

zapisz
Fot. Fotovidia.pl

Sesja narzeczeńska wreszcie, to znakomita okazja do tego, aby opowiedzieć wzajemnie o sobie. Historie które najmilej wspominamy, dzień kiedy się poznaliśmy i jak się to stało, czy to kim dla siebie jesteśmy i jak wiele dla siebie znaczymy. Wszystko po to, żeby efekt końcowy był maksymalnie indywidualny, niepowtarzalny i aby po kilku latach, a czasami od razu wyciskał szczęśliwą łzę wzruszenia z oczu małżonków :).

Zobacz, jak wygląda film z sesji narzeczeńskiej.


blog slubny ZankyouAutor tekstu: Piotr Szczygieł
Zdjęcia: Monika Szczygieł

Fotograf i kamerzysta na wesele: FOTOVIDIA.PL


Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!