Sesja narzeczeńska na filmie - zbędny dodatek, czy cenne wzbogacenie całości?

Czasami Pary, z którymi rozmawiamy przed podpisaniem umowy zadają mniej więcej tak sformułowane pytanie (jak w tytule). Ja z perspektywy operatora kamery, bardzo szybko odpowiadam twierdząco. Sam ożeniłem się 19 maja b.r. i nie ukrywam, że w swojej pamiątce filmowej bardzo chciałem wystąpić przed kamerą z Moniką w regularnych strojach, mniej oficjalnie, z większym dystansem do filmującej nas kamery.

sesja ślubna
Fot. Fotovidia.pl

Pracując z narzeczonymi nad sesją narzeczeńską zyskujemy przede wszystkim na tym, że poznajmy się kilka miesięcy przed ślubem, co pozwala nam zbliżyć się do siebie, żeby na końcu efekt współpracy był co najważniejsze prawdziwy. Mam na myśli jak najmniej pozowanych ujęć i to żeby Młoda Para czuła się ze mną swobodnie. W przypadku moim i Moniki (żona jest fotografem u nas w firmie) zdarzyło się nawet tak, że parę narzeczonych którzy ślub mają w sierpniu tego roku zaprosiliśmy na swoje wesele, więc potwierdza się to o czym pisałem wcześniej :).

filmowanie na weselu
Fot. Fotovidia.pl

Ogromną zaletą sesji narzeczeńskich jest fakt, że w większości rejestruję je w innej porze roku niż data ślubu. Możecie sobie wyobrazić efekt końcowy, gdzie obok sesji poślubnej i reportażu w upalnym lecie pojawia się para jeszcze wtedy narzeczonych w jesiennym anturażu, lub robiąc “orzełka” na zasypanej śniegiem łące :).

Fot. Fotovidia.pl

Sesja narzeczeńska wreszcie, to znakomita okazja do tego, aby opowiedzieć wzajemnie o sobie. Historie które najmilej wspominamy, dzień kiedy się poznaliśmy i jak się to stało, czy to kim dla siebie jesteśmy i jak wiele dla siebie znaczymy. Wszystko po to, żeby efekt końcowy był maksymalnie indywidualny, niepowtarzalny i aby po kilku latach, a czasami od razu wyciskał szczęśliwą łzę wzruszenia z oczu małżonków :).

Zobacz, jak wygląda film z sesji narzeczeńskiej.


blog slubny ZankyouAutor tekstu: Piotr Szczygieł
Zdjęcia: Monika Szczygieł

Fotograf i kamerzysta na wesele: FOTOVIDIA.PL


Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Dobór męskiego garnituru ślubnego to sztuka. Zobacz jak ją zagrać doskonale!
Dobór męskiego garnituru ślubnego to sztuka. Zobacz jak ją zagrać doskonale!
Wystarczy, że wybierzesz jedną z trzech poniższych stylizacji.
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
7 pomysłów na oświadczyny w Walentynki. My Ci pomożemy!
7 pomysłów na oświadczyny w Walentynki. My Ci pomożemy!
Walentynki są chętnie wybieranym dniem na oświadczyny. Nic dziwnego- w tym dniu bardzo łatwo i przyjemnie przygotować można bardzo zaskakujące oświadczyny.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji