Nowa czerń, nowa biel... czyli elegancki róż na ślubie.

  • Style sukien

Pierwsze spotkanie z przyszłą panną młodą. Ala wyciąga swój genialny przedślubny organizer, zawierający każdy drobiazg, każdą myśl, tak aby nic nie mogło ich zaskoczyć przed ani w trakcie ślubu i wesela.

Publikacja

Jest tam oczywiście cała strona zatytułowana Bukiet ślubny. „Ma być różowy w odcieniach tej wstążeczki, tych świeczek i jeszcze tego płatka. A i jeszcze będą wisieć takie wycinane motyle. Różowe”.

zapisz
Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art

Bukiet pasował nawet do odcienia różowej szminki.

Ta panna młoda bynajmniej nie jest plastikową blondynką jakie zwykle kojarzyły się z kolorem różowym, przynajmniej do tej pory.

Obecnie w modzie róż nazywany jest druga czernią, a w modzie ślubnej drugą bielą.

Kolor ten ma wiele twarzy. W zależności od odcienia świetnie będą w nim wyglądać zarówno blondynki jak i brunetki. Przestał się on kojarzyć ze słodką małą dziewczynką, przekroczył granice wieku. Doskonale się zaprezentuje druhna w różowej sukience ( w niczym nie przypominającej różowej bezy), mama panny młodej w eleganckiej sukni, czy pan młody w pięknej bladoróżowej koszuli, ale także suknie ślubne są różowe nie tylko na wybiegach.

zapisz
Fot. Ela Barteczko

W tym sezonie królowała mięta ale delikatnie aczkolwiek skutecznie zaczął wypierać ją właśnie kolor różowy. Jego odcienie świetnie sprawdzają się jako ombre – cieniowane od pudrowego do mocnego amarantu.

Niezwykle eleganckie jest połączenie bladego różu z szarym lub srebrnym. Biel kartki, czerń druku, różowe i srebrne elementy ozdobne, np. wycinane kwiaty – doskonałe, sprawdzone połączenie.

zapisz
Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art
zapisz
Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art
zapisz
Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art

Bukiety, dekoracje i wszystkie ślubne dodatki w tym kolorze mogą być zarówno bardzo eleganckie, klasyczne jak i romantyczne, lekkie z dodatkiem choćby ciągle modnych papierowych motyli.

Róż może być oczywiście bardzo kiczowaty, ale ma on ogromny potencjał i stworzyć można z niego szykowną, niebanalną dekorację jak i całą oprawę ślubu i wesela.

zapisz
Fot. Ela Barteczko

Zobacz także: Różowy jako kolor przewodni ślubu i wesela.

Autor: Bogna Trętko, Paper Flower Art

Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Ela i Michał Barteczko Fotograf ślubny
Paper Flower Art Artykuły dekoracyjne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!