Nowa czerń, nowa biel... czyli elegancki róż na ślubie.

Pierwsze spotkanie z przyszłą panną młodą. Ala wyciąga swój genialny przedślubny organizer, zawierający każdy drobiazg, każdą myśl, tak aby nic nie mogło ich zaskoczyć przed ani w trakcie ślubu i wesela.

Jest tam oczywiście cała strona zatytułowana Bukiet ślubny. „Ma być różowy w odcieniach tej wstążeczki, tych świeczek i jeszcze tego płatka. A i jeszcze będą wisieć takie wycinane motyle. Różowe”.

Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art

Bukiet pasował nawet do odcienia różowej szminki.

Ta panna młoda bynajmniej nie jest plastikową blondynką jakie zwykle kojarzyły się z kolorem różowym, przynajmniej do tej pory.

Obecnie w modzie róż nazywany jest druga czernią, a w modzie ślubnej drugą bielą.

Kolor ten ma wiele twarzy. W zależności od odcienia świetnie będą w nim wyglądać zarówno blondynki jak i brunetki. Przestał się on kojarzyć ze słodką małą dziewczynką, przekroczył granice wieku. Doskonale się zaprezentuje druhna w różowej sukience ( w niczym nie przypominającej różowej bezy), mama panny młodej w eleganckiej sukni, czy pan młody w pięknej bladoróżowej koszuli, ale także suknie ślubne są różowe nie tylko na wybiegach.

Fot. Ela Barteczko

W tym sezonie królowała mięta ale delikatnie aczkolwiek skutecznie zaczął wypierać ją właśnie kolor różowy. Jego odcienie świetnie sprawdzają się jako ombre – cieniowane od pudrowego do mocnego amarantu.

Niezwykle eleganckie jest połączenie bladego różu z szarym lub srebrnym. Biel kartki, czerń druku, różowe i srebrne elementy ozdobne, np. wycinane kwiaty – doskonałe, sprawdzone połączenie.

Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art
Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art
Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art

Bukiety, dekoracje i wszystkie ślubne dodatki w tym kolorze mogą być zarówno bardzo eleganckie, klasyczne jak i romantyczne, lekkie z dodatkiem choćby ciągle modnych papierowych motyli.

Róż może być oczywiście bardzo kiczowaty, ale ma on ogromny potencjał i stworzyć można z niego szykowną, niebanalną dekorację jak i całą oprawę ślubu i wesela.

Fot. Ela Barteczko

Zobacz także: Różowy jako kolor przewodni ślubu i wesela.

Autor: Bogna Trętko, Paper Flower Art

Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.
Juniper. Credits: Juniper
Rebecca Ingram: idealna kolekcja dla wymagających narzeczonych
Zmysłowość i elegancja w idealnych proporcjach w sukniach, które sprawią, że żadna Panna Młoda nie przejdzie niezauważona. Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji