Nowa czerń, nowa biel... czyli elegancki róż na ślubie.

Pierwsze spotkanie z przyszłą panną młodą. Ala wyciąga swój genialny przedślubny organizer, zawierający każdy drobiazg, każdą myśl, tak aby nic nie mogło ich zaskoczyć przed ani w trakcie ślubu i wesela.

Jest tam oczywiście cała strona zatytułowana Bukiet ślubny. „Ma być różowy w odcieniach tej wstążeczki, tych świeczek i jeszcze tego płatka. A i jeszcze będą wisieć takie wycinane motyle. Różowe”.

Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art

Bukiet pasował nawet do odcienia różowej szminki.

Ta panna młoda bynajmniej nie jest plastikową blondynką jakie zwykle kojarzyły się z kolorem różowym, przynajmniej do tej pory.

Obecnie w modzie róż nazywany jest druga czernią, a w modzie ślubnej drugą bielą.

Kolor ten ma wiele twarzy. W zależności od odcienia świetnie będą w nim wyglądać zarówno blondynki jak i brunetki. Przestał się on kojarzyć ze słodką małą dziewczynką, przekroczył granice wieku. Doskonale się zaprezentuje druhna w różowej sukience ( w niczym nie przypominającej różowej bezy), mama panny młodej w eleganckiej sukni, czy pan młody w pięknej bladoróżowej koszuli, ale także suknie ślubne są różowe nie tylko na wybiegach.

Fot. Ela Barteczko

W tym sezonie królowała mięta ale delikatnie aczkolwiek skutecznie zaczął wypierać ją właśnie kolor różowy. Jego odcienie świetnie sprawdzają się jako ombre – cieniowane od pudrowego do mocnego amarantu.

Niezwykle eleganckie jest połączenie bladego różu z szarym lub srebrnym. Biel kartki, czerń druku, różowe i srebrne elementy ozdobne, np. wycinane kwiaty – doskonałe, sprawdzone połączenie.

Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art
Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art
Fot. Bogna Trętko, Paper Flower Art

Bukiety, dekoracje i wszystkie ślubne dodatki w tym kolorze mogą być zarówno bardzo eleganckie, klasyczne jak i romantyczne, lekkie z dodatkiem choćby ciągle modnych papierowych motyli.

Róż może być oczywiście bardzo kiczowaty, ale ma on ogromny potencjał i stworzyć można z niego szykowną, niebanalną dekorację jak i całą oprawę ślubu i wesela.

Fot. Ela Barteczko

Zobacz także: Różowy jako kolor przewodni ślubu i wesela.

Autor: Bogna Trętko, Paper Flower Art

Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!
Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!
Nadszedł czas! W końcu zaczynasz poszukiwanie sukni ślubnej. 5 złotych rad, zdjęcia sukien i materiałów, a na końcu test, w którym pomożemy Ci wybrać suknię Twoich marzeń!
London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani
London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani
Ponad 250 wiodących światowych projektantów i producentów, a także ponad 3000 detalicznych sprzedawców ślubnych, wydarzenie to dało wszystkim zaangażowanym w to możliwość zaprezentowania swoich najnowszych kolekcji.
Style 8942. Credits: Justin Alexander
Nie przegap nowości Justin Alexander 2018. Najbardziej wyjątkowe projekty ślubne!
Odkryj nowości z nowej kolekcji Justin Alexander 2018. Suknie ślubne, w których poczujesz się bardzo zmysłowo!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji