• Magazyn
  • Rustykalna sesja ślubna jest trendem nowego sezonu!

Rustykalna sesja ślubna jest trendem nowego sezonu!

Chcesz zobaczyć wyjątkową sesję ślubną utrzymaną we właśnie rustykalnej stylistyce? Cudowna!

  • Reportaże ślubne
  • 2016
  • Polska
  • Warmińsko-Mazurskie

Para
Publikacja

Wśród regularnie zmieniających się trendów mody ślubnej mamy kilka takich, które są dość stałe i nie zmieniają się, mimo że pojawiają się nowe, inne tendencje. Niewątpliwie takim trenem jest rustykalność. Wiele Par decyduje się na sesję ślubną właśnie w takim klimacie. Chcesz zobaczyć wyjątkową sesję ślubną utrzymaną we właśnie takiej stylistyce? To nie możesz przegapić tej galerii! Jest wspaniała!

zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra
zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra
zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra

Ta Para jest po prostu piękna. Ona jest wspaniałą blondynką o delikatnej urodzie, której spojrzenie jest iście hipnotyzujące. On również ma jasne włosy, a okulary dodają mu chłopięcego uroku. Razem prezentują się znakomicie.

zapiszAga Bodyra
Aga Bodyra
zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra
zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra

Stroje

Każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu chce wyglądać najpiękniej jak to tylko możliwe. Dlatego etap poszukiwania sukni ślubnej jest tak ważny, a równocześnie też trudny. Ta Panna Młoda zdecydowała się na bardzo dziewczęcy fason. Koronkowa góra była po prostu urocza, a rozłożysty dół na pewno sprawił, że czuła się niczym księżniczka z bajki. Trzeba również zaznaczyć, że był to projekt własny.

zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra
zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra

Panna Młoda jest więc osobą o wielkiej wyobraźni i niezmierzonych pokładach kreatywności. Zadbała również o nieszablonowe dodatki. Wianek, który miała na głowie sprawił, że prezentowała się niczym leśna księżniczka, nimfa wodna, prawdziwa rusałka. Makijaż, na który się zdecydowała był piękny. Wspaniale podkreślił jej urodę. Doskonale komponował się z kolorami kwiatów, które zostały użyte przy wianku. Wszystko dało idealny efekt. Firma Beauty Room, która była odpowiedzialna za wykonanie tego makijażu wspaniale spełniła swoje zadanie. On wybrał garnitur w kolorze niezapominajek. Na pewno nie użył tego koloru bez przyczyny. Tak jak niezapominajki to kwiaty pamięci, tak on chce na zawsze mieć w swoim sercu uczucie do swojej Wybranki. Zadbał również o szykowne dodatki. Buty z firmy Wojas prezentowały się wspaniale. Doskonale dopełniły tę elegancką stylizację. Pan Młody wyglądał po prostu z klasą!

zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra
zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra

Sesja

Wśród sesji ślubnych można wyróżnić trzy podstawowe tendencje. Część Par decyduje się na wyjazd w jakieś odległe rejony świata, inni wybierają miejsca atrakcyjne turystycznie, a znowu kolejni decydują się na bardziej klimatyczne, bardziej rustykalne rozwiązania. Tak też było i w tym przypadku. Miłość jest siłą natury, dlatego oczywiste jest to, że przyroda dobrze, a nawet bardzo dobrze, komponuje się z zakochanymi w sobie ludźmi. Tak też było i w tym przypadku. Para wygląda po prostu wspaniale. Idealnie wręcz! To w jaki sposób na siebie patrzą jest czymś niesamowitym, nie do podrobienia. W ich spojrzeniach widać wielką czułość, miłość, oddanie. Są dla siebie wszystkim- co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości!

zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra
zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra
zapiszAga Bondyra
Aga Bondyra

Ich dotyk też jest pełen uczucia. On obejmuje ją z wielką uwagą, ale też olbrzymią subtelnością. Jest jego kruchą i delikatną księżniczką, której nie chce i nie może zrobić krzywdy. Zdjęcia zostały zrealizowane w lesie. I było to bardzo dobre rozwiązanie. Las w swojej subtelnej i bardzo wyważonej kolorystyce stanowił nienachalne, ale przy tym dość wyraziste tło. Kompozycja doskonała! Sesja jest różnorodna. Odnajdziemy w niej zdjęcia, na których Para Młoda występuje wspólnie oraz portrety. Wszystkie zachwycają swoim pięknem i niepowtarzalnym klimatem. Portrety Panny Młodej są bardzo subtelne i delikatne. Kwintesencja dziewczęcego uroku i wdzięku! W tej sesji ślubnej czymś, co niewątpliwie zachwyca oglądającego i zwraca jego uwagę, są kolory. Z jednej strony są one niezwykle subtelne i bardzo eleganckie, wysmakowane i wyważone, ale równocześnie dość nasycone. Balans niemożliwy do osiągnięcia? A jednak się udało. W końcu nie ma, że się nie da. Każda sesja ślubna jest wyjątkowa, ponieważ ma utrwalać najpiękniejsze momenty w życiu człowieka, jakim niewątpliwie jest zawarcie związku małżeńskiego. A kiedy sesja jest tak piękna, wyjątkowa i klimatyczna jak ta, to pamiątka jest najlepsza z możliwych.

Oprawa fotograficzna: Aga Bodyra |Suknia: projekt własny szyta u krawcowej | Garnitur: Paco Lorente | Buty męskie: Wojas |Kwiaty: Anna Weranda Żnin

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pako Lorente Garnitury ślubne
Anna Weranda kwiaciarnia Bukiet i dekoracje kwiatowe
Wojas Buty ślubne
Aga Bondyra Fotografia Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!