Rozpoczynamy Ślubny Międzynarodowy Konkurs Zankyou 2016!

ZIWA (Zankyou International Wedding Awards) – pierwsza nagroda, przyznawana dla najlepszych specjalistów ślubnych od ekspertów ślubnych organizowana w 23 krajach na całym świecie, czyli wszędzie tak gdzie jest Zankyou. Ty możesz być jednym ze zwycięzców! Otrzymasz międzynarodowe uznanie i staniesz się jednym z najlepszych w branży!

PL-ziwa2016-comienzo

To pierwsza nagroda, w którym eksperci z branży ślubnej wyłonią zwycięzców. Konkurs rozpoczyna się 22 czerwca 2016 roku: firmy z katalogu rekomendowanych dostawców ślubnych Zankyou zostali powiadomieni drogą mailową, dzięki której mogą głosować na najlepszych w każdej z kategorii: lokal weselny, fotograf i pracownai sukien ślubnych, kamerzysta , fryzjerka, organizatorka ślubna i wiele innych. Nagrody zostaną przyznane na różnych poziomach: regionalnym, krajowym i międzynarodowym. 15 lipca zostaną ogłoszone wyniki.

DLA FIRM

Dlaczego warto brać udział w ZIWA 2016 ?
Ponieważ jest to najważniejsze międzynarodowe wyróżnienie w branży ślubnej. Jeśli jesteś jednym z laureatów 2016, będziesz uznany za jednego z najlepszych specjalistów ślubnych i cieszyć się uznanym tytułem na arenie międzynarodowej.
Jakie są nagrody ?
  • 10 nagród według kategorii zawodowej i według miast (np. : nagroda dla najlepszego fotografa ślubnego w Warszawie)
  • 10 nagród według kategorii zawodowej i według regionów (np : nagroda dla najlepszego fotografa ślubnego w województwie mazowieckim)
  • Nagroda w danej kategorii zawodowej na poziomie międzynarodowym (np : nagroda dla najlepszego fotografa ślubnego na świecie)

Będą firmą zarejestrowaną w Naszym Katalogu rekomendowanych dostawców ślubnych, to zapraszamy do zagłosować za pomocą danego linku.

DLA PAR

Dlaczego warto wziąć udział w ZIWA 2016?
Możesz wygrać swoją publikację w magazynie ślubnym Zankyou! Dajemy każdej Parze możliwość udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu dotyczącego wyłącznie ich ślubu. Mogą podzielić się historią swojego wyjątkowego dnia z czytelnikami online na całym świeci
Kto jest najlepszą firmą świadczącą usługi ślubne? Zagłosuj!
MOŻESZ WYGRAĆ PUBLIKACJĘ HISTORII SWOJEGO ŚLUBU!

Jeśli jesteś zarejestrowaną Parom, która chce podzielić się swoją opinią na temat dostawców ślubnych, to zapraszamy do zagłosować za pomocą danego linku.

Zankyou Ventures S.L. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia uczestnictwa dla każdego, kto nie jest zgodne z przepisami lub przeciwnie do koncepcji konkurencji, a także ma prawo do zmiany lub odwołania niektórych lub innych zasad konkurencji, jeżeli jest to konieczne. Konkurs kończy się 26 czerwca 2016. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 27 czerwca 2016. Dane osobowe przekazane przez użytkownika w formularzu rejestracyjnym, zawartych w pliku danych, który jest odpowiedzialny za Zankyou Ventures S.L., Firma, z siedzibą w Madrycie przy Calle Faradaya 7, 28049. Te dane zostaną wykorzystane również podczas udziału w konkursie. Będą one traktowane w sposób poufny i zgodnie z przepisami ustawy 15/1999 z dnia 13 grudnia, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać, modyfikować i anulować, a także skorzystać z prawa do odwołania w formie pisemnej na powyższy adres: info@zankyou.com~~HEAD=pobj , Prosimy o zgłaszanie wszelkich zmian w swoich danych osobowych.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsc zagwarantuje wymarzoną atmosferę i świetną zabawę do białego rana.
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji