X

Różowy jako kolor przewodni ślubu i wesela- czy nie jest zbyt dziewczęcy?

Choć nie jest to mój ulubiony kolor (znajduje się raczej na końcu listy tych ulubionych), to wyjątkowo często pojawia się on na Zankyou. I nic w tym dziwnego- na ślubie wygląda pięknie i elegancko. Śluby odczarowały dla mnie róż, lubię oglądać go w stylizacjach ślubnych- sukniach druhen, bukietach czy delikatnym, różowym makijażu. I choć różowa suknia ślubna nadal mnie nie przekonuje, z ogromną przyjemnością przedstawiam Wam pomysły na róż jako kolor przewodni ślubu.

Druhny w różowych, delikatnych sukienkach, z różowymi bukietami w dłoniach. Fot: Closer to Love Photography

Kolor różowy jest delikatny i romantyczny. Jest to jeden z najczęstszych wyborów na kolor przewodni, szczególnie na letnich, plenerowych ślubach.

Bukiet ślubny nie musi być całkowicie różowy, lecz stanowić oryginalną mieszankę kolorystyczną, z różem na pierwszym planie. Fot 2rings Trouwfotografie
Kwiatki w butonierce i buty panny młodej w kolorze ciemnego różu (niemal amaranotwy). Fot: Jeff Sampson

Zobacz także: Romantyczne, różowe bukiety ślubne.

Jeżeli nie stylizacja młodej pary, to może dekoracje? Dekoracje ślubne dają nieograniczone możliwości manipulacji kolorem. Róż można wkomponować w dekoracje kościoła i sali weselnej, ale także cukierniczego króla wieczoru- tort weselny. A jeżeli już chcemy iść w detale, to zawodowi barmani mogą uraczyć gości słodkimi, różowymi drinkami!

Różowy jako główny kolor wesela może udekorować nie tylko salę weselną, ale także tort weselny Fot: Plum Tree Studios

Kolejną opcją jest połączenie ze sobą różnych odcieni różu, który może się poszczycić bogatą paletą tonacji kolorystycznych. Inspiracje można czerpać z samej natury- różowe róże są zarówno jasne jak i ciemne, takie same połączenia możecie stosować w dekoracjach i stylizacji ślubnej.

Różowe detale na śłubie i weselu. Fot: Amy Majors Photography
Róż i biel w ślubnej stylizacji panny młodej. Fot: Amy Majors Photography

Źródła zdjęć: Closer to Love Photography, 2rings Trouwfotografie, Jeff Sampson Photography, Plum Tree Studios, Amy Majors Photography.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji