• Magazyn
  • Różowy - jako kolor przewodni ślubu i wesela. Czy nie będzie zbyt dziewczęco?

Różowy - jako kolor przewodni ślubu i wesela. Czy nie będzie zbyt dziewczęco?

Choć wiele Panien Młodych podkreśla, że kolor różowy nie jest ich ulubionym kolorem, to mimo wszystko nadal bardzo często króluje on jako barwa przewodnia na ślubach i weselach. Nic w tym dziwnego – róż zwykle wygląda bardzo elegancko i po prostu z klasą. Delikatne, pudrowe suknie druhen, różowy makijaż, tort weselny z elementami różu – to wszystko prezentuje się naprawdę pięknie! Poniżej, z ogromną przyjemnością, przedstawiamy Wam pomysł na ślub i wesele z różowym kolorem przewodnim. Zaczynamy!

 

Publikacja

Kolor różowy jest niezwykle delikatną i kobieca barwą. Nie bez powodu stanowi jeden z najczęstszych kolorów wybieranych na motyw przewodni wesela. Idealnie sprawdza się podczas ślubów plenerowych, gdyż fantastycznie współgra z zielenią. 

 

 

Bukiet ślubny nie musi składać się jedynie z różowych kwiatów. Może stanowić ciekawą, kolorystyczną układankę, z różowym kolorem jako dodatek. Idealnie sprawdzi się w połączeniu z bielą, zielenią i szarością. Oczywiście nie chodzi o to, że wszystko na ślubie i weselu ma być różowe. Ba, wręcz nie powinno być! Dodatnie kilku różowych akcentów do stroju, bukietów, obuwia, czy wystroju sali weselnej. Wówczas róż prezentuje się delikatnie i z klasą.

 

 

Jeśli w stylizacji ślubnej pragniesz postawić na klasykę, czyli biel – warto dodać róż do dekoracji. Dekoracje ślubne dają nieograniczone możliwości manipulacji kolorem. Róż można wkomponować w dekorację kościoła i sali weselnej, ale również w najważniejszy deser wieczoru – tort weselny. Jeśli natomiast pragniecie skupić się na małych rzeczach, możecie pójść w detale. Różowe drinki serwowane przez barmana będą nieziemską atrakcją!

Kolejną, bardzo modną, ale i bezpieczną opcją jest połączenie kilku odcieni różowego. Jest to kolor, który może się poszczycić szeroką paletą barw, od jasnych pudrowych odcieni, aż po ciemne fuksje. Inspiracje można czerpać z samej Matki Natury – różowe róże są zarówno jasne, jak i ciemne. Takie same połączenia możecie zastosować w detalach i dekoracjach ślubnych. 

Podsumowując, kolor różowy to bardzo modny odcień, który wiele Par Młodych po prostu pokochało. Jest delikatny, romantyczny i przepięknie współgra z wieloma innymi kolorami, jak zieleń, złoto, czy szarość. Jeśli jednak nie chcecie uzyskać przesadzonego, zbyt mocno dziewczęcego efektu – zastosujcie go w połączeniu z innymi barwami.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!