Rozpoczyna się Zankyou International Wedding Awards 2017! Nie przegap!

Dla tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą, informujemy, że ZIWA to Zankyou International Wedding Awards. W 2017 roku najwybitniejsi specjaliści z dziedziny ślubnej będą przyznawać te wyróżnienia profesjonalistom, którzy robią karierę w tym sektorze. Możesz stać się jednym z laureatów i otrzymać międzynarodowe uznanie od osób, które zajmują się tym samym, co Ty.

Dziś 6 marca rozpoczyna się głosowanie. Wszystkie zarejestrowane Pary, które brały ślub w 2016 roku dostaną od nas maila, który będzie zawierał szczegółowe informacje oraz da możliwość głosowania na swojego faworyta. Propozycji będzie naprawdę wiele : lokale, catering, sklepy, pracownie sukni ślubnych, fotografowie, biura podróży, garnitury, akcesoria. Głosowanie zakończy się 2 marca 2017.

Kto zasiądzie w Jury ZIWA 2017?

Będzie się ono składać z ponad 95000 specjalistów z różnych krajów i ponad 300 000 zarejestrowanych na naszym portalu Pań Młodych. Waga głosów jest następująca : 70% głosy specjalistów i 30% głosy kobiet. Koniecznie musisz wziąć udział w naszym konkursie! Jest to jedna z najważniejszych międzynarodowych nagród branżowych. Jeśli wygrasz będziesz uznany za najlepszego specjalistę ślubnego na całym świecie. Zyskasz prestiż, uznanie i popularność, dzięki rozgłosowi w prasie.

Wybierzemy 10 zwycięzców. Nagrody zostaną przyznane na różnych poziomach:

  • 10 nagród dla profesjonalnych kategorii na poziomie krajowym (np. Nagroda najlepszy fotograf ślubny w Polsce).
  • 10 nagród dla zawodowych kategorii z miast wojewódzkich tj. Warszawa i Kraków (np. Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie).
  • 5 nagród dla zawodowych kategorii z województw (np. Najlepszy fotograf ślubny w pomorskim).
  • 3  nagrody dla zawodowych kategorii w innych województwach (np. Nagroda najlepszy fotograf ślubny w Lublinie).

Co zyskuje zwycięzca? Wiele nagród!

 • Logo “Zwycięzca ZIWA 2017”, które może umieścić na swoim profilu, oraz oznaczenie w widocznym miejscu w katalogu Zankyou
 • Uznanie za jednego z najlepszych specjalistów w branży ślubnej.
 • Cyfrowy zestaw z logiem “Zwycięzca ZIWA 2017” i różne narzędzie multimedialne, aby mógł poinformować o swojej nagrodzie za pośrednictwem bloga, stron internetowych i portali społecznościowych, między innymi.
 • Ogłoszenie nazwy firmy podczas publikacji wyników w magazynie Zankyou, oraz portalach społecznościowych.

Pamiętaj, aby zostawić swój głos, musisz być zarejestrowany usługodawca lub Para przed rozpoczęciem terminu głosowania. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany i chcesz wziąć udział w następujących edycjach poprosić o dostęp do katalogu Zankyou.

S. L. Zankyou Ventures zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa jakiegokolwiek uczestnika, który nie przestrzega zasad lub narusza zasady tego konkursu, a także prawo do zmiany lub odwołania podstawowych informacji, jeśli uzna to za konieczne. Konkurs kończy się w dniu 20 marca 2017 roku, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni po dniu 27 marca 2017 roku. Dane osobowe podane przez użytkownika w formularzu rejestracyjnym są włączone do pliku danych, za które jest odpowiedzialne Zankyou Ventures SL , firma z siedzibą w Madrycie, na ulicy Faraday 7 28049. Dane będą również wykorzystywane do zarządzania udziału uczestnika w tym konkursie. Będą one traktowane jako poufne i zgodnie z przepisami ustawy 15/1999 z dnia 13 grudnia, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać, modyfikować i anulować, jak skorzystać z prawa do sprzeciwu, pisząc na powyższy adres:help@zankyou.com. Dopilnuj tego, aby podane przez Ciebie dane były aktualne i aktualizowane.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.
Takiego zaskoczenia tej leśnej sesji ślubnej nie spodziewał się nikt! Zobacz ją!
Takiego zaskoczenia tej leśnej sesji ślubnej nie spodziewał się nikt! Zobacz ją!
Finałowy moment sesji jest bardzo spontaniczny i zaskakujący. Kilka ostatnich kadrów, to zupełna swoboda i brak zmartwień o suknie, fryzurę...liczą się tylko ich emocje!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji