Rozpoczyna się Zankyou International Wedding Awards 2017! Nie przegap!

Dla tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą, informujemy, że ZIWA to Zankyou International Wedding Awards. W 2017 roku najwybitniejsi specjaliści z dziedziny ślubnej będą przyznawać te wyróżnienia profesjonalistom, którzy robią karierę w tym sektorze. Możesz stać się jednym z laureatów i otrzymać międzynarodowe uznanie od osób, które zajmują się tym samym, co Ty.

ZIWA 2017Dowiedz się więcej “ZIWA 2017”
ZIWA 2017. Foto: Zankyou

Dziś 6 marca rozpoczyna się głosowanie. Wszystkie zarejestrowane Pary, które brały ślub w 2016 roku dostaną od nas maila, który będzie zawierał szczegółowe informacje oraz da możliwość głosowania na swojego faworyta. Propozycji będzie naprawdę wiele : lokale, catering, sklepy, pracownie sukni ślubnych, fotografowie, biura podróży, garnitury, akcesoria. Głosowanie zakończy się 2 marca 2017.

Kto zasiądzie w Jury ZIWA 2017?

Będzie się ono składać z ponad 95000 specjalistów z różnych krajów i ponad 300 000 zarejestrowanych na naszym portalu Pań Młodych. Waga głosów jest następująca : 70% głosy specjalistów i 30% głosy kobiet. Koniecznie musisz wziąć udział w naszym konkursie! Jest to jedna z najważniejszych międzynarodowych nagród branżowych. Jeśli wygrasz będziesz uznany za najlepszego specjalistę ślubnego na całym świecie. Zyskasz prestiż, uznanie i popularność, dzięki rozgłosowi w prasie.

Wybierzemy 10 zwycięzców. Nagrody zostaną przyznane na różnych poziomach:

  • 10 nagród dla profesjonalnych kategorii na poziomie krajowym (np. Nagroda najlepszy fotograf ślubny w Polsce).
  • 10 nagród dla zawodowych kategorii z miast wojewódzkich tj. Warszawa i Kraków (np. Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie).
  • 5 nagród dla zawodowych kategorii z województw (np. Najlepszy fotograf ślubny w pomorskim).
  • 3  nagrody dla zawodowych kategorii w innych województwach (np. Nagroda najlepszy fotograf ślubny w Lublinie).

Co zyskuje zwycięzca? Wiele nagród!

 • Logo “Zwycięzca ZIWA 2017”, które może umieścić na swoim profilu, oraz oznaczenie w widocznym miejscu w katalogu Zankyou
 • Uznanie za jednego z najlepszych specjalistów w branży ślubnej.
 • Cyfrowy zestaw z logiem “Zwycięzca ZIWA 2017” i różne narzędzie multimedialne, aby mógł poinformować o swojej nagrodzie za pośrednictwem bloga, stron internetowych i portali społecznościowych, między innymi.
 • Ogłoszenie nazwy firmy podczas publikacji wyników w magazynie Zankyou, oraz portalach społecznościowych.

Pamiętaj, aby zostawić swój głos, musisz być zarejestrowany usługodawca lub Para przed rozpoczęciem terminu głosowania. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany i chcesz wziąć udział w następujących edycjach poprosić o dostęp do katalogu Zankyou.

S. L. Zankyou Ventures zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa jakiegokolwiek uczestnika, który nie przestrzega zasad lub narusza zasady tego konkursu, a także prawo do zmiany lub odwołania podstawowych informacji, jeśli uzna to za konieczne. Konkurs kończy się w dniu 20 marca 2017 roku, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni po dniu 27 marca 2017 roku. Dane osobowe podane przez użytkownika w formularzu rejestracyjnym są włączone do pliku danych, za które jest odpowiedzialne Zankyou Ventures SL , firma z siedzibą w Madrycie, na ulicy Faraday 7 28049. Dane będą również wykorzystywane do zarządzania udziału uczestnika w tym konkursie. Będą one traktowane jako poufne i zgodnie z przepisami ustawy 15/1999 z dnia 13 grudnia, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać, modyfikować i anulować, jak skorzystać z prawa do sprzeciwu, pisząc na powyższy adres:help@zankyou.com. Dopilnuj tego, aby podane przez Ciebie dane były aktualne i aktualizowane.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdźcie inspiracje i zaplanujcie wesele z głową pełną pomysłów! Pomysłów, które znajdziecie już 1 października w czasie krakowskich Targów Młodej Pary. Wejdźcie na stronę wydarzenia i zarezerwujcie swoje miejsca, aby poczuć klimat tego najważniejszego dnia w Waszym życiu!
Zjawiskowy reportaż ślubny Agieszki i Dominika z Pałacu Sulisław na Dolnym Śląsku. Nie przegap!
Zjawiskowy reportaż ślubny Agieszki i Dominika z Pałacu Sulisław na Dolnym Śląsku. Nie przegap!
Ta sesja była po prostu olśniewająca. Uwagę zwracało to, w jaki sposób wykorzystano w niej kolory. Nie sposób oderwać oczy od różowych kadrów. Róż to kolor ściśle związany z miłością i subtelną niewinnością. W tej sesji uwagę zwraca również wykorzystanie światła. Zostało to zrobione w sposób subtelny i delikatny. Te fotografie naprawdę robią wrażenie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji