Romantyczny miesiąc miodowy w idealnym miejscu na ślub w Kingsbury!

Czy zdecydowaliście już gdzie wybierzecie się w swoją pierwszą podróż jako mąż i żona? Jeśli szukasz czego egzotycznego, z odmienną kultuą, a jednocześnie chcesz cieszyć się z komfortu oraz bezpieczeństwa, to w imieniu Zankyou proponujemy Grand Tour do miasta Colombo na Sri Lance,  a szczególnie do cieszącego się nienaganną opinią hotelu  Kingsbury.

Jest to luksusowy hotel położony na zachód na azjatyckiej wyspy, gdzie można przeżyć unikalne doświadczenie oraz personalizową ofertę, gdzie wykwalifikowany personel stara się w każdej chwili służyć pomocą. Hotel ma do dyspozycji ponad 200 luksusowych pokoi z widokiem na Ocean Indyjski.

Miejsce charakteryzuje się eleganckim, wyjątkowym i luksusowym wystrojem. Ma trzy restauracje, salony i bary, a także taras, w którym można zrelaksować się przy pięknych zachodach słońca oraz robienia wyjątkowego CENAIS lub koktajlu. Otoczenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe!

W samym mieście można odwiedzić Muzeum Narodowe w Colombo,  Ulica Face Green: promenada, która ciągnie się pół kilometra od wybrzeża Oceanu Indyjskiego; Gangaramaya Temple, jeden z najbardziej uduchowionych miejsc kultu w kraju, uznane jako ośrodek nauki i miejsce o niezwykłej urodzie, a także Independent Memorial Hall, pomnik narodowy na Sri Lance, zbudowany dla upamiętnienia niepodległość kraju.

Jeśli chodzi o kulinarne inspiracje, to będziecie mięli w zasięgu ręki wybór najbardziej egzotycznych i wyszukanych  smaków kulinarnych. Wszystko dla ciebie, aby odkryć nowe smaki w takim specjalnym momemcie jakim jest podróż poślubna!

Ciesz się pięknymi widokami oferowanymi przez ten wspaniły ośrodek Kingsbury Hotel, i zrekalsujcie się po tak wielkim dla Was dniu, poznając inną kulturę azjatycką. Cudowne pejzaże i plaże. Urzekające!

I nie ma to jak zamknąć oczy, opalać się i zrelaksować się w jednym z najwygodniejszych leżaków przy basenie w słoneczny dzień pośród tropików lub SPA, które oferuje zabiegi na twarz i ciało. To sprawi, że Twój miesiąc miodowy będzie najlepszy!

Kierunek podróży poślubnych

Co jeśli zamiast jechać tam na miesiąc miodowy zdecydujesz się na ześlubny w tym magicznym miesjcu? Masz ochotę na ceremonię w tak niezwykłym miejscu? Będziecie mogi świętować ślub swoich marzeń w środowisku najbardziej osobliwym: na środku Oceanu Indyjskiego. To specjaliści z doświadczenim, którzy specjalizują się w zakresie organizacji takich specjalnych dni, więc nie musisz się martwić o nic.

Oferujemy wedding planner, który czuwał będą nad Waszą uroczystością, aby zarezerwować datę, zaplanują całą ceremonię, będą koordynować wszystkie szczegółów od drinków po kuchnię, która wswoim wyborze ma ogrom kwiatów (bukiet, centra …), z których przygotuje najlepsze ciasta i słodycze na ślub. Istnieje możliwośc utworzenia menu, wyboru obrusów i sztućcy … w razie potrzeby będę nawet polecić zaufanych dostawców, np. najlepszych fotografów.

W skrócie, Kingsbury Hotel oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się miesiącem miodowym, który zapamiętasz na zawsze. Teraz pozostało Ci tylko zarezerwować Twój pobyt i upajać się pięknem!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji