Rejs poślubny - wywiad z ekspertami Costa Cruises

Pasja do podróży i odkrywania, a wszystko doprawione odpowiednią dawką miłości i przygody. A wszyscy wiemy, że „podróż w podróży” to nic innego jak miesiąc miodowy.

Rejs poślubny - wywiad z ekspertami Costa Cruises
  • Podróż poślubna
  • Editor-choice
  • Polska

„Morze, zapach morza… Chcę bawić się miłością…”! Pasja do podróży i odkrywania, a wszystko doprawione odpowiednią dawką miłości i przygody. A wszyscy wiemy, że „podróż w podróży” to nic innego jak miesiąc miodowy. Faktem jest, że coraz więcej par wybiera rejs na swój miesiąc miodowy. Podróż w podróży, miejsce przeznaczenia. Żegluj po morzach, aby poznać siebie poprzez relaks, ale także możliwość odkrywania pięknych miast, egzotycznych, delektowania się nową kuchnią, zanurzania się w nowych kulturach. Aby lepiej zrozumieć nastrój rejsu, postanowiliśmy przeprowadzić wywiady z czołowymi przedstawicielami, ekspertami Costa Cruises. Całkowicie włoska marka, która hasłem „Witamy w szczęściu do kwadratu” zaprasza nas do nowego świata! Dzisiaj przeprowadzamy wywiad z Giuseppe Carino, V.P. Doświadczenie gości i przychody na pokładzie Costa Cruises: chcesz dowiedzieć się wszystkiego o rejsach?

 

zapisz
Costa Crociere

 

  1. Urok rejsu, który powraca w trendach roku: quid Costa Cruises dla przyszłych małżonków!
Publikacja

Wakacje na rejsie są naprawdę wiecznie zielone, które nigdy nie wychodzą z mody. Rzeczywiście, w ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba pasażerów statków wycieczkowych znacznie wzrosła, zwłaszcza wśród młodych ludzi i nowożeńców, którzy coraz częściej wybierają statek wycieczkowy na miesiąc miodowy, a nawet z okazji ślubu. Costa jest jedyną włoską firmą wycieczkową, a małżonkowie, którzy przyjeżdżają z nami na wakacje, mogą znaleźć na pokładzie wszystko to, co „najlepsze we Włoszech” w zakresie gastronomii, rozrywki i gościnności, a także szereg usług zaprojektowanych specjalnie dla par na miesiąc miodowy. A to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że nasze statki są idealne na miesiąc miodowy.

 

zapisz
Costa Crociere
zapisz
Costa Crociere

 

  1. Najchętniej wybierane „trasy” rejsu weselnego 

Biorąc pod uwagę okres ślubów, preferowanymi trasami są z pewnością te po Morzu Śródziemnym przez siedem dni zarówno w kierunku Balearów, Francji i Hiszpanii, jak i w kierunku wysp greckich i wybrzeży Chorwacji. Rejsy te oferują wielką wygodę posiadania wielu portów we Włoszech, z których można wybrać się na pokład, a także wiele możliwości zabawy w cudownych miejscach. Ale są też tacy, którzy wolą coś bardziej oryginalnego, jak rejsy po Europie Północnej, które pozwalają na przykład odwiedzić piękne miasta Bałtyku lub odkryć norweskie fiordy, docierając do Przylądka Północnego.

 

zapisz
Costa Crociere
zapisz
Costa Crociere

 

  1. Dlaczego warto wybrać rejs poślubny?

Przede wszystkim dlatego, że sam rejs to najbardziej romantyczne wakacje, jakie można sobie wyobrazić. Każdego dnia inne miejsce, wysoka jakość usług, domki z balkonami z widokiem na morze. W skrócie – idealne dla pary w podróży poślubnej! Niezależnie od tego, czy wybierzesz kolację przy świecach dla dwojga w klubowej restauracji, czy aperitif o zachodzie słońca na jednym z tarasów przy basenie, magia jest gwarantowana. Ale to nie wszystko! Ponieważ miesiąc miodowy jest jednym z najważniejszych świąt w życiu, jeśli nie najważniejszym, dobrze jest zrobić wszystko, aby był naprawdę wyjątkowy. Właśnie z tego powodu pary mogą stworzyć skrojone na miarę wakacje na pokładzie naszych statków, wybierając spośród wielu możliwości dostosowanych do ich podróży, w tym specjalnych pakietów, które należy zarezerwować przed odlotem. A jeśli to wciąż za mało, nie można przeoczyć doskonałego stosunku jakości do ceny oferowanego przez Costa Cruises, który oferuje swoim gościom to, co najlepsze w naprawdę przystępnych cenach. 

 

zapisz
Costa Crociere
zapisz
Costa Crociere

 

  1. Co robić, a czego nie robić podczas rejsu

Jeśli myślę o podróży poślubnej, pierwszą rzeczą, z której nie należy rezygnować, są nasze centra wellness, które oprócz wyjątkowej panoramy oferują wszystko, o co tylko zapragniesz zadbać o siebie. Nie trzeba dodawać, że te oazy spokoju, są idealne dla nowożeńców w podróży poślubnej, którzy mogą również połączyć hydromasaż, saunę i łaźnię turecką z masażem dla dwojga, aby spędzić dzień relaksu. Jednak po wylądowaniu nie można przegapić zorganizowanych wycieczek; w szczególności dla par idealne są te prywatne, które pozwalają odkryć najlepsze z wybranych miejsc bez ograniczeń podróży grupowych. Ponadto przy wszystkich naszych wycieczkach nigdy nie ma ryzyka późnego powrotu na pokład, ponieważ gwarantowana jest punktualność! W tym przypadku może to być punkt, który należy umieścić na liście rzeczy, których nie należy robić, jeśli przeciwnie, zejdziesz na brzeg sam: nie zwlekaj. Lepiej wrócić minutę wcześniej niż później i nie ryzykuj, że statek odpłynie bez ciebie! Inne rzeczy, których należy unikać… cóż, może nie powinieneś publikować zbyt wielu zdjęć z wakacji w mediach społecznościowych. Twoi przyjaciele mogą umierać z zazdrości!

 

zapisz
Costa Crociere
zapisz
Costa Crociere

 

  1. Jakie są rzeczy, które wszystkie pary robią podczas rejsu?

Bez wątpienia sesja zdjęciowa! To sposób na zachowanie pięknego wspomnienia podróży, która już sama w sobie jest wyjątkowa, ale dzięki magii rejsu staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Nowożeńcy zawsze decydują się na portretowanie przez naszych fotografów, jest to zdecydowanie okazja, której nie można przegapić. A jeśli chodzi o małe codzienne przyjemności, romantyczne śniadanie w domku plasuje się w pierwszej dziesiątce wszystkich podróżujących z nami par. Specjalny koktajl z dowódcą również zawsze jest bardzo udany.

 

zapisz
Costa Crociere
zapisz
Costa Crociere

 

  1. Wskazówka od ekspertów Costa dotycząca wyboru rejsu 

Dla nowożeńców, ale ogólnie dla wszystkich młodych ludzi, są dwie naprawdę niezapomniane wiadomości, dedykowane tym, którzy kochają słońce, morze i zabawę. A kto ich w końcu nie kocha? Możesz wybrać wycieczkę po Grecji z przystankami na Korfu, Atenach, Santorini i Mykonos, gdzie spędzisz cały wieczór, lub wycieczkę na Sardynię, Baleary i Hiszpanię z dwoma długimi przystankami w Barcelonie i Ibizie, których nie trzeba przedstawiać. Wśród nich naprawdę nie wiem, którą bardziej polecić. Czy podwójny miesiąc miodowy może być rozwiązaniem?

 

zapisz
Costa Crociere
zapisz
Costa Crociere

 

Dziękujemy bardzo miłemu Giuseppe Carino, V.P. Jesteśmy pewni, że nasi czytelnicy już pakują walizki na rejs Costa Cruises!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!